Son Haberler
Anasayfa » CEZA LİSTESİ

CEZA LİSTESİ

 

askf.logo

CEZA TABLOSU
    1.AMATÖR KÜME   2019/2020
S.NO SPORCUNUN ADI SOYADI KULÜBÜ A.CEZA CEZA BAŞ.TRH
1 RAMAZAN AKBULUT HEKİMHAN BLD. 1 MAÇ 24.11.2019
2 HEKİMHAN BLD. (AY YILDIZ FORMA İLE ÇIKMA) İHTAR 24.11.2019
3 YUSUF PELEN B.GAZİ BLD. SPOR 1 MAÇ 24.11.2019
4 SALİH ŞİMŞEK (YÖN.) SANAYİ SPOR 15 GÜN 24.11.2019
5 KALE G.BİRLİĞİ  SPOR – SANAYİ SPOR    3-0  HÜKMEN 24.11.2019
6 METEHAN ALADAĞ SANAYİ SPOR 12 MAÇ 24.11.2019
7 CİHANGİR GİNİŞ SANAYİ SPOR 1 MAÇ 24.11.2019
8 FERHAT ÖRDEK DEMİR SPOR 4 MAÇ 01.12.2019
9 KEMAL TEKPINAR MALATYA SPOR 1 MAÇ 01.12.2019
10 MEHMET AŞİT MALATYA SPOR 1 MAÇ 01.12.2019
11 MEHMET FERHAT KAYA 1966 MALATYA GENÇLİK 1 MAÇ 01.12.2019
12 SAİD AYHAN H.HAN GİRMANA  1 MAÇ 08.12.2019
13 ORHAN AK 1966 MALATYA GENÇLİK 1 MAÇ 08.12.2019
14 ERDEM İSOTÇU B.GAZİ BLD. SPOR 2 MAÇ 08.12.2019
15 MERT ERMİŞ HEKİMHAN BLD. SPOR 1 MAÇ 08.12.2019
16 BURAK  TÜMEN AKÇADAĞ ANKA SPOR 1 MAÇ 11.12.2019
17 YUNUS EMRE AKAR KALE G.BİRLİĞİ 1 MAÇ 15.12.2019
18 YUNUS DOĞUKAN TOKMAK B.GAZİ BLD. SPOR 1 MAÇ 15.12.2019
19 KADİR KARACA MALATYAGÜCÜ F.K. 3 MAÇ 15.12.2019
20 İSMAİL ASLAN ATAKÖY SPOR 3 MAÇ 15.12.2019
21 UMUT ŞAHİN GÜLTANER ATAKÖY SPOR 3 MAÇ 15.12.2019
22 ABDURAHMAN ALTUN HEKİMHAN BLD. 2 MAÇ 15.12.2019
23 ÖMER FARUK GÜLEÇ DARENDE SPOR 1 MAÇ 22.12.2019
24 YUNUS EMRE GÜLLÜ DARENDE SPOR 1 MAÇ 22.12.2019
25 EMRE CAN EVREN MALATYA SPOR 1 MAÇ 22.12.2019
26 MUHAMMED UMAR AKÇADAĞ ANKA SPOR 2 MAÇ 22.12.2019
27 BERK GÖÇER AKÇADAĞ ANKA SPOR 5 MAÇ 22.12.2019
28 İSMAİL GÜNEŞ DEMİR SPOR 2 MAÇ 22.12.2019
29 ORDUZU SPOR – ATAKÖY SPOR   3-0  HÜKMEN 24.12.2019
30 CUMA UMAY ORDUZU SPOR 1 MAÇ 29.12.2019
31 MUSTAFA FIRAT 1966 MALATYA GENÇLİK 1 MAÇ 29.12.2019
32 BATUHAN ŞIK MALATYAGÜCÜ F.K. 2 MAÇ 29.12.2019
33 UĞUR ALTUN DEMİR SPOR 1 MAÇ 12.01.2020
34 YUSUF ÜNLÜ MALATYA SPOR 1 MAÇ 12.01.2020
35 AYDIN ALATAŞ  ARAPGİR SPOR 3 MAÇ 02.02.2020
36 AHMET TURAN DUMAN ARAPGİR SPOR 2 MAÇ 02.02.2020
37 MEHMET BAY(YÖN.) ARAPGİR SPOR 30 GÜN 02.02.2020
38 MEHMET DALMAZ ORDUZU SPOR 4 MAÇ 02.02.2020
39 BAYRAM GÜR HEKİMHAN GİRMANA 10 MAÇ 02.02.2020
40 MUHAMMED KANDEMİR HEKİMHAN GİRMANA 10 MAÇ 02.02.2020
41 MUSTAFA ARIKAN (YÖN.) HEKİMHAN GİRMANA 120 GÜN 02.02.2020
42 UMUT ŞİRECİ ATAKÖY SPOR 1 MAÇ 02.02.2020
43 KADİR KARACA MALATYAGÜCÜ F.K. 1 MAÇ 02.02.2020
44 BATUHAN KAÇAR AKÇADAĞ ANKA SPOR 1 MAÇ 02.02.2020
45 MEHMET KİBAR DARENDE SPOR 2 MAÇ 02.02.2020
46 YUNUS KOÇ DEMİR SPOR 2 MAÇ 02.02.2020
47 H.HAN GİRMANA – SANAYİ SPOR  8-0   HÜKMEN 09.02.2020
48 TUNAHAN ÜRKMEZ DEMİR SPOR 3 MAÇ 09.02.2020
49 SERDAR SARIKAYA DEMİR SPOR 1 MAÇ 09.02.2020
50 BEDİR TURGUT ORDUZU SPOR 1 MAÇ 09.02.2020
51 M.EMİN ERGÜL B.GAZİ BLD. SPOR 3 MAÇ 09.02.2020
52 MUHAMMED UMAR AKÇADAĞ ANKA SPOR 1 MAÇ 09.02.2020
53 ÖMER İPEK (YÖN.) AKÇADAĞ ANKA SPOR 30 GÜN 09.02.2020
54 AKÇADAĞ ANKA SPOR – SANAYİ SPOR 3-0 HÜKMEN  3 PUAN TENZİL 16.02.2020
56 NİYAZİ ÇELİK 1966 M.GENÇLİK  1 MAÇ 16.02.2020
57 MURAT MUHSİN POLAT KALE G.BİRLİĞİ 1 MAÇ 23.02.2020
58 OĞUZHAN AKAR ARGUVAN BLD. SPOR 1 MAÇ 23.02.2020
59 CİHAT VURMAZ ARGUVAN BLD. SPOR 1 MAÇ 23.02.2020
60 EMRE KAYA ARAPGİR SPOR 3 MAÇ 23.02.2020
61 EMRE ERDEM KALE G.BİRLİĞİ 1 MAÇ 01.03.2020
62 OĞUZHAN GÜRBÜZ H.HAN BLD. SPOR 1 MAÇ 01.03.2020
63 MEHMET AYAOKU DARENDE SPOR 1 MAÇ 08.03.2020
64 CEMİL BERAT KARABIYIK AKÇADAĞ ANKA SPOR 1 MAÇ 08.03.2020
65 AHMET BEZEN H.HAN GİRMANA  1 MAÇ 08.03.2020
66 HASAN ERKOÇ H.HAN GİRMANA  1 MAÇ 08.03.2020
67 BEDİR TURGUT ORDUZU SPOR 1 MAÇ 08.03.2020
68 MEHMET FIRAT KAYA 1966 M.GENÇLİK  1 MAÇ 08.03.2020
69 DEMİR SPOR – AKÇADAĞ ANKA SPOR  15.03.2020
         
    2.AMATÖR KÜME   2019/2020
S.NO SPORCUNUN ADI SOYADI KULÜBÜ A.CEZA CEZA BAŞ.TRH
1 İBRAHİM İLGÜN KARAKAVAK SPOR 1 MAÇ 01.03.2020
2 AYHAN KARTAL B.GAZİ SANTRAL 1 MAÇ 08.03.2020
3 YUSUF KARAKUŞ M.GALATA SPOR 1 MAÇ 08.03.2020
4 EKREM ONUR B.GAZİ SANTRAL   15.03.2020
5 CUMALİ GÖKALP(YÖN.) ESKİ MALATYA   15.03.2020
6 NASUHİ AĞÇELİK YAZIHAN BLD. SPOR 1 MAÇ 15.03.2020
         
    U-15 LİGİ   2019/2020
S.NO SPORCUNUN ADI SOYADI KULÜBÜ A.CEZA TARİHİ
1 PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR – KONAK SPOR  3-0 HÜKMEN 30.01.2020
2 METE MUTLU  KONAK SPOR 2 MAÇ 01.02.2020
3 KEREM ARICA SANAYİ SPOR 3 MAÇ 01.02.2020
4 ERDAL KARAKURT (T.SOR.) M.YEŞİLYURT BLD.SP 7 GÜN 04.02.2020
5 A.SAMET YILMAZ M.YEŞİLYURT BLD.SP 1 MAÇ 04.02.2020
6 BEYDAĞI SPOR  – KARAKAVAK SPOR  3-0  HÜKMEN 06.02.2020
7 SAMED BATURAY ANADOLU SELÇUKLU 1 MAÇ 06.02.2020
8 RAMAZAN GÜLLÜOĞLU (YÖN.) KARAKAVAK SPOR 30 GÜN 06.02.2020
9 MUHAMMED SEZR SANAYİ SPOR 4 MAÇ 08.02.2020
10 MERT YILDIZ ANADOLU SELÇUKLU 1 MAÇ 08.02.2020
11 PÜTÜRGE GENÇLİK  – M.İDMANYURDU  3-0  HÜKMEN 08.02.2020
12 AHMET TATAROĞLU (YÖN.) M.İDMANYURDU 30 GÜN 08.02.2020
13 BERAT ÇOŞANAY Y.MALATYA SPOR 4 MAÇ 08.02.2020
14 TELEKOM SPOR – M.İDMANYURDU SPOR  3-0 HÜKMEN, 3 PUAN TENZİL 22.02.2020
15 PÜTÜRGE GENÇLİK – KONAK SPOR   3-0 HÜKMEN  3 PUAN TENZİL 07.03.2020
16 M.MİRAÇ ULUTAŞ M.FENER SPOR 1 MAÇ 07.03.2020
17 ANOLCAN ÖZGÜL SANAYİ SPOR 1 MAÇ 07.03.2020
         
    U-16 LİGİ   2019/2020
S.NO SPORCUNUN ADI SOYADI KULÜBÜ A.CEZA TARİHİ
1 AHMET SUNGUR TANELİ M.YEŞİLYURT BLD. 2 MAÇ 17.11.2019
2 HASAN CAN MALKOÇ KALDIRIM GÜCÜ 1 MAÇ 17.11.2019
3 MİRAÇ GÖNCÜ KONAK SPOR 1 MAÇ 23.11.2019
4 FURKAN KARABEY M.ŞEHİR SPOR 3 MAÇ 23.11.2019
5 GÖKDENİZ ÖZER ANADOLU SELÇUKLU 1 MAÇ 23.11.2019
6 SAVAŞ GÜNAY (ANT.) BEYDAĞI SPOR 15 GÜN 23.11.2019
7 KALDIRIMGÜCÜ SPOR (AY YILDIZ FORMA İLE ÇIKMA) İHTAR 23.11.2019
8 RAHMAN MOUSTAFA M.ŞEHİR SPOR 3  MAÇ 30.11.2019
9 ANILCAN ÖZGÜL SANAYİ SPOR 2 MAÇ 30.11.2019
10 MİRAÇ ŞAHİNER SANAYİ SPOR 4 MAÇ 30.11.2019
11 ÖMER ARIKAN (YÖN.) KALDIRIMGÜCÜ İHTAR 07.12.2019
12 RAMAZAN ATAŞ (YÖN.) ANADOLU SELÇUKLU 45 GÜN 07.12.2019
13 İSMAİL EFE DOĞAN M.YEŞİLYURT BLD. 1 MAÇ 14.12.2019
14 ANIL EYÜP ÖZTAŞ KALE G.BİRLİĞİ 1 MAÇ 14.12.2019
15 MİRAÇ GÖNCÜÜ KONAK SPOR 3 MAÇ 14.12.2019
16 RAMAZAN GÜLLÜOĞLU  (AY YILDIZ FORMA İLE ÇIKMAK) 7 GÜN 14.12.2019
17 YUNUS EMRE GENÇEY SANAYİ SPOR 2 MAÇ 21.12.2019
18 SONER ERTÜFEKÇİ SANAYİ SPOR 1 MAÇ 28.12.2019
19 MUSTAFA ÇELİK  ESKİ MALATYA 1 MAÇ 28.12.2019
20 EMİRHAN ATAŞ KALDIRIM GÜCÜ 1 MAÇ 01.01.2020
21 YAKUP GÜRBÜZ SANAYİ SPOR 4 MAÇ 01.01.2020
22 EYÜP NADİR AKAR PÜTÜRGE GENÇLİK 1 MAÇ 01.01.2020
23 EYÜP ÇEVİK (YÖN.) PÜTÜRGE GENÇLİK 7 GÜN 01.01.2020
24 CEBRAİL DURAK KALDIRIM GÜCÜ 1 MAÇ 04.01.2020
25 AHMET CAN KOÇ TELEKOM SPOR 1 MAÇ 11.01.2020
26 ABDULSAMET BAŞKAYA KALDIRIM GÜCÜ 1 MAÇ 11.01.2020
27 KALE GENÇLERBİRLİĞİ SP – BEYDAĞI SPOR   3 – 0 HÜKMEN 18.01.2020
28 ALPEREN KILIÇ M.YEŞİLYURT BLD. 1 MAÇ 18.01.2020
29 EMİRHAN AKDAĞ M.YEŞİLYURT BLD. 1 MAÇ 18.01.2020
30 KEREM ARICA SANAYİ SPOR 1 MAÇ 21.01.2020
31 EMER SEZER KARAKAVAK SPOR 2 MAÇ 23.01.2020
32 EMİRHAN BALIK KARAKAVAK SPOR 1 MAÇ 23.01.2020
33 FATİH DEMİRHAN ANADOLU SELÇUKLU 1 MAÇ 23.01.2020
34 GÖKDENİZ ÖZER ANADOLU SELÇUKLU 2 MAÇ 23.01.2020
35 MUHAMMED SEZER SANAYİ SPOR 1 MAÇ 23.01.2020
    U-19 1. KÜME LİGİ   2019/2020
S.NO SPORCUNUN ADI SOYADI KULÜBÜ A.CEZA CEZA BAŞ.TRH
1 CEMAL UĞUR (YÖN.) KONAK SPOR 45 GÜN 08.09.2019
2 UMUT KURTULGU AKÇADAĞ SPOR 3 MAÇ 08.09.2019
3 MUHAMMED EMİN KOÇ TELEKOM SPOR 1 MAÇ 12.09.2019
4 DEMİR SPOR – AKÇADAĞ SPOR  3 – 0  HÜKMEN 12.09.2019
5 MİRAÇ TURA ARAPGİR SPOR 3 MAÇ 14.09.2019
6 YUSUF ARIKAN ÇÖŞNÜK GENÇLİK 3 MAÇ 14.09.2019
7 YUSUF ÖZHAN ÇÖŞNÜK GENÇLİK 1 MAÇ 14.09.2019
8 VEYSEL CANPARLAK KONAK SPOR 3 MAÇ 14.09.2019
9 DEMİRCAN KARABULUT PÜTÜRGE GENÇLİK 1 MAÇ 14.09.2019
10 BERKAY BALKAN ARGUVAN BLD. SPOR 4 MAÇ 14.09.2019
11 ÖMER FARUK SEZER ARGUVAN BLD. SPOR 3 MAÇ 14.09.2019
12 BATUHAN TAŞDEMİR DEMİR SPOR 3 MAÇ 14.09.2019
13 EBUBEKİR DEVECİ H.HAN GİRMANA 1 MAÇ 21.09.2019
14 BEKİR CAN GÖKÇE KONAK SPOR 2 MAÇ 21.09.2019
15 MİRKAN ELİDEMİR AKÇADAĞ SPOR 1 MAÇ 21.09.2019
16 METEHAN ALADAĞ SANAYİ SPOR 4 MAÇ 21.09.2019
17 RAMAZAN KOÇAK (T.SOR.) H.HAN GİRMANA 45 GÜN 28.09.2019
18 AHMET CAN ATA H.HAN GİRMANA 3 MAÇ 28.09.2019
19 SEDAT ÖLMEZ H.HAN GİRMANA 3 MAÇ 28.09.2019
20 AHMET CAN MECİT H.HAN GİRMANA 3 MAÇ 28.09.2019
21 OKAN SULU H.HAN GİRMANA 3 MAÇ 28.09.2019
22 A.SAİT DAĞDEVİREN KARAKAVAK SPOR 1 MAÇ 28.09.2019
23 KAYAHAN ATABEY DEMİR SPOR 1 MAÇ 28.09.2019
24 BURAK BARAN DEMİR SPOR 1 MAÇ 28.09.2019
25 HASAN BERAT KÖSEOĞLU DEMİR SPOR 4 MAÇ 28.09.2019
26 ÖMER ORUÇ DEMİR SPOR 8 MAÇ 28.09.2019
27 ENES ŞENGİR DEMİR SPOR 4 MAÇ 28.09.2019
28 ALİ LEVENT B.GAZİ BLD. SPOR 4 MAÇ 28.09.2019
29 MUSAB AKDAŞ ARAPGİR SPOR 3 MAÇ 28.09.2019
30 SELÇUK AVCI ARAPGİR SPOR 4 MAÇ 28.09.2019
31 PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR – KARAKAVAK SPOR  3-0 HÜKMEN  05.10.2019
32 ARAPGİR SPOR – ANADOLU SELÇUKLU   3-0 HÜKMEN 05.10.2019
33 M.GALATA SPOR – H.HAN GİRMANA    3-0   HÜKMEN 05.10.2019
34 OĞUZ KAYA AKÇADAĞ SPOR 1 MAÇ 05.10.2019
35 EMİR ÖMER AVCI MALATYA SPOR 4 MAÇ 05.10.2019
36 YUSUF OKYAY (ANT.) MALATYA SPOR 7 GÜN 05.10.2019
37 ABDULSAMET ÖĞE ORDUZU SPOR 1 MAÇ 05.10.2019
38 BEKİR AYAZ M.GALATA SPOR 5 MAÇ 05.10.2019
3 MUSTAFA ÇELEN M.GALATA SPOR 4 MAÇ 05.10.2019
40 İLKER CAN ÇETİN H.HAN GİRMANA 5 MAÇ 05.10.2019
41 MEHMET CAN ATAY H.HAN GİRMANA 3 MAÇ 05.10.2019
42 BERKCAN İNCE H.HAN GİRMANA 4 MAÇ 05.10.2019
43 DURKAN DEMİR H.HAN GİRMANA 4 MAÇ 05.10.2019
44 DOĞUKAN DEMİRCİ H.HAN GİRMANA 3 MAÇ 05.10.2019
45 BATUHAN KOÇAK H.HAN GİRMANA 3 MAÇ 05.10.2019
46 MİRAÇ BAŞTAŞ H.HAN GİRMANA 3 MAÇ 05.10.2019
47 MUSTAFA ARIKAN (YÖN.) H.HAN GİRMANA 21 GÜN 05.10.2019
48 HAKAN YILDIZ DEMİR SPOR 1 MAÇ 12.10.2019
49 SERVET ÖZDAL MALATYA SPOR 5 MAÇ 12.10.2019
50 EYÜP ÇEVİK (YÖN.) PÜTÜRGE GENÇLİK 15 GÜN 12.10.2019
51 SERDAR KERİM SELÇUK ORDUZU SPOR 2 MAÇ 12.10.2019
52 SAMET ARSLAN ARAPGİR SPOR 5 MAÇ 12.10.2019
53 MİRAÇ TURA ARAPGİR SPOR 5 MAÇ 12.10.2019
54 SEZER BAY ARAPGİR SPOR 4 MAÇ 12.10.2019
55 M.EMİN ÇİTİL ARAPGİR SPOR 1 MAÇ 12.10.2019
56 ALİ CAN TANRIVERDİ ANADOLU SELÇUKLU 2 MAÇ 12.10.2019
57 ANADOLU SELÇUKLU – ÇÖŞNÜK GENÇLİK   3-0 HÜKMEN 19.10.2019
58 ARAPGİR SPOR – SANAYİ SPOR  3-0  HÜKMEN 19.10.2019
59 BATUHAN YİĞİT SANAYİ SPOR 4 MAÇ 19.10.2019
60 SALİH ŞİMŞEK (YÖN.) SANAYİ SPOR 30 GÜN 19.10.2019
61 MUHAMMED ŞAHİN ER KALE G.BİRLİĞİ 1 MAÇ 19.10.2019
62 MURATHAN KABABIYIK AKÇADAĞ  SPOR 4 MAÇ 19.10.2019
63 MİRAÇ DOĞAN GÜVEN ORDUZU SPOR 1 MAÇ 19.10.2019
64 DEVRAN KARADENİZ ARAPGİR SPOR 1 MAÇ 19.10.2019
65 EMİR CAN DEMİRCİ MALATYA SPOR 1 MAÇ 19.10.2019
66 MUHAMMED YUNUS EKİCİ B.GAZİ BLD. SPOR 1 MAÇ 26.10.2019
67 MEHMET YENİCELİ B.GAZİ BLD. SPOR 3 MAÇ 26.10.2019
68 DOGUKAN KILINÇ SANAYİ SPOR 1 MAÇ 26.10.2019
69 MEHMET KARYAĞDI PÜTÜRGE GENÇLİK 1 MAÇ 27.10.2019
70 KORAY KARADİRLİK DEMİR SPOR 2 MAÇ 27.10.2019
71 HASAN CAN TURGUT ARGUVAN BLD. SPOR 2 MAÇ 27.10.2019
72 ÖMER  FARUK İYİDİL MALATYAGÜCÜ FUTBOL 3 MAÇ 27.10.2019
73 FATİH DEMİRHAN ANADOLU SELÇUKLU 1 MAÇ 29.10.2019
74 ÇAĞRI ÖZYILMAZ AKÇADAĞ SPOR 6 MAÇ 29.10.2019
75 BİLL ONAT ÇOŞKUN H.HAN GİRMANA 1 MAÇ 29.10.2019
76 MERT TALHA GÜLER KONAK SPOR 3 MAÇ 29.10.2019
77 SEFA BAKIR KONAK SPOR 3 MAÇ 29.10.2019
78 İBRAHİM EĞRİÇAYIR ESKİ MALATYA 3 MAÇ 29.10.2019
79 İSMAİL MERCAN ESKİ MALATYA 2 MAÇ 29.10.2019
80 ALİCAN TANRIVERDİ ANADOLU SELÇUKLU 1 MAÇ 02.11.2019
81 YUSUF ÖZTÜRK KARAKAVAK SPOR 1 MAÇ 02.11.2019
82 ALİ HASKUL AKÇADAĞ SPOR 3 MAÇ 09.11.2019
83 VEYSEL CANPARLAK KONAK SPOR 1 MAÇ 09.11.2019
84 KADİR ÇAPANOĞLU KALE G.BİRLİĞİ 3 MAÇ 16.11.2019
85 ORDUZU SPOR – AKÇADAĞ SPOR  4-0   HÜKMEN   16.11.2019
86 EMRE CAN DEMİRCİ MALATYA SPOR 2 MAÇ 16.11.2019
87 ÖNDER CANPOLAT (YÖN.) ANADOLU SELÇUKLU 15 GÜN 16.11.2019
         
    U-14 LİGİ   2019/2020
S.NO SPORCUNUN ADI SOYADI KULÜBÜ A.CEZA TARİHİ
1 BARAN CAN ÇALIŞKAN M.YEŞİLYURT BLD. SP 1 MAÇ 07.09.2019
2 AHMET TAHA ARPACI ESKİ MALATYA GENÇLİK 1 MAÇ 07.09.2019
3 ENSAR ŞAHİN PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR 2 MAÇ 11.09.2019
4 EYÜP ÇEVİK (YÖN.) PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR İHTAR 11.09.2019
5 MUSTAFA UMUT ZAİF KARAKAVAK  SPOR 2 MAÇ 14.09.2019
6 HÜSEYİN HAKVERDİ M.ŞEHİR SPOR 1 MAÇ 22.09.2019
7 BATUHAN YAVUZ M.YEŞİLYURT BLD. SP 1 MAÇ 29.09.2019
8 ALPER CENGİZ KARAKAVAK  SPOR 2 MAÇ 06.10.2019
9 M.ENES ÖZER KARAKAVAK  SPOR 3 MAÇ 13.10.2019
10 A.MUHAMMED KURUÇAY KARAKAVAK  SPOR 2 MAÇ 13.10.2019
11 MUSTAFA KARTAL(YÖN.) BEYDAĞI SPOR İHTAR 13.10.2019
13 KARAKAVAK SPOR  (AY YILDIZ FORMA İLE ÇIKMAK) İHTAR 13.10.2019
14 H.YASİN ŞAHİN M.FENER SPOR 2 MAÇ 20.10.2019
15 EYÜP ÇEVİK (YÖN.) PÜTÜRGE GENÇLİK 30 GÜN 20.10.2019
16 MUHAMMED YUSUF ÜRGEN TELEKOM SPOR 2 MAÇ 03.11.2019
17 MUHAMMED YUSUF ALTUNTAŞ M.FENER SPOR 1 MAÇ 10.11.2019
18 ALPEREN ERDOĞAN KONAK SPOR 2 MAÇ 10.11.2019
19 MUHAMMET MERT GÜR KONAK SPOR 3 MAÇ 10.11.2019
20 UMUT EFE KAYGUSUZ KONAK SPOR 3 MAÇ 10.11.2019
21 CEMAL UĞUR (YÖN.) KONAK SPOR 15 GÜN 10.11.2019
22 EYÜP ÇEVİK (YÖN.) PÜTÜRGE GENÇLİK 120 GÜN 10.11.2019
23 ERKAN ÖZÇELİK (YÖN.) PÜTÜRGE GENÇLİK 30 GÜN 10.11.2019
         

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top