Son Haberler
Anasayfa » HABERLER » 21.YEŞİLYURT KÜLTÜR,KİRAZ VE SPOR FESTİVALİ FUTBOL MÜSABAKALARI BAŞLIYOR.

21.YEŞİLYURT KÜLTÜR,KİRAZ VE SPOR FESTİVALİ FUTBOL MÜSABAKALARI BAŞLIYOR.

logo

untitled-4untitled-3

Yeşilyurt Belediyesi ve M.A.S.K.F. düzenlediği 21.Yeşilyurt Kültür, Kiraz ve Spor  Festivali Futbol müsabakaları  Fikstürü  federasyon binamızda M.A.S.K.F. Başkanı Seyfullah ÖZDEMİR, Futbol İl Temsilcisi Kahraman FIRAT, M.A.S.K.F. Yönetim Kurulu üyeleri, Tertip Komitesi üyeleri, turnuvaya katılacak Kulüp yöneticileri ve antrenörlerinin katılımıyla  yapıldı.   Kura öncesi M.A.S.K.F. Başkanı Seyfullah ÖZDEMİR yapılacak  turnuvanın dostça ve centilmence geçmesini, Yeşilyurt Belediye Başkanı H. Uğur POLAT’ın Amatör Kulüplerimize verdiği öneme değinerek, Başkanımızın Kulüplerimize vermiş olduğu destekten dolayı teşekkürlerini belirterek turnuvada mücadele edecek  takımlara da başarılar diledi. Futbol İl Temsilcisi Kahraman FIRAT’ ta turnuva ile ilgili teknik bilgi vererek, 22 takımın 4 grupta mücadele edeceğini, grup birincilerinin çapraz eşleşme ile yarı final karşılaşması oynayacağını, yarı finalde galip gelen takımların final maçı, mağlup olan takımların üçüncülük maçı oynayacağını belirterek turnuvaya katılan takımlara başarılar diledi.

 Müsabakalar 25 Mayıs 2015 tarihinde Yeşiltepe 3 Nolu sahada saat: 16.00’da Yeşilyurt Belediye Başkanı H.Uğur POLAT’ın başlama vuruşu ile başlayacak.

untitled-1untitled-2

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top