Son Haberler
Anasayfa » U-11 LİGİ

U-11 LİGİ

logo

MALATYA İLİ 2023-2024 FUTBOL SEZONU 
U-11 LİG FİKSTÜRÜ 
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
03-04.06.2024 A 7 2 KALE G.BİRLİĞİ SP D.ŞEHİR BLD. SPOR
A 3 6 M.GALATA SPOR KARAKAVAK SP
A 5 4 M.GENÇLİK HİZ.VE SP M.ŞEHİR SPOR
BAY 1 MALATYAGÜCÜ FK 
7 2 M.BEYDAĞI SPOR ORDUZU SPOR
B 3 6 DEMİR SPOR ATAKÖY SPOR
B 5 4 SANAYİ SPOR ADAFI KARTAL SP
BAY 1 KALDIRIMGÜCÜ SP
   2.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
06-07.06.2024 A 1 3 MALATYAGÜCÜ FK  M.GALATA SPOR
A 4 7 M.ŞEHİR SPOR KALE G.BİRLİĞİ SP
A 6 5 KARAKAVAK SP M.GENÇLİK HİZ.VE SP
BAY 2 D.ŞEHİR BLD. SPOR
B 1 3 KALDIRIMGÜCÜ SP DEMİR SPOR
B 4 7 ADAFI KARTAL SP M.BEYDAĞI SPOR
B 6 5 ATAKÖY SPOR SANAYİ SPOR
BAY 2 ORDUZU SPOR
3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
10-11.06.2024 A 2 4 D.ŞEHİR BLD. SPOR M.ŞEHİR SPOR
A 5 1 M.GENÇLİK HİZ.VE SP MALATYAGÜCÜ FK 
A 7 6 KALE G.BİRLİĞİ SP KARAKAVAK SP
BAY 3 M.GALATA SPOR
B 2 4 ORDUZU SPOR ADAFI KARTAL SP
B 5 1 SANAYİ SPOR KALDIRIMGÜCÜ SP
B 7 6 M.BEYDAĞI SPOR ATAKÖY SPOR
BAY 3 DEMİR SPOR
   4.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
13-14.06.2024 A 3 5 M.GALATA SPOR M.GENÇLİK HİZ.VE SP
A 6 2 KARAKAVAK SP D.ŞEHİR BLD. SPOR
A 1 7 MALATYAGÜCÜ FK  KALE G.BİRLİĞİ SP
BAY 4 M.ŞEHİR SPOR
B 3 5 DEMİR SPOR SANAYİ SPOR
B 6 2 ATAKÖY SPOR ORDUZU SPOR
B 1 7 KALDIRIMGÜCÜ SP M.BEYDAĞI SPOR
BAY 4 ADAFI KARTAL SP
5.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
20-21.06.2024 A 4 6 M.ŞEHİR SPOR KARAKAVAK SP
A 7 3 KALE G.BİRLİĞİ SP M.GALATA SPOR
A 2 1 D.ŞEHİR BLD. SPOR MALATYAGÜCÜ FK 
BAY 5 M.GENÇLİK HİZ.VE SP
B 4 6 ADAFI KARTAL SP ATAKÖY SPOR
B 7 3 M.BEYDAĞI SPOR DEMİR SPOR
B 2 1 ORDUZU SPOR KALDIRIMGÜCÜ SP
BAY 5 SANAYİ SPOR
6.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
24-25.06.2024 A 5 7 M.GENÇLİK HİZ.VE SP KALE G.BİRLİĞİ SP
A 1 4 MALATYAGÜCÜ FK  M.ŞEHİR SPOR
A 3 2 M.GALATA SPOR D.ŞEHİR BLD. SPOR
BAY 6 KARAKAVAK SP
B 5 7 SANAYİ SPOR M.BEYDAĞI SPOR
B 1 4 KALDIRIMGÜCÜ SP ADAFI KARTAL SP
B 3 2 DEMİR SPOR ORDUZU SPOR
BAY 6 ATAKÖY SPOR
7.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
29.06.2024 C.TESİ A 6 1 KARAKAVAK SP MALATYAGÜCÜ FK 
A 2 5 D.ŞEHİR BLD. SPOR M.GENÇLİK HİZ.VE SP
A 4 3 M.ŞEHİR SPOR M.GALATA SPOR
BAY 7 KALE G.BİRLİĞİ SP
B 6 1 ATAKÖY SPOR KALDIRIMGÜCÜ SP
B 2 5 ORDUZU SPOR SANAYİ SPOR
B 4 3 ADAFI KARTAL SP DEMİR SPOR
BAY 7 M.BEYDAĞI SPOR
TERTİP KOMİTESİ
Kahraman FIRAT Erkan VAN Gökhan İLERU Abdullah ÖZCAN
FUTBOL İL TEM. M.A.S.K.F. TEM. G.SPOR İL MD.TEM. T.F.F.H.G.D.TEM
TERTİP KOM.BŞK. BAŞKAN YRD. SEKRETER ÜYE
Sezer İNCE Sedat KAYIŞ Selahattin ELMAS Ramazan ORHAN
TÜFAD TEM. Kulüp Tem.    Kulüp Tem.        Kulüp Tem.
ÜYE ÜYE              ÜYE             ÜYE
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarda yedek kulübenin
seçim hakkı 2.takım (Misafir takım) tarafından seçilecektir.

Yoruma kapalı.

Scroll To Top