Son Haberler
Anasayfa » U-19 1. LİGİ

U-19 1. LİGİ

logo

MALATYA İLİ 2019-2020 FUTBOL SEZONU 
U-19 1. KÜME LİĞ FİKSTÜRÜ 
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
8.9.2019 PAZAR Y.TEPE 1 12.00 A 7 2 ARGUVAN BLD. SP ORDUZUSPOR 5-3
8.9.2019 PAZAR Y.TEPE 1 14.00 A 3 6 MALATYASPOR DEMİRSPOR 0-5
8.9.2019 PAZAR Y.TEPE 1 16.00 A 5 4 AKÇADAĞ SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 1-7
8.9.2019 PAZAR Y.TEPE 2 12.00 B 3 6 ANADOLU SELÇUKLU ÇÖŞNÜK GENÇLİK 4-1
8.9.2019 PAZAR Y.TEPE 2 14.00 7 2 SANAYİSPOR ARAPGİR SPOR 1-3
8.9.2019 PAZAR Y.TEPE 2 16.00 B 5 4 M.YEŞİLYURT BLD. M.FENERSPOR 6-0
8.9.2019 PAZAR Y.TEPE 3 12.00 C 7 2 KONAK SPOR HEKİMHAN G.MANA 2-1
8.9.2019 PAZAR Y.TEPE 3 14.00 C 3 6 M.GALATA SPOR MALATYA GÜCÜ 1-3
8.9.2019 PAZAR Y.TEPE 3 16.00 C 5 4 KALE G.BİRLİĞİ SP TELEKOMSPOR 7-0
BAY  /   KARAKAVAK SPOR  /  B.GAZİ BLD. SPOR  / ESKİ MALATYA SPOR
         2.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
12.9.2019 PERŞEMBE Y.TEPE 1 12.00 C 6 5 MALATYA GÜCÜ KALE G.BİRLİĞİ SP 0-6
12.9.2019 PERŞEMBE Y.TEPE 1 14.00 C 1 3 ESKİ MALATYA M.GALATA SPOR 1-2
12.9.2019 PERŞEMBE Y.TEPE 1 16.00 C 4 7 TELEKOMSPOR KONAK SPOR 1-2
12.9.2019 PERŞEMBE Y.TEPE 2 12.00 A 6 5 DEMİR SPOR AKÇADAĞ SPOR 3-0 H
12.9.2019 PERŞEMBE Y.TEPE 2 14.00 A 4 7 PÜTÜRGE GENÇLİK ARGUVAN BLD.SP 0-2
12.9.2019 PERŞEMBE Y.TEPE 2 16.00 A 1 3 KARAKAVAK SP MALATYA SPOR 0-1
12.9.2019 PERŞEMBE Y.TEPE 3 12.00 B 6 5 ÇÖŞNÜK GENÇLİK M.YEŞİLYURT BLD. 0-15
12.9.2019 PERŞEMBE Y.TEPE 3 14.00 B 4 7 M.FENERSPOR SANAYİSPOR 1-1
12.9.2019 PERŞEMBE Y.TEPE 3 16.00 B 1 3 B.GAZİ BEL. SP ANADOLU SELÇUKLU 2-0
BAY  /   ORDUZU SPOR   / ARAPGİR SPOR  /  HEKİMHAN G.MANA  SPOR
    3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
14.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 12.00 B 2 4 ARAPGİR SPOR M.FENERSPOR 2-3
14.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 14.00 B 5 1 M.YEŞİLYURT BLD. B.GAZİ BLD. SP 5-1
14.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 16.00 B 7 6 SANAYİSPOR ÇÖŞNÜK GENÇLİK 6-3
14.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 12.00 C 2 4 HEKİMHAN G.MANA TELEKOMSPOR 2-1
14.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 14.00 C 5 1 KALE G.BİRLİĞİ SP ESKİ MALATYA 9-0
14.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 16.00 C 7 6 KONAK SPOR MALATYA GÜCÜ 2-2
14.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 12.00 A 5 1 AKÇADAĞ SPOR KARAKAVAK SP 0-2
14.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 14.00 A 2 4 ORDUZUSPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 3-1
14.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 16.00 A 7 6 ARGUVAN BLD. SP DEMİRSPOR 2-1
BAY  /   MALATYA SPOR  /  ANADOLU SELÇUKLU SPOR  / M.GALATA SPOR
       4.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
21.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 12.00 A 3 5 MALATYA SPOR AKÇADAĞ SPOR 0-0
21.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 14.00 A 6 2 DEMİR SPOR ORDUZUSPOR 3-0
21.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 16.00 A 1 7 KARAKAVAK SP ARGUVAN BLD.SP 2-4
21.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 12.00 B 3 5 ANADOLU SELÇUKLU M.YEŞİLYURT BLD. 0-8
21.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 14.00 B 6 2 ÇÖŞNÜK GENÇLİK ARAPGİR SPOR 0-8
21.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 16.00 B 1 7 B.GAZİ BEL. SP SANAYİSPOR 0-0
21.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 12.00 C 1 7 ESKİ MALATYA KONAK SPOR 2-2
21.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 14.00 C 3 5 M.GALATA SPOR KALE G.BİRLİĞİ SP 1-7
21.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 16.00 C 6 2 MALATYA GÜCÜ HEKİMHAN G.MANA 2-1
BAY  /   PÜTÜRGE GENÇLİK  SPOR  /  M.FENER  SPOR  / TELEKOM SPOR
    5.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
28.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 11:30 C 4 6 TELEKOMSPOR MALATYA GÜCÜ 1-2
28.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 13.30 C 7 3 KONAK SPOR M.GALATA SPOR 1-2
28.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 15.30 C 2 1 HEKİMHAN G.MANA ESKİ MALATYA 4-4
28.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 11:30 A 2 1 ORDUZUSPOR KARAKAVAK SP 2-0
28.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 13.30 A 7 3 ARGUVAN BLD. SP MALATYA SPOR 1-0
28.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 15.30 A 4 6 PÜTÜRGE GENÇLİK DEMİRSPOR 2-2
28.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 11:30 B 4 6 M.FENERSPOR ÇÖŞNÜK GENÇLİK 1-0
28.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 13.30 B 2 1 ARAPGİR SPOR B.GAZİ BLD. SP 1-1
28.9.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 15.30 B 7 3 SANAYİSPOR ANADOLU SELÇUKLU 2-3
BAY  /  AKÇADAĞ  SPOR  /  M.YEŞİLYURT BLD.  SPOR  / KALE G.BİRLİĞİ SPOR
    6.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
5.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 11:30 B 1 4 B.GAZİ BEL. SP M.FENERSPOR 2-1
5.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 13.30 B 3 2 ANADOLU SELÇUKLU ARAPGİR SPOR 0-3 H
5.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 15.30 C 3 2 M.GALATA SPOR HEKİMHAN G.MANA 2-0
5.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 13.30 C 1 4 ESKİ MALATYA TELEKOMSPOR 1-2
5.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 11:30 A 1 4 KARAKAVAK SP PÜTÜRGE GENÇLİK 0-3 H
5.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 13.30 A 5 7 AKÇADAĞ SPOR ARGUVAN BLD.SP 1-4
5.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 15.30 A 3 2 MALATYA SPOR ORDUZUSPOR 1-2
6.10.2019 PAZAR Y.TEPE 2 12:30 B 5 7 M.YEŞİLYURT BLD. SANAYİSPOR 2-0
13.10.2019 PAZAR Y.TEPE 2 15.00 C 5 7 KALE G.BİRLİĞİ SP KONAK SPOR 4-1
BAY  /  DEMİR  SPOR  /  ÇÖŞNÜK GENÇLİK  SPOR  / MALATYAGÜCÜ F.K.
    7.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
12.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 11:30 A 6 1 DEMİR SPOR KARAKAVAK SP 3-2
12.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 13.30 A 4 3 PÜTÜRGE GENÇLİK MALATYA SPOR 1-0
12.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 15.30 A 2 5 ORDUZUSPOR AKÇADAĞ SPOR 1-2
12.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 11:30 B 2 5 ARAPGİR SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 2-5
12.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 13.30 B 6 1 ÇÖŞNÜK GENÇLİK B.GAZİ BLD. SP 0-9
12.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 15.30 B 4 3 M.FENERSPOR ANADOLU SELÇUKLU 1-0
12.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 11:30 C 6 1 MALATYA GÜCÜ ESKİ MALATYA 6-1
12.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 13.30 C 2 5 HEKİMHAN G.MANA KALE G.BİRLİĞİ SP 0-6
12.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 15.30 C 4 3 TELEKOMSPOR M.GALATA SPOR 2-1
BAY  /  ARGUVAN BLD. SPOR  /  SANAYİ  SPOR  / KONAK SPOR
8.HAFTA (2. DEVRE )
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
19.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 11.00 C 4 5 TELEKOMSPOR KALE G.BİRLİĞİ SP 0-5
19.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 13.00 C 6 3 MALATYA GÜCÜ M.GALATA SPOR 5-2
19.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 C 2 7 HEKİMHAN G.MANA KONAK SPOR 1-1
19.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 11.00 A 4 5 PÜTÜRGE GENÇLİK AKÇADAĞ SPOR 5-0
19.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 13.00 A 6 3 DEMİR SPOR MALATYA SPOR 2-0
19.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 15.00 A 2 7 ORDUZUSPOR ARGUVAN BLD.SP 2-1
19.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 11.00 B 4 5 M.FENERSPOR M.YEŞİLYURT BLD. 0-3
19.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 13.00 B 6 3 ÇÖŞNÜK GENÇLİK ANADOLU SELÇUKLU 0-3 H
19.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 2 7 ARAPGİR SPOR SANAYİSPOR 3-0 H
BAY  /  KARAKAVAK SPOR  /  B.GAZİ BLD.  SPOR  / ESKİ MALATYA SPOR
         9.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
26.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 11.00 B 3 1 ANADOLU SELÇUKLU B.GAZİ BLD. SP 0-5
26.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 13.00 B 7 4 SANAYİSPOR M.FENERSPOR 2-2
26.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 C 3 1 M.GALATA SPOR ESKİ MALATYA 1-1
26.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 13.00 C 7 4 KONAK SPOR TELEKOMSPOR 1-2
26.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 15.00 C 5 6 KALE G.BİRLİĞİ SP MALATYA GÜCÜ 2-1
26.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 11.00 A 3 1 MALATYA SPOR KARAKAVAK SP 0-3
26.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 13.00 A 5 6 AKÇADAĞ SPOR DEMİRSPOR 1-4
26.10.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 A 7 4 ARGUVAN BLD. SP PÜTÜRGE GENÇLİK 3-5
BAY  /  ORDUZU   /  ARAPGİR  / H.HAN GİRMANA  /  M.YEŞİLYURT BLD. – ÇÖŞNÜK GENÇLİK  3-0  HÜKMEN
    10.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
27.10.2019 PAZAR Y.TEPE 1 11.00 A 1 5 KARAKAVAK SP AKÇADAĞ SPOR 2-1
27.10.2019 PAZAR Y.TEPE 1 13.00 A 4 2 PÜTÜRGE GENÇLİK ORDUZUSPOR 0-0
27.10.2019 PAZAR Y.TEPE 1 15.00 A 6 7 DEMİR SPOR ARGUVAN BLD.SP 0-2
27.10.2019 PAZAR Y.TEPE 2 13.00 B 4 2 M.FENERSPOR ARAPGİR SPOR 0-1
27.10.2019 PAZAR Y.TEPE 2 15.00 B 1 5 B.GAZİ BEL. SP M.YEŞİLYURT BLD. 1-3
27.10.2019 PAZAR Y.TEPE 3 11.00 C 6 7 MALATYA GÜCÜ KONAK SPOR 2-3
27.10.2019 PAZAR Y.TEPE 3 13.00 C 1 5 ESKİ MALATYA KALE G.BİRLİĞİ SP 1-4
27.10.2019 PAZAR Y.TEPE 3 15.00 C 4 2 TELEKOMSPOR HEKİMHAN G.MANA 1-3
BAY  /  MALATYA  /  ANADOLU SELÇUKLU  / M.GALATA / SANAYİ SPOR – ÇÖŞNÜK GENÇLİK  3-0  HÜKMEN
       11.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
29.10.2019 SALI Y.TEPE 1 11.00 C 5 3 KALE G.BİRLİĞİ SP M.GALATA SPOR 1-1
29.10.2019 SALI Y.TEPE 1 13.00 C 7 1 KONAK SPOR ESKİ MALATYA 3-0
29.10.2019 SALI Y.TEPE 2 11.00 A 2 6 ORDUZUSPOR DEMİRSPOR 0-2
29.10.2019 SALI Y.TEPE 2 13.00 A 7 1 ARGUVAN BLD. SP KARAKAVAK SP 4-0
29.10.2019 SALI Y.TEPE 2 15.00 B 5 3 M.YEŞİLYURT BLD. ANADOLU SELÇUKLU 4-0
29.10.2019 SALI Y.TEPE 3 11.00 B 7 1 SANAYİSPOR B.GAZİ BLD. SP 1-2
29.10.2019 SALI Y.TEPE 3 13.00 C 2 6 HEKİMHAN G.MANA MALATYA GÜCÜ 0-1
29.10.2019 SALI Y.TEPE 3 15.00 A 5 3 AKÇADAĞ SPOR MALATYA SPOR 1-4
BAY  /  PÜTÜRGE GENÇLİK /  M.FENER  / TELEKOM / ARAPGİR – ÇÖŞNÜK GENÇLİK   3 – 0  HÜKMEN
    12.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
2.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 11.00 B 3 7 ANADOLU SELÇUKLU SANAYİSPOR 3-5
2.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 13.00 B 1 2 B.GAZİ BEL. SP ARAPGİR SPOR 1-0
2.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 C 1 2 ESKİ MALATYA HEKİMHAN G.MANA 2-3
2.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 13.00 C 6 4 MALATYA GÜCÜ TELEKOMSPOR 5-2
2.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 15.00 C 3 7 M.GALATA SPOR KONAK SPOR 0-1
2.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 11.00 A 3 7 MALATYA SPOR ARGUVAN BLD.SP 2-2
2.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 13.00 A 6 4 DEMİR SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 1-2
2.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 A 1 2 KARAKAVAK SP ORDUZUSPOR 3-1
BAY  /  AKÇADAĞ  /  M.YEŞİLYURT  / KALE G.BİRLİĞİ /  M.FENER – ÇÖŞNÜK GENÇLİK  3-0 HÜKMEN
    13.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
9.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 11.00 A 7 5 ARGUVAN BLD. SP AKÇADAĞ SPOR 3-1
9.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 13.00 A 4 1 PÜTÜRGE GENÇLİK KARAKAVAK SP 5-2
9.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 A 2 3 ORDUZUSPOR MALATYA SPOR 1-0
9.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 11.00 B 7 5 SANAYİSPOR M.YEŞİLYURT BLD. 1-4
9.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 13.00 B 2 3 ARAPGİR SPOR ANADOLU SELÇUKLU 8-2
9.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 15.00 B 4 1 M.FENERSPOR B.GAZİ BLD. SP 1-2
9.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 11.00 C 4 1 TELEKOMSPOR ESKİ MALATYA 5-1
9.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 13.00 C 7 5 KONAK SPOR KALE G.BİRLİĞİ SP 0-3
9.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 C 2 3 HEKİMHAN G.MANA M.GALATA SPOR 0-0
BAY  / DEMİR SPOR  /   MALATYAGÜCÜ F.K.
    14.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
16.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 11.00 C 5 2 KALE G.BİRLİĞİ SP HEKİMHAN G.MANA 4-1
16.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 13.00 C 1 6 ESKİ MALATYA MALATYA GÜCÜ 1-1
16.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 C 3 4 M.GALATA SPOR TELEKOMSPOR 0-1
16.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 13.00 A 1 6 KARAKAVAK SP DEMİRSPOR 2-5
16.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 15.00 A 5 2 AKÇADAĞ SPOR ORDUZUSPOR 0-4
16.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 11.00 A 3 4 MALATYA SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 3-0
16.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 13.00 B 5 2 M.YEŞİLYURT BLD. ARAPGİR SPOR 2-2
16.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 B 3 4 ANADOLU SELÇUKLU M.FENERSPOR 6-1
BAY  / ARGUVAN BLD.  /   SANAYİ  /  KONAK  /  B.GAZİ BLD. SPOR –  ÇÖŞNÜK GENÇLİK   3 – 0  HÜKMEN
  PLAYOFF – FİKSÜRÜ
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
18.11.2019 PAZARTESİ Y.TEPE 1 12.00 A 1 2 KALE G.BİRLİĞİ SP ARGUVAN BLD. SP  4-0
        BAY 3   M.YEŞİLYURT BLD.    
2.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
20.11.2019 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 12.00 A 3 1 M.YEŞİLYURT BLD. KALE G.BİRLİĞİ SP  
        BAY 2   ARGUVAN BLD. SP    
3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
22.11.2019 CUMA Y.TEPE 3 14.00 A 2 3 ARGUVAN BLD. SP M.YEŞİLYURT BLD.  
        BAY 1   KALE G.BİRLİĞİ SP    
TERTİP KOMİTESİ
Kahraman FIRAT Adnan FIRAT Yalçın AYDIN Kerem CANDAŞ
FUTBOL İL TEM. M.A.S.K.F. G.SPOR İL MD.TEM. T.F.F.H.G.D.TEM
TERTİP KOM.BŞK. BAŞKAN YRD. SEKRETER ÜYE
Burak TAŞTEKİN Erkan VAN Ergin TURAN Sezer İNCE
TÜFAD TEM. Kulüp Tem.    Kulüp Tem.        Kulüp Tem.
ÜYE ÜYE              ÜYE             ÜYE
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarda yedek kulübenin
seçim hakkı 2.takım (Misafir takım) tarafından seçilecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top