Son Haberler
Anasayfa » 1.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ

1.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ

logo

MALATYA İLİ 2019-2020 FUTBOL SEZONU 
1. AMATÖR KÜME BÜYÜKLER  LİĞİ FİKSTÜRÜ 
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
24.11.2019 PAZAR Y.TEPE 2 12:30 7 2 B.GAZİ BEL. SP HEKİMHAN BLD. SP  
24.11.2019 PAZAR Y.TEPE 2 14.30 A 5 7 MALATYAGÜCÜ FK AKÇADAĞ ANKA  
24.11.2019 PAZAR Y.TEPE 3 12:30 A 3 2 H.HAN GİRMANA  MALATYA SPOR  
24.11.2019 PAZAR Y.TEPE 3 14.30 A 4 1 DEMİR SPOR DARENDE SPOR  
24.11.2019 PAZAR KALE 13.00 A 6 8 KALE G.BİRLİĞİ SP SANAYİ SPOR  
24.11.2019 PAZAR ARGUVAN 13.00 B 3 6 ARGUVAN BLD. SP ATAKÖY SPOR  
24.11.2019 PAZAR ARAPGİR 13.00 B 5 4 ARAPGİR SPOR ORDUZU SPOR  
BAY  / 1966  MALATYA GENÇLİK
         2.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR  
01.12.2019 PAZAR     A 1 5 DARENDE SPOR MALATYAGÜCÜ FK  
        A 2 4 MALATYA SPOR DEMİR SPOR  
        A 7 6 AKÇADAĞ ANKA KALE G.BİRLİĞİ SP  
        A 8 3 SANAYİ SPOR H.HAN GİRMANA   
        B 1 3 1966 M. GENÇLİK ARGUVAN BLD. SP  
        B 4 7 ORDUZU SPOR B.GAZİ BEL. SP  
        B 6 5 ATAKÖY SPOR ARAPGİR SPOR  
        BAY 2   HEKİMHAN BLD.SP    
    3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR  
08.12.2019 PAZAR     A 4 3 DEMİR SPOR H.HAN GİRMANA   
        A 5 2 MALATYAGÜCÜ FK MALATYA SPOR  
        A 6 1 KALE G.BİRLİĞİ SP DARENDE SPOR  
        A 7 8 AKÇADAĞ ANKA SANAYİ SPOR  
        B 2 4 HEKİMHAN SPOR ORDUZU SPOR  
        B 5 1 ARAPGİR SPOR 1966 M. GENÇLİK  
        B 7 6 B.GAZİ BEL. SP ATAKÖY SPOR  
        BAY 3   ARGUVAN BLD. SP    
       4.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR  
15.12.2019 PAZAR     A 1 7 DARENDE SPOR AKÇADAĞ ANKA  
        A 2 6 MALATYA SPOR KALE G.BİRLİĞİ SP  
        A 3 5 H.HAN GİRMANA  MALATYAGÜCÜ FK  
        A 8 4 SANAYİ SPOR DEMİR SPOR  
        B 3 5 ARGUVAN BLD. SP ARAPGİR SPOR  
        B 6 2 ATAKÖY SPOR HEKİMHAN BLD.SP  
        B 1 7 1966 M. GENÇLİK B.GAZİ BEL. SP  
        BAY 4   ORDUZU SPOR    
    5.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR  
22.12.2019 PAZAR     A 5 4 MALATYAGÜCÜ FK DEMİR SPOR  
        A 6 3 KALE G.BİRLİĞİ SP H.HAN GİRMANA   
        A 7 2 AKÇADAĞ ANKA MALATYA SPOR  
        A 8 1 SANAYİ SPOR DARENDE SPOR  
        B 4 6 ORDUZU SPOR ATAKÖY SPOR  
        B 7 3 B.GAZİ BEL. SP ARGUVAN BLD. SP  
        B 2 1 HEKİMHAN BLD.SP 1966 M. GENÇLİK  
        BAY 5   ARAPGİR SPOR    
    6.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR  
29.12.2019 PAZAR     A 2 1 MALATYA SPOR DARENDE SPOR  
        A 3 7 H.HAN GİRMANA  AKÇADAĞ ANKA  
        A 4 6 DEMİR SPOR KALE G.BİRLİĞİ SP  
        A 5 8 MALATYAGÜCÜ FK SANAYİ SPOR  
        B 5 7 ARAPGİR SPOR B.GAZİ BEL. SP  
        B 1 4 1996 M.GENÇLİK ORDUZU SPOR  
        B 3 2 ARGUVAN BLD. SP HEKİMHAN BLD.SP  
        BAY 6   ATAKÖY SPOR    
    7.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR  
05.01.2020 PAZAR     A 1 3 DARENDE SPOR H.HAN GİRMANA   
        A 6 5 KALE G.BİRLİĞİ SP MALATYAGÜCÜ FK  
        A 7 4 AKÇADAĞ ANKA DEMİR SPOR  
        A 8 2 SANAYİ SPOR MALATYA SPOR  
        B 6 1 ATAKÖY SPOR 1966 M. GENÇLİK  
        B 2 5 HEKİMHAN BLD.SP ARAPGİR SPOR  
        B 4 3 ORDUZU SPOR ARGUVAN BLD. SP  
        BAY 7   B.GAZİ BEL. SP    
8.HAFTA (2. DEVRE )
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
19.01.2020 PAZAR     A 2 3 MALATYA SPOR H.HAN GİRMANA   
        A 1 4 DARENDE SPOR DEMİR SPOR  
        A 7 5 AKÇADAĞ ANKA MALATYAGÜCÜ FK  
        A 8 6 SANAYİ SPOR KALE G.BİRLİĞİ SP  
        2 7 HEKİMHAN BLD.SP B.GAZİ BEL. SP  
        B 6 3 ATAKÖY SPOR ARGUVAN BLD. SP  
        B 4 5 ORDUZU SPOR ARAPGİR SPOR  
        BAY 1   1966 M. GENÇLİK    
         9.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR  
26.01.2020 PAZAR     A 5 1 MALATYAGÜCÜ FK DARENDE SPOR  
        A 4 2 DEMİR SPOR MALATYA SPOR  
        A 6 7 KALE G.BİRLİĞİ SP AKÇADAĞ ANKA  
        A 3 8 H.HAN GİRMANA  SANAYİ SPOR  
        B 3 1 ARGUVAN BLD. SP 1966 M. GENÇLİK  
        B 7 4 B.GAZİ BEL. SP ORDUZU SPOR  
        B 5 6 ARAPGİR SPOR ATAKÖY SPOR  
        BAY 2   HEKİMHAN BLD.SP    
    10.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR  
02.02.2020 PAZAR     A 3 4 H.HAN GİRMANA  DEMİR SPOR  
        A 2 5 MALATYA SPOR MALATYAGÜCÜ FK  
        A 1 6 DARENDE SPOR KALE G.BİRLİĞİ SP  
        A 8 7 SANAYİ SPOR AKÇADAĞ ANKA  
        B 4 2 ORDUZU SPOR HEKİMHAN BLD.SP  
        B 1 5 1966 M. GENÇLİK ARAPGİR SPOR  
        B 6 7 ATAKÖY SPOR B.GAZİ BEL. SP  
        BAY 3   ARGUVAN BLD. SP    
       11.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR  
09.02.2020 PAZAR     A 7 1 AKÇADAĞ ANKA DARENDE SPOR  
        A 6 2 KALE G.BİRLİĞİ SP MALATYA SPOR  
        A 5 3 MALATYAGÜCÜ FK H.HAN GİRMANA   
        A 4 8 DEMİR SPOR SANAYİ SPOR  
        B 5 3 ARAPGİR SPOR ARGUVAN BLD. SP  
        B 2 6 HEKİMHAN BLD.SP ATAKÖY SPOR  
        B 7 1 B.GAZİ BEL. SP 1966 M. GENÇLİK  
        BAY 4   ORDUZU SPOR    
    12.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR  
16.02.2020 PAZAR     A 4 5 DEMİR SPOR MALATYAGÜCÜ FK  
        A 3 6 H.HAN GİRMANA  KALE G.BİRLİĞİ SP  
        A 2 7 MALATYA SPOR AKÇADAĞ ANKA  
        A 1 8 DARENDE SPOR SANAYİ SPOR  
        B 6 4 ATAKÖY SPOR ORDUZU SPOR  
        B 3 7 ARGUVAN BLD. SP B.GAZİ BEL. SP  
        B 1 2 1966 M. GENÇLİK HEKİMHAN BLD.SP  
        BAY 5   ARAPGİR SPOR    
    13.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR  
23.02.2020 PAZAR     A 1 2 DARENDE SPOR MALATYA SPOR  
        A 7 3 AKÇADAĞ ANKA H.HAN GİRMANA   
        A 6 4 KALE G.BİRLİĞİ SP DEMİR SPOR  
        A 8 5 SANAYİ SPOR MALATYAGÜCÜ FK  
        B 7 5 B.GAZİ BEL. SP ARAPGİR SPOR  
        B 4 1 ORDUZU SPOR 1966 M.GENÇLİK  
        B 2 3 HEKİMHAN BLD.SP ARGUVAN BLD. SP  
        BAY 6   ATAKÖY SPOR    
    14.HAFTA    
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR  
01.03.2020 PAZAR     A 3 1 H.HAN GİRMANA  DARENDE SPOR  
        A 5 6 MALATYAGÜCÜ FK KALE G.BİRLİĞİ SP  
        A 4 7 DEMİR SPOR AKÇADAĞ ANKA  
        A 2 8 MALATYA SPOR SANAYİ SPOR  
        B 1 6 1966 M.GENÇLİK ATAKÖY SPOR  
        B 5 2 ARAPGİR SPOR HEKİMHAN BLD.SP  
        B 3 4 ARGUVAN BLD. SP ORDUZU SPOR  
        BAY 7   B.GAZİ BEL. SP    
TERTİP KOMİTESİ
Kahraman FIRAT Adnan FIRAT Yalçın AYDIN Kerem CANDAŞ
FUTBOL İL TEM. M.A.S.K.F. G.SPOR İL MD.TEM. T.F.F.H.G.D.TEM
TERTİP KOM.BŞK. BAŞKAN YRD. SEKRETER ÜYE
Burak TAŞTEKİN Erkan VAN Ergin TURAN Sezer İNCE
TÜFAD TEM. Kulüp Tem.    Kulüp Tem.        Kulüp Tem.
ÜYE ÜYE              ÜYE             ÜYE
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarda yedek kulübenin
seçim hakkı 2.takım (Misafir takım) tarafından seçilecektir.

Yoruma kapalı.

Scroll To Top