Son Haberler
Anasayfa » U-16 LİGİ

U-16 LİGİ

logo

MALATYA İLİ 2021-2022 FUTBOL SEZONU 
U-16 LİG FİKSTÜRÜ  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
08.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 11.30 A 8 1 M.ŞEHİR SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 3-1
08.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 13.30 B 4 5 M.FENER SPOR BEYDAĞI SPOR 2-1
08.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 11.30 A 4 5 M.İDMANYURDU TELEKOM SPOR 0-4
08.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 13.30 A 6 3 M.GALATA SPOR KONAK SPOR 0-2
08.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 11.30 B 8 1 ARAPGİR GÜCÜ KARAKAVAK SPOR 4-2
08.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 13.30 B 6 3 PÜTÜRGE GENÇLİK ANADOLU SELÇUKLU 4-2
08.01.2022 C.TESİ B.GAZİ 11.30 B 2 7 ESKİ MALATYA ARGUVAN BLD. SP 4-0
08.01.2022 C.TESİ B.GAZİ 13.45 A 2 7 ORDUZU SPOR KALE G.BİRLİĞİ 0-4
BAY  /  DEMİR SPOR – KALDIRIM GÜCÜ
            2.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
15.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 11.30 B 7 9 ARGUVAN BLD. SP KALDIRIM GÜCÜ 0-0
15.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 13.30 B 1 6 KARAKAVAK SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 0-2
15.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 11.30 B 3 4 ANADOLU SELÇUKLU M.FENER SPOR 1-1
15.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 13.30 B 5 2 BEYDAĞI SPOR ESKİ MALATYA 0-3
15.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 11.30 A 7 9 KALE G.BİRLİĞİ DEMİR SPOR 2-2
15.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 13.30 A 1 6 M.YEŞİLYURT BLD. M.GALATA SPOR 5-0
15.01.2022 C.TESİ KONAK 11.30 A 5 2 TELEKOM SPOR ORDUZU SPOR 2-0
15.01.2022 C.TESİ KONAK 13.30 A 3 4 KONAK SPOR M.İDMANYURDU 4-1
BAY  /  M.ŞEHİR SPOR – ARAPGİRGÜCÜ
          3.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
        B 2 3 ESKİ MALATYA ANADOLU SELÇUKLU  
        A 9 5 DEMİR SPOR TELEKOM SPOR  
        B 6 8 PÜTÜRGE GENÇLİK ARAPGİR GÜCÜ  
        A 6 8 M.GALATA SPOR M.ŞEHİR SPOR  
        B 4 1 M.FENER SPOR KARAKAVAK SPOR  
        A 4 1 M.İDMANYURDU M.YEŞİLYURT BLD.  
        A 2 3 ORDUZU SPOR KONAK SPOR  
        B 9 5 KALDIRIM GÜCÜ BEYDAĞI SPOR  
BAY  /  KALE G.BİRLİĞİ SPOR – ARGUVAN BLD. SPOR
          4.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
        A 3 9 KONAK SPOR DEMİR SPOR  
        B 8 4 ARAPGİR GÜCÜ M.FENER SPOR  
        A 5 7 TELEKOM SPOR KALE G.BİRLİĞİ  
        B 1 2 KARAKAVAK SPOR ESKİ MALATYA  
        A 1 2 M.YEŞİLYURT BLD. ORDUZU SPOR  
        B 5 7 BEYDAĞI SPOR ARGUVAN BLD. SP  
        A 8 4 M.ŞEHİR SPOR M.İDMANYURDU  
        B 3 9 ANADOLU SELÇUKLU KALDIRIM GÜCÜ  
BAY  /  M.GALATA SPOR  – PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR
            5.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
        A 4 6 M.İDMANYURDU M.GALATA SPOR  
        B 4 6 M.FENER SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK  
        A 2 8 ORDUZU SPOR M.ŞEHİR SPOR  
        A 7 3 KALE G.BİRLİĞİ KONAK SPOR  
        A 9 1 DEMİR SPOR M.YEŞİLYURT BLD.  
        B 7 3 ARGUVAN BLD. SP ANADOLU SELÇUKLU  
        B 2 8 ESKİ MALATYA ARAPGİR GÜCÜ  
        B 9 1 KALDIRIM GÜCÜ KARAKAVAK SPOR  
BAY  /  TELEKOM SPOR –  BEYDAĞI SPOR
          6.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
29.01.2022 C.TESİ     A 3 5 KONAK SPOR TELEKOM SPOR  
        A 6 2 M.GALATA SPOR ORDUZU SPOR  
        A 1 7 M.YEŞİLYURT BLD. KALE G.BİRLİĞİ  
        A 8 9 M.ŞEHİR SPOR DEMİR SPOR  
        BAY 4   M.İDMANYURDU    
        B 3 5 ANADOLU SELÇUKLU BEYDAĞI SPOR  
        B 6 2 PÜTÜRGE GENÇLİK ESKİ MALATYA  
        B 1 7 KARAKAVAK SPOR ARGUVAN BLD. SP  
        B 8 9 ARAPGİR GÜCÜ KALDIRIM GÜCÜ  
        BAY 4   M.FENER SPOR    
          7.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
01.02.2022 SALI     A 2 4 ORDUZU SPOR M.İDMANYURDU  
        A 5 1 TELEKOM SPOR M.YEŞİLYURT BLD.  
        A 9 6 DEMİR SPOR M.GALATA SPOR  
        A 7 8 KALE G.BİRLİĞİ M.ŞEHİR SPOR  
        BAY 3   KONAK SPOR    
        B 2 4 ESKİ MALATYA M.FENER SPOR  
        B 5 1 BEYDAĞI SPOR KARAKAVAK SPOR  
        B 9 6 KALDIRIM GÜCÜ PÜTÜRGE GENÇLİK  
        B 7 8 ARGUVAN BLD. SP ARAPGİR GÜCÜ  
        BAY 3   ANADOLU SELÇUKLU    
          8. HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
03.02.2022 PERŞEMBE     A 1 3 M.YEŞİLYURT BLD. KONAK SPOR  
        A 4 9 M.İDMANYURDU DEMİR SPOR  
        A 8 5 M.ŞEHİR SPOR TELEKOM SPOR  
        A 6 7 M.GALATA SPOR KALE G.BİRLİĞİ  
        BAY 2   ORDUZU SPOR    
        B 1 3 KARAKAVAK SPOR ANADOLU SELÇUKLU  
        B 4 9 M.FENER SPOR KALDIRIM GÜCÜ  
        B 8 5 ARAPGİR GÜCÜ BEYDAĞI SPOR  
        B 6 7 PÜTÜRGE GENÇLİK ARGUVAN BLD. SP  
        BAY 2   ESKİ MALATYA    
          9.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
05.02.2022 C.TESİ     A 9 2 DEMİR SPOR ORDUZU SPOR  
        A 3 8 KONAK SPOR M.ŞEHİR SPOR  
        A 7 4 KALE G.BİRLİĞİ M.İDMANYURDU  
        A 5 6 TELEKOM SPOR M.GALATA SPOR  
        BAY 1   M.YEŞİLYURT BLD.    
        B 9 2 KALDIRIM GÜCÜ ESKİ MALATYA  
        B 3 8 ANADOLU SELÇUKLU ARAPGİR GÜCÜ  
        B 7 4 ARGUVAN BLD. SP M.FENER SPOR  
        B 5 6 BEYDAĞI SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK  
        BAY 1   KARAKAVAK SPOR    
        10. HAFTA (2.DEVRE)    
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
12.02.2022 C.TESİ     A 1 8 M.YEŞİLYURT BLD. M.ŞEHİR SPOR  
        A 7 2 KALE G.BİRLİĞİ ORDUZU SPOR  
        A 3 6 KONAK SPOR M.GALATA SPOR  
        A 5 4 TELEKOM SPOR M.İDMANYURDU  
        BAY 9   DEMİR SPOR    
        B 1 8 KARAKAVAK SPOR ARAPGİR GÜCÜ  
        B 7 2 ARGUVAN BLD. SP ESKİ MALATYA  
        B 3 6 ANADOLU SELÇUKLU PÜTÜRGE GENÇLİK  
        B 5 4 BEYDAĞI SPOR M.FENER SPOR  
        BAY 9   KALDIRIM GÜCÜ    
            11.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
19.02.2022 C.TESİ     A 9 7 DEMİR SPOR KALE G.BİRLİĞİ  
        A 6 1 M.GALATA SPOR M.YEŞİLYURT BLD.  
        A 2 5 ORDUZU SPOR TELEKOM SPOR  
        A 4 3 M.İDMANYURDU KONAK SPOR  
        BAY 8   M.ŞEHİR SPOR    
        B 9 7 KALDIRIM GÜCÜ ARGUVAN BLD. SP  
        B 6 1 PÜTÜRGE GENÇLİK KARAKAVAK SPOR  
        B 2 5 ESKİ MALATYA BEYDAĞI SPOR  
        B 4 3 M.FENER SPOR ANADOLU SELÇUKLU  
        BAY 8   ARAPGİR GÜCÜ    
          12.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
26.02.2022 C.TESİ     A 8 6 M.ŞEHİR SPOR M.GALATA SPOR  
        A 5 9 TELEKOM SPOR DEMİR SPOR  
        A 1 4 M.YEŞİLYURT BLD. M.İDMANYURDU  
        A 3 2 KONAK SPOR ORDUZU SPOR  
        BAY 7   KALE G.BİRLİĞİ    
        B 8 6 ARAPGİR GÜCÜ PÜTÜRGE GENÇLİK  
        B 5 9 BEYDAĞI SPOR KALDIRIM GÜCÜ  
        B 1 4 KARAKAVAK SPOR M.FENER SPOR  
        B 3 2 ANADOLU SELÇUKLU ESKİ MALATYA  
        BAY 7   ARGUVAN BLD. SP    
          13.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
05.03.2022 C.TESİ     A 7 5 KALE G.BİRLİĞİ TELEKOM SPOR  
        A 4 8 M.İDMANYURDU M.ŞEHİR SPOR  
        A 9 3 DEMİR SPOR KONAK SPOR  
        A 2 1 ORDUZU SPOR M.YEŞİLYURT BLD.  
        BAY 6   M.GALATA SPOR    
        B 7 5 ARGUVAN BLD. SP BEYDAĞI SPOR  
        B 4 8 M.FENER SPOR ARAPGİR GÜCÜ  
        B 9 3 KALDIRIM GÜCÜ ANADOLU SELÇUKLU  
        B 2 1 ESKİ MALATYA KARAKAVAK SPOR  
        BAY 6   PÜTÜRGE GENÇLİK    
            14.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
12.03.2022 C.TESİ     A 6 4 M.GALATA SPOR M.İDMANYURDU  
        A 3 7 KONAK SPOR KALE G.BİRLİĞİ  
        A 8 2 M.ŞEHİR SPOR ORDUZU SPOR  
        A 1 9 M.YEŞİLYURT BLD. DEMİR SPOR  
        BAY 5   TELEKOM SPOR    
        B 6 4 PÜTÜRGE GENÇLİK M.FENER SPOR  
        B 3 7 ANADOLU SELÇUKLU ARGUVAN BLD. SP  
        B 8 2 ARAPGİR GÜCÜ ESKİ MALATYA  
        B 1 9 KARAKAVAK SPOR KALDIRIM GÜCÜ  
        BAY 5   BEYDAĞI SPOR    
          15.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
19.03.2022 C.TESİ     A 5 3 TELEKOM SPOR KONAK SPOR  
        A 2 6 ORDUZU SPOR M.GALATA SPOR  
        A 7 1 KALE G.BİRLİĞİ M.YEŞİLYURT BLD.  
        A 9 8 DEMİR SPOR M.ŞEHİR SPOR  
        BAY 4   M.İDMANYURDU    
        B 5 3 BEYDAĞI SPOR ANADOLU SELÇUKLU  
        B 2 6 ESKİ MALATYA PÜTÜRGE GENÇLİK  
        B 7 1 ARGUVAN BLD. SP KARAKAVAK SPOR  
        B 9 8 KALDIRIM GÜCÜ ARAPGİR GÜCÜ  
        BAY 4   M.FENER SPOR    
          16.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
26.03.2022 C.TESİ     A 4 2 M.İDMANYURDU ORDUZU SPOR  
        A 1 5 M.YEŞİLYURT BLD. TELEKOM SPOR  
        A 6 9 M.GALATA SPOR DEMİR SPOR  
        A 8 7 M.ŞEHİR SPOR KALE G.BİRLİĞİ  
        BAY 3   KONAK SPOR    
        B 4 2 M.FENER SPOR ESKİ MALATYA  
        B 1 5 KARAKAVAK SPOR BEYDAĞI SPOR  
        B 6 9 PÜTÜRGE GENÇLİK KALDIRIM GÜCÜ  
        B 8 7 ARAPGİR GÜCÜ ARGUVAN BLD. SP  
        BAY 3   ANADOLU SELÇUKLU    
          17. HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
02.04.2022       A 3 1 KONAK SPOR M.YEŞİLYURT BLD.  
        A 9 4 DEMİR SPOR M.İDMANYURDU  
        A 5 8 TELEKOM SPOR M.ŞEHİR SPOR  
        A 7 6 KALE G.BİRLİĞİ M.GALATA SPOR  
        BAY 2   ORDUZU SPOR    
        B 3 1 ANADOLU SELÇUKLU KARAKAVAK SPOR  
        B 9 4 KALDIRIM GÜCÜ M.FENER SPOR  
        B 5 8 BEYDAĞI SPOR ARAPGİR GÜCÜ  
        B 7 6 ARGUVAN BLD. SP PÜTÜRGE GENÇLİK  
        BAY 2   ESKİ MALATYA    
          18.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
09.04.2022 C.TESİ     A 2 9 ORDUZU SPOR DEMİR SPOR  
        A 8 3 M.ŞEHİR SPOR KONAK SPOR  
        A 4 7 M.İDMANYURDU KALE G.BİRLİĞİ  
        A 6 5 M.GALATA SPOR TELEKOM SPOR  
        BAY 1   M.YEŞİLYURT BLD.    
        B 2 9 ESKİ MALATYA KALDIRIM GÜCÜ  
        B 8 3 ARAPGİR GÜCÜ ANADOLU SELÇUKLU  
        B 4 7 M.FENER SPOR ARGUVAN BLD. SP  
        B 6 5 PÜTÜRGE GENÇLİK BEYDAĞI SPOR  
        BAY 1   KARAKAVAK SPOR    
                   
TERTİP KOMİTESİ  
                   
Kahraman FIRAT Erkan VAN Gökhan İLERU Kerem CANDAŞ  
FUTBOL İL TEM. M.A.S.K.F. TEM. G.SPOR İL MD.TEM. T.F.F.H.G.D.TEM  
TERTİP KOM.BŞK. BAŞKAN YRD. SEKRETER ÜYE  
                   
                   
                   
                   
Sezer İNCE Sedat KAYIŞ İsmail MEŞE Selahattin ELMAS  
TÜFAD TEM. Kulüp Tem.    Kulüp Tem.        Kulüp Tem.  
ÜYE ÜYE              ÜYE             ÜYE  
                   
                   
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarda yedek kulübenin    
seçim hakkı 2.takım (Misafir takım) tarafından seçilecektir.    
                   

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top