Son Haberler
Anasayfa » U-16 LİGİ

U-16 LİGİ

logo

MALATYA İLİ 2021-2022 FUTBOL SEZONU 
U-16 LİG FİKSTÜRÜ  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
08.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 11.30 A 8 1 M.ŞEHİR SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 3-1
08.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 13.30 B 4 5 M.FENER SPOR BEYDAĞI SPOR 2-1
08.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 11.30 A 4 5 M.İDMANYURDU TELEKOM SPOR 0-4
08.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 13.30 A 6 3 M.GALATA SPOR KONAK SPOR 0-2
08.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 11.30 B 8 1 ARAPGİR GÜCÜ KARAKAVAK SPOR 4-2
08.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 13.30 B 6 3 PÜTÜRGE GENÇLİK ANADOLU SELÇUKLU 4-2
08.01.2022 C.TESİ B.GAZİ 11.30 B 2 7 ESKİ MALATYA ARGUVAN BLD. SP 4-0
08.01.2022 C.TESİ B.GAZİ 13.45 A 2 7 ORDUZU SPOR KALE G.BİRLİĞİ 0-4
BAY  /  DEMİR SPOR – KALDIRIM GÜCÜ
            2.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
15.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 11.30 B 7 9 ARGUVAN BLD. SP KALDIRIM GÜCÜ 0-0
15.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 13.30 B 1 6 KARAKAVAK SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 0-2
15.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 11.30 B 3 4 ANADOLU SELÇUKLU M.FENER SPOR 1-1
15.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 13.30 B 5 2 BEYDAĞI SPOR ESKİ MALATYA 0-3
15.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 11.30 A 7 9 KALE G.BİRLİĞİ DEMİR SPOR 2-2
15.01.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 13.30 A 1 6 M.YEŞİLYURT BLD. M.GALATA SPOR 5-0
15.01.2022 C.TESİ KONAK 11.30 A 5 2 TELEKOM SPOR ORDUZU SPOR 2-0
15.01.2022 C.TESİ KONAK 13.30 A 3 4 KONAK SPOR M.İDMANYURDU 4-1
BAY  /  M.ŞEHİR SPOR – ARAPGİRGÜCÜ
          3.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
30.01.2022 PAZAR Y.TEPE 1 11.00 A 4 1 M.İDMANYURDU M.YEŞİLYURT BLD. 0-8
30.01.2022 PAZAR Y.TEPE 1 12.45 B 6 8 PÜTÜRGE GENÇLİK ARAPGİR GÜCÜ 3-0
30.01.2022 PAZAR Y.TEPE 1 14.30 A 2 3 ORDUZU SPOR KONAK SPOR 0-2
30.01.2022 PAZAR Y.TEPE 3 11.00 B 2 3 ESKİ MALATYA ANADOLU SELÇUKLU 1-1
30.01.2022 PAZAR Y.TEPE 3 13.00 B 9 5 KALDIRIM GÜCÜ BEYDAĞI SPOR 3-5
31.01.2022 PAZARTESİ Y.TEPE 1 11.00 A 9 5 DEMİR SPOR TELEKOM SPOR 1-3
31.01.2022 PAZARTESİ Y.TEPE 3 11.00 A 6 8 M.GALATA SPOR M.ŞEHİR SPOR 0-3
31.01.2022 PAZARTESİ Y.TEPE 3 13.00 B 4 1 M.FENER SPOR KARAKAVAK SPOR 1-0
BAY  /  KALE G.BİRLİĞİ SPOR – ARGUVAN BLD. SPOR
          4.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
02.02.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 11.00 B 1 2 KARAKAVAK SPOR ESKİ MALATYA 0-5
02.02.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 12.45 A 3 9 KONAK SPOR DEMİR SPOR 3-0
02.02.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 14.30 B 3 9 ANADOLU SELÇUKLU KALDIRIM GÜCÜ 4-1
02.02.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 11.00 B 5 7 BEYDAĞI SPOR ARGUVAN BLD. SP 9-0
02.02.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 13.00 A 1 2 M.YEŞİLYURT BLD. ORDUZU SPOR 9-1
03.02.2022 PERŞEMBE Y.TEPE 1 11.00 A 8 4 M.ŞEHİR SPOR M.İDMANYURDU 1-0
03.02.2022 PERŞEMBE Y.TEPE 3 11.00 A 5 7 TELEKOM SPOR KALE G.BİRLİĞİ 0-3
03.02.2022 PERŞEMBE Y.TEPE 3 13.00 B 8 4 ARAPGİR GÜCÜ M.FENER SPOR 1-7
BAY  /  M.GALATA SPOR  – PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR
            5.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
12.02.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 11.00 B 4 6 M.FENER SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 1-1
12.02.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 12.45 A 7 3 KALE G.BİRLİĞİ KONAK SPOR 2-0
12.02.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 11.00 A 2 8 ORDUZU SPOR M.ŞEHİR SPOR 1-3
12.02.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 12.45 A 4 6 M.İDMANYURDU M.GALATA SPOR 0-1
12.02.2022 C.TESİ B.GAZİ 12.00 B 2 8 ESKİ MALATYA ARAPGİR GÜCÜ 7-1
12.02.2022 C.TESİ B.GAZİ 14.00 B 9 1 KALDIRIM GÜCÜ KARAKAVAK SPOR 3-1
12.02.2022 C.TESİ KONAK 11.30 B 7 3 ARGUVAN BLD. SP ANADOLU SELÇUKLU 1-4
12.02.2022 C.TESİ KONAK 13.30 A 9 1 DEMİR SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 2-1
BAY  /  TELEKOM SPOR –  BEYDAĞI SPOR
          6.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
19.02.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 13.00 A 1 7 M.YEŞİLYURT BLD. KALE G.BİRLİĞİ 1-1
19.02.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 12.00 B 1 7 KARAKAVAK SPOR ARGUVAN BLD. SP 1-1
19.02.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 14.00 A 6 2 M.GALATA SPOR ORDUZU SPOR 0-3
19.02.2022 C.TESİ B.GAZİ 11.30 B 3 5 ANADOLU SELÇUKLU BEYDAĞI SPOR 1-0
19.02.2022 C.TESİ B.GAZİ 13.30 A 8 9 M.ŞEHİR SPOR DEMİR SPOR 4-1
19.02.2022 C.TESİ  KONAK  11.30 B 6 2 PÜTÜRGE GENÇLİK ESKİ MALATYA 0-1
19.02.2022 C.TESİ KONAK 13.30 A 3 5 KONAK SPOR TELEKOM SPOR 2-2
BAY  /  M.İDMANYURDU  –  M.FENER SPOR  / KALDIRIMGÜCÜ – ARAPGİRGÜCÜ  3 – 0  HÜKMEN
          7.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
26.02.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 11.00 A 5 1 TELEKOM SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 1-2
26.02.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 12.45 B 5 1 BEYDAĞI SPOR KARAKAVAK SPOR 3-0
26.02.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 11.00 A 7 8 KALE G.BİRLİĞİ M.ŞEHİR SPOR 0-0
26.02.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 12.45 A 2 4 ORDUZU SPOR M.İDMANYURDU 0-0
26.02.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 14.30 A 9 6 DEMİR SPOR M.GALATA SPOR 4-0
26.02.2022 C.TESİ B.GAZİ 12.00 B 2 4 ESKİ MALATYA M.FENER SPOR 1-0
26.02.2022 C.TESİ B.GAZİ 14.00 B 9 6 KALDIRIM GÜCÜ PÜTÜRGE GENÇLİK 1-5
BAY  / KONAK SPOR  – ANADOLU SELÇUKLU / ARGUVAN BLD. SPOR – ARAPGİRGÜCÜ   3 – 0  HÜKMEN
          8. HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
05.03.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 11.00 B 4 9 M.FENER SPOR KALDIRIM GÜCÜ 2-0
05.03.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 12.45 B 1 3 KARAKAVAK SPOR ANADOLU SELÇUKLU 0-5
05.03.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 14.30 B 6 7 PÜTÜRGE GENÇLİK ARGUVAN BLD. SP 2-1
05.03.2022 C.TESİ B.GAZİ 11.00 A 1 3 M.YEŞİLYURT BLD. KONAK SPOR 3-1
05.03.2022 C.TESİ B.GAZİ 13.00 A 4 9 M.İDMANYURDU DEMİR SPOR 0-2
05.03.2022 C.TESİ B.GAZİ 15.00 A 6 7 M.GALATA SPOR KALE G.BİRLİĞİ 2-6
06.03.2022 PAZAR O.P.B. 14.30 A 8 5 M.ŞEHİR SPOR TELEKOM SPOR 3-0
BAY  /ORDUZU SPOR  – ESKİ MALATYA  /  BEYDAĞI SPOR – ARAPGİRGÜCÜ   3 – 0  HÜKMEN
          9.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
12.03.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 11.00 A 3 8 KONAK SPOR M.ŞEHİR SPOR 0-0
12.03.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 12.45 A 5 6 TELEKOM SPOR M.GALATA SPOR 5-2
12.03.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 11.00 B 7 4 ARGUVAN BLD. SP M.FENER SPOR 1-2
12.03.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 12.45 A 7 4 KALE G.BİRLİĞİ M.İDMANYURDU 2-1
12.03.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 14.30 B 5 6 BEYDAĞI SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 1-1
12.03.2022 C.TESİ B.GAZİ 13.00 A 9 2 DEMİR SPOR ORDUZU SPOR 4-1
12.03.2022 C.TESİ B.GAZİ 15.00 B 9 2 KALDIRIM GÜCÜ ESKİ MALATYA 0-5 H
BAY  /M.YEŞİLYURT BLD. –  KARAKAVAK SPOR  /  ANADOLU SELÇUKLU – ARAPGİRGÜCÜ   3 – 0  HÜKMEN
        10. HAFTA (2.DEVRE)    
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
19.03.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 11.00 B 3 6 ANADOLU SELÇUKLU PÜTÜRGE GENÇLİK 3-4
19.03.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 12.45 A 7 2 KALE G.BİRLİĞİ ORDUZU SPOR 3-0
19.03.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 11.30 B 5 4 BEYDAĞI SPOR M.FENER SPOR 0-0
19.03.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 13.15 A 3 6 KONAK SPOR M.GALATA SPOR 2-0
19.03.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 A 5 4 TELEKOM SPOR M.İDMANYURDU 3-1
19.03.2022 C.TESİ B.GAZİ 11.00 B 7 2 ARGUVAN BLD. SP ESKİ MALATYA 0-6
20.03.2022 PAZAR B.GAZİ 11.00 A 1 8 M.YEŞİLYURT BLD. M.ŞEHİR SPOR 0-2
BAY  /DEMİR SPOR  – KALDIRIM GÜCÜ  /  KARAKAVAK  SPOR – ARAPGİRGÜCÜ   3 – 0  HÜKMEN
            11.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
26.03.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 10.00 A 4 3 M.İDMANYURDU KONAK SPOR 0-3
26.03.2022 C.TESİ B.GAZİ 12.00 B 2 5 ESKİ MALATYA BEYDAĞI SPOR 3-0
27.03.2022 PAZAR Y.TEPE 1 11.00 B 4 3 M.FENER SPOR ANADOLU SELÇUKLU 0-0
27.03.2022 PAZAR Y.TEPE 1 12.45 A 2 5 ORDUZU SPOR TELEKOM SPOR 1-1
27.03.2022 PAZAR Y.TEPE 1 14.30 A 9 7 DEMİR SPOR KALE G.BİRLİĞİ 0-1
27.03.2022 PAZAR Y.TEPE 3 12.00 B 6 1 PÜTÜRGE GENÇLİK KARAKAVAK SPOR 3-0 H
27.03.2022 PAZAR Y.TEPE 3 13.45 A 6 1 M.GALATA SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 2-2
BAY  / M.ŞEHİR  SPOR  /  ARGUVAN BLD.   SPOR -KALDIRIM GÜCÜ   3 – 0  HÜKMEN
          12.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
02.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 12.00 B 3 2 ANADOLU SELÇUKLU ESKİ MALATYA 2-2
02.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 13.45 B 1 4 KARAKAVAK SPOR M.FENER SPOR 3-2
02.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 15.30 A 8 6 M.ŞEHİR SPOR M.GALATA SPOR 8-0
02.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 12.00 A 3 2 KONAK SPOR ORDUZU SPOR 3-0
02.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 13.45 A 5 9 TELEKOM SPOR DEMİR SPOR 4-2
02.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 15.30 A 1 4 M.YEŞİLYURT BLD. M.İDMANYURDU 3-2
BAY /KALE G.BİRLİĞİ /ARGUVAN BLD/ PÜTÜRGE GENÇLİK-ARAPGİRGÜCÜ /BEYDAĞI-KALDIRIM 3-0 HÜKMEN
          13.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
09.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 12.00 A 7 5 KALE G.BİRLİĞİ TELEKOM SPOR 5-1
09.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 13.45 A 4 8 M.İDMANYURDU M.ŞEHİR SPOR 0-5
09.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 15.30 A 9 3 DEMİR SPOR KONAK SPOR 3-0
09.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 13.30 A 2 1 ORDUZU SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 0-5
        B 7 5 ARGUVAN BLD. SP BEYDAĞI SPOR 0-3 H
09.04.2022 C.TESİ B.GAZİ 14.00 B 2 1 ESKİ MALATYA KARAKAVAK SPOR 10-0
BAY /M.GALATA /PÜTÜRGE ÇENÇLİK/ M.FENER-ARAPGİRGÜCÜ /ANADOLU SELÇUKLU-KALDIRIM 3-0 HÜKMEN
            14.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
12.04.2022 SALI Y.TEPE 1 12.00 A 6 4 M.GALATA SPOR M.İDMANYURDU 1-2
12.04.2022 SALI Y.TEPE 1 13.45 B 3 7 ANADOLU SELÇUKLU ARGUVAN BLD. SP 3-0 H
12.04.2022 SALI Y.TEPE 1 15.30 A 8 2 M.ŞEHİR SPOR ORDUZU SPOR 1-0
12.04.2022 SALI Y.TEPE 3 12.00 A 3 7 KONAK SPOR KALE G.BİRLİĞİ 1-2
12.04.2022 SALI Y.TEPE 3 13.45 B 6 4 PÜTÜRGE GENÇLİK M.FENER SPOR 1-4
12.04.2022 SALI Y.TEPE 3 15.30 A 1 9 M.YEŞİLYURT BLD. DEMİR SPOR 2-4
BAY /TELEKOM / BEYDAĞI  / ESKİ MALATYA – ARAPGİRGÜCÜ / KARAKAVAK -KALDIRIM 3-0 HÜKMEN
          15.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
14.04.2022 PERŞEMBE Y.TEPE 1 12.00 A 5 3 TELEKOM SPOR KONAK SPOR 0-1
14.04.2022 PERŞEMBE Y.TEPE 1 13.45 A 2 6 ORDUZU SPOR M.GALATA SPOR 4-1
14.04.2022 PERŞEMBE Y.TEPE 1 15.30 A 7 1 KALE G.BİRLİĞİ M.YEŞİLYURT BLD. 0-1
14.04.2022 PERŞEMBE Y.TEPE 3 12.00 B 5 3 BEYDAĞI SPOR ANADOLU SELÇUKLU 2-1
14.04.2022 PERŞEMBE Y.TEPE 3 13.45 A 9 8 DEMİR SPOR M.ŞEHİR SPOR 0-2
14.04.2022 PERŞEMBE B.GAZİ 14.30 B 2 6 ESKİ MALATYA PÜTÜRGE GENÇLİK 7-0
BAY / M.İDMANYURDU / M.FENER SPOR / KARAKAVAK SPOR – ARGUVAN BLD. SP  3 – 0  HÜKMEN
          16.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
16.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 12.00 A 8 7 M.ŞEHİR SPOR KALE G.BİRLİĞİ 3-3
16.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 13.45 B 4 2 M.FENER SPOR ESKİ MALATYA 3-0
16.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 15.30 A 6 9 M.GALATA SPOR DEMİR SPOR 0-6
16.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 12.00 B 1 5 KARAKAVAK SPOR BEYDAĞI SPOR 0-5
16.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 13.45 A 1 5 M.YEŞİLYURT BLD. TELEKOM SPOR 0-0
16.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 15.30 A 4 2 M.İDMANYURDU ORDUZU SPOR 0-0
BAY / KONAK  SPOR / ANADOLU SELÇUKLU / PÜTÜRGE GENÇLİK – KALDIRIMGÜCÜ    3-0 HÜKMEN
          17. HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
23.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 12.00 A 3 1 KONAK SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 1-2
23.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 13.45 A 9 4 DEMİR SPOR M.İDMANYURDU 2-3
23.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 15.30 A 5 8 TELEKOM SPOR M.ŞEHİR SPOR 0-4
23.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 13.30 B 3 1 ANADOLU SELÇUKLU KARAKAVAK SPOR 6-1
23.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 15.15 A 7 6 KALE G.BİRLİĞİ M.GALATA SPOR 2-1
BAY / ORDUZU SPOR / ESKİ MALATYA GENÇLİK  / M.FENER SPOR  – KALDIRIMGÜCÜ  3 – 0   HÜKMEN
PÜTÜRGE GENÇLİK – ARGUVAN BLD. SPOR / BEYDAĞI SPOR – ARAPGİRGÜCÜ  3-0 HÜKMEN
          18.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
30.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 11.00 A 2 9 ORDUZU SPOR DEMİR SPOR 3-0
30.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 12.45 A 8 3 M.ŞEHİR SPOR KONAK SPOR 0-4
30.04.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 14.30 A 4 7 M.İDMANYURDU KALE G.BİRLİĞİ 0-1
BAY / M.YEŞİLYURT BLD. / KARAKAVAK  /  ESKİ MALATYA – KALDIRIMGÜCÜ / TELEKOM SPOR – M.GALATA /
M.FENER- ARGUVAN BLD./ANADOLU SELÇUKLU – ARAPGİRGÜCÜ/ PÜTÜRGE GENÇLİK – BEYDAĞI  3-0 HÜKMEN
                   
  PLAYOFF   FİKSTÜRÜ
                   
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
06.05.2022 CUMA Y.TEPE 1 17.00   1 4 KALE G.BİRLİĞİ ESKİ MALATYA   0-0
06.05.2022 CUMA Y.TEPE 3 17.00   2 3 PÜTÜRGE GENÇLİK M.ŞEHİR SPOR  0-1
                   
2.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
08.05.2022 PAZAR Y.TEPE 1 16.00   3 1 M.ŞEHİR SPOR KALE G.BİRLİĞİ  0-0
08.05.2022 PAZAR Y.TEPE 3 16.00   4 2 ESKİ MALATYA PÜTÜRGE GENÇLİK  3-0
                   
3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
10.05.2022 SALI Y.TEPE 1 17.00   1 2 KALE G.BİRLİĞİ PÜTÜRGE GENÇLİK  0-1
10.05.2022 SALI Y.TEPE 3 17.00   3 4 M.ŞEHİR SPOR ESKİ MALATYA  0-5
                   
                   
TERTİP KOMİTESİ  
                   
Kahraman FIRAT Erkan VAN Gökhan İLERU Kerem CANDAŞ  
FUTBOL İL TEM. M.A.S.K.F. TEM. G.SPOR İL MD.TEM. T.F.F.H.G.D.TEM  
TERTİP KOM.BŞK. BAŞKAN YRD. SEKRETER ÜYE  
                   
                   
                   
                   
Sezer İNCE Sedat KAYIŞ İsmail MEŞE Selahattin ELMAS  
TÜFAD TEM. Kulüp Tem.    Kulüp Tem.        Kulüp Tem.  
ÜYE ÜYE              ÜYE             ÜYE  
                   
                   
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarda yedek kulübenin    
seçim hakkı 2.takım (Misafir takım) tarafından seçilecektir.    
                   

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top