Son Haberler
Anasayfa » U-15 LİGİ

U-15 LİGİ

logo

MALATYA İLİ 2018-2019 FUTBOL SEZONU 
U-15 LİĞ FİKSTÜRÜ
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
2.9.2018 PAZAR Y.TEPE 1 14.30 A 3 2 KALDIRIM GÜCÜ SP PÜTÜRGE GENÇLİK S 5-1
2.9.2018 PAZAR Y.TEPE 1 16.00 A 5 9 M.YEŞİLYURT BLD. KONAK BLD.SPOR 0-6
2.9.2018 PAZAR Y.TEPE 1 17.30 A 6 8 KARAKAVAK SPOR MALATYA GÜCÜ 0-6
2.9.2018 PAZAR Y.TEPE 3 16.00 A 7 10 TELEKOMSPOR ANADOLU SELÇUKLU 0-3 H
2.9.2018 PAZAR Y.TEPE 3 17.30 A 4 1 M.FENERSPOR KALE G.BİRLİĞİ SP 2-4
2.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
5.9.2018 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 14.30 A 9 6 KONAK BLD. SPOR KARAKAVAK SPOR 3-1
5.9.2018 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 16.00 A 1 5 KALE G.BİRLİĞİ SP M.YEŞİLYURT BLD. 3-1
5.9.2018 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 17.30 A 10 3 ANADOLU SELÇUKLU KALDIRIM GÜCÜ SP 3-0
5.9.2018 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 16.00 A 8 7 MALATYA GÜCÜ  TELEKOMSPOR 3-0 H
5.9.2018 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 17.30 A 2 4 PÜTÜRGE GENÇLİK S M.FENER SPOR 1-6
3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
8.9.2018 C.TESİ Y.TEPE 1 14.30 A 8 10 MALATYA GÜCÜ  ANADOLU SELÇUKLU 1-6
8.9.2018 C.TESİ Y.TEPE 1 16.00 A 4 3 M.FENERSPOR KALDIRIM GÜCÜ SP 1-1
8.9.2018 C.TESİ Y.TEPE 3 16.00 A 6 1 KARAKAVAK SPOR KALE G.BİRLİĞİ SPOR 1-3
8.9.2018 C.TESİ Y.TEPE 3 17.30 A 5 2 M.YEŞİLYURT BLD. PÜTÜRGE GENÇLİK S 8-6
KONAK BLD. SPOR  –  TELEKOM SPOR   3 – 0  HÜKMEN
        4.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
11.9.2018 SALI Y.TEPE 1 15.30 A 2 6 PÜTÜRGE GENÇLİK S KARAKAVAK SPOR 0-4 H
11.9.2018 SALI Y.TEPE 1 17.00 A 3 5 KALDIRIM GÜCÜ SP M.YEŞİLYURT BLD. 3-2
11.9.2018 SALI Y.TEPE 3 15.30 A 10 4 ANADOLU SELÇUKLU M.FENER SPOR 2-1
11.9.2018 SALI Y.TEPE 3 17.00 A 9 8 KONAK BLD. SPOR MALATYA GÜCÜ 2-0
KALE G.BİRLİĞİ SPOR  –  TELEKOM SPOR  3 0   HÜKMEN
  5.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
15.9.2018 C.TESİ Y.TEPE 1 15.30 A 5 4 M.YEŞİLYURT BLD. M.FENER SPOR 1-5
15.9.2018 C.TESİ Y.TEPE 1 17.00 A 8 1 MALATYA GÜCÜ  KALE G.BİRLİĞİ SPOR 1-7
15.9.2018 C.TESİ Y.TEPE 3 15.30 A 6 3 KARAKAVAK SPOR KALDIRIM GÜCÜ SP 1-1
15.9.2018 C.TESİ Y.TEPE 3 17.00 A 9 10 KONAK BLD. SPOR ANADOLU SELÇUKLU 0-2
PÜTÜRGE GENÇLİK  SPOR  –  TELEKOM SPOR   3 – 0  HÜKMEN
6.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
22.9.2018 C.TESİ Y.TEPE 1 15.30 A 1 9 KALE G.BİRLİĞİ SPOR KONAK BLD.SPOR 2-0
22.9.2018 C.TESİ Y.TEPE 1 17.00 A 10 5 ANADOLU SELÇUKLU M.YEŞİLYURT BLD. 8-1
22.9.2018 C.TESİ Y.TEPE 3 15.30 A 4 6 M.FENERSPOR KARAKAVAK SPOR 6-1
22.9.2018 C.TESİ Y.TEPE 3 17.00 A 2 8 PÜTÜRGE GENÇLİK S MALATYA GÜCÜ 1-2
KALDIRIM GÜCÜ  SPOR  –  TELEKOM SPOR   3 – 0  HÜKMEN
  7.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
29.9.2018 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 A 9 2 KONAK BLD. SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK S 2-0
29.9.2018 C.TESİ Y.TEPE 1 16.30 A 1 10 KALE G.BİRLİĞİ SPOR ANADOLU SELÇUKLU 5-1
29.9.2018 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 A 8 3 MALATYA GÜCÜ  KALDIRIM GÜCÜ SP 1-3
29.9.2018 C.TESİ Y.TEPE 3 16.30 A 5 6 M.YEŞİLYURT BLD. KARAKAVAK SPOR 6-2
M.FENER  SPOR  –  TELEKOM SPOR   3 – 0  HÜKMEN
        8.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
6.10.2018 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 A 4 8 M.FENERSPOR MALATYA GÜCÜ 13-0
6.10.2018 C.TESİ Y.TEPE 1 16.30 A 6 10 KARAKAVAK SPOR ANADOLU SELÇUKLU 0-4
6.10.2018 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 A 3 9 KALDIRIM GÜCÜ SP KONAK BLD.SPOR 2-1
6.10.2018 C.TESİ Y.TEPE 3 16.30 A 2 1 PÜTÜRGE GENÇLİK S KALE G.BİRLİĞİ SPOR 3-5
M.YEŞİLYURT BLD.  SPOR  –  TELEKOM SPOR   3 – 0  HÜKMEN
9.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
13.10.2018 C.TESİ Y.TEPE 1 14.30 A 10 2 ANADOLU SELÇUKLU PÜTÜRGE GENÇLİK S 3-2
13.10.2018 C.TESİ Y.TEPE 1 16.00 A 1 3 KALE G.BİRLİĞİ SPOR KALDIRIM GÜCÜ SP 2-2
13.10.2018 C.TESİ Y.TEPE 3 14.30 A 9 4 KONAK BLD. SPOR M.FENER SPOR 2-2
13.10.2018 C.TESİ Y.TEPE 3 16.00 A 8 5 MALATYA GÜCÜ  M.YEŞİLYURT BLD. 0-1
KARAKAVAK  SPOR  –  TELEKOM SPOR   3 – 0  HÜKMEN
 
TERTİP KOMİTESİ
Kahraman FIRAT Adnan FIRAT Yalçın AYDIN Kerem CANDAŞ
FUTBOL İL TEM. M.A.S.K.F. G.SPOR İL MD.TEM. T.F.F.H.G.D.TEM
TERTİP KOM.BŞK. BAŞKAN YRD. SEKRETER ÜYE
Burak TAŞTEKİN Erkan VAN Ergin TURAN Sezer İNCE
TÜFAD TEM. Kulüp Tem.    Kulüp Tem.        Kulüp Tem.
ÜYE ÜYE              ÜYE             ÜYE
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarda yedek kulübenin
seçim hakkı 2.takım (Misafir takım) tarafından seçilecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top