Son Haberler
Anasayfa » U-16 LİGİ

U-16 LİGİ

logo

MALATYA İLİ 2019-2020 FUTBOL SEZONU 
U-16 LİĞ FİKSTÜRÜ 
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
16.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 11.00 A 13 2 M.ŞEHİR SPOR KONAK SPOR 0-2
17.11.2019 PAZAR Y.TEPE 1 11.00 A 12 3 M.YEŞİLYURT BLD. ANADOLU SELÇUKLU 3-3
17.11.2019 PAZAR Y.TEPE 2 11:30 A 8 7 BEYDAĞI SPOR M.FENERSPOR 1-10
17.11.2019 PAZAR Y.TEPE 2 13:15 A 14 1 SANAYİ SPOR KARAKAVAK SPOR 3-2
17.11.2019 PAZAR Y.TEPE 2 15.00 A 9 6 ESKİ MALATYA SP MALATYAGÜCÜ FK 1-1
17.11.2019 PAZAR Y.TEPE 3 11.00 A 10 5 PÜTÜRGE GENÇLİK TELEKOM SPOR 0-4
17.11.2019 PAZAR Y.TEPE 3 15.00 A 11 4 KALDIRIM GÜCÜ SP KALE G.BİRLİĞİ 1-2
         2.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
23.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 11:30 A 7 9 M.FENERSPOR ESKİ MALATYA SP 5-0
23.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 13:15 A 4 12 KALE G.BİRLİĞİ M.YEŞİLYURT BLD. 1-2
23.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 A 2 1 KONAK SPOR KARAKAVAK SPOR 2-2
23.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 12.00 A 5 11 TELEKOMSPOR KALDIRIM GÜCÜ SP 1-0
23.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 13:45 A 3 13 ANADOLU SELÇUKLU M.ŞEHİR SPOR 1-1
23.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 12.00 A 6 10 MALATYAGÜCÜ FK PÜTÜRGE GENÇLİK 6-3
23.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 13:45 A 8 14 BEYDAĞI SPOR SANAYİ SPOR 2-3
    3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
30.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 14.00 A 13 4 M.ŞEHİR SPOR KALE G.BİRLİĞİ 1-2
30.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 11:30 A 10 7 PÜTÜRGE GENÇLİK M.FENERSPOR 1-2
30.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 13:15 A 11 6 KALDIRIM GÜCÜ SP MALATYAGÜCÜ FK 4-0
30.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 15.00 A 12 5 M.YEŞİLYURT BLD. TELEKOMSPOR 1-1
30.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 11:30 A 1 3 KARAKAVAK SPOR ANADOLU SELÇUKLU 0-10
30.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 13:15 A 9 8 ESKİ MALATYA SP BEYDAĞI SPOR 3-1
30.11.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 A 14 2 SANAYİ SPOR KONAK SPOR 0-4
       4.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
07.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 11.00 A 7 11 M.FENERSPOR KALDIRIM GÜCÜ SP 3-1
07.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 11:30 A 6 12 MALATYAGÜCÜ FK M.YEŞİLYURT BLD. 0-5
07.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 13:15 A 3 2 ANADOLU SELÇUKLU KONAK SPOR 0-1
07.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 15.00 A 9 14 ESKİ MALATYA SP SANAYİ SPOR 4-0
07.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 11.00 A 4 1 KALE G.BİRLİĞİ KARAKAVAK SPOR 5-0
07.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 A 5 13 TELEKOM SPOR M.ŞEHİR SPOR 3-3
08.12.2019 PAZAR Y.TEPE 2 10:30 A 8 10 BEYDAĞI SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 4-1
    5.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
14.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 11:30 A 2 4 KONAK SPOR KALE G.BİRLİĞİ 1-1
14.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 13:15 A 14 3 SANAYİ SPOR ANADOLU SELÇUKLU 1-5
14.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 A 10 9 PÜTÜRGE GENÇLİK ESKİ MALATYA SP 0-2
14.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 12.00 A 1 5 KARAKAVAK SPOR TELEKOMSPOR 0-7
14.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 13:45 A 11 8 KALDIRIM GÜCÜ SP BEYDAĞI SPOR 6-1
14.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 12.00 A 12 7 M.YEŞİLYURT BLD. M.FENERSPOR 2-1
14.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 13:45 A 13 6 M.ŞEHİR SPOR MALATYAGÜCÜ FK 6-3
    6.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
21.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 12:30 A 6 1 MALATYAGÜCÜ FK KARAKAVAK SPOR 5-2
21.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 11.00 A 5 2 TELEKOMSPOR KONAK SPOR 0-0
21.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 12:45 A 4 3 KALE G.BİRLİĞİ ANADOLU SELÇUKLU 3-1
21.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 14:30 A 10 14 PÜTÜRGE GENÇLİK SANAYİ SPOR 3-2
21.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 11.00 A 9 11 ESKİ MALATYA SP KALDIRIM GÜCÜ SP 1-5
21.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 12:45 A 7 13 M.FENERSPOR M.ŞEHİR SPOR 3-2
21.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 14:30 A 8 12 BEYDAĞI SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 0-15
    7.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
28.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 11:30 A 3 5 ANADOLU SELÇUKLU TELEKOMSPOR 2-0
28.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 13:15 A 11 10 KALDIRIM GÜCÜ SP PÜTÜRGE GENÇLİK 5-1
28.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 A 13 8 M.ŞEHİR SPOR BEYDAĞI SPOR 3-0
28.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 12.00 A 1 7 KARAKAVAK SPOR M.FENERSPOR 1-5
28.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 13:45 A 2 6 KONAK SPOR MALATYAGÜCÜ FK 5-2
28.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 12.00 A 14 4 SANAYİ SPOR KALE G.BİRLİĞİ 1-11
28.12.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 13:45 A 12 9 M.YEŞİLYURT BLD. ESKİ MALATYA SP 3-0
        8.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
01.01.2020 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 11:30 A 9 13 ESKİ MALATYA SP M.ŞEHİR SPOR 3-2
01.01.2020 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 13:15 A 11 14 KALDIRIM GÜCÜ SP SANAYİ SPOR 4-0
01.01.2020 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 15.00 A 6 3 MALATYAGÜCÜ FK ANADOLU SELÇUKLU 1-5
01.01.2020 ÇARŞAMBA Y.TEPE 2 12.00 A 10 12 PÜTÜRGE GENÇLİK M.YEŞİLYURT BLD. 0-4
01.01.2020 ÇARŞAMBA Y.TEPE 2 13:45 A 8 1 BEYDAĞI SPOR KARAKAVAK SPOR 0-8
01.01.2020 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 12.00 A 5 4 TELEKOMSPOR KALE G.BİRLİĞİ 0-6
01.01.2020 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 13:45 A 7 2 M.FENERSPOR KONAK SPOR 1-0
         9.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
04.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 1 11:30 A 14 5 SANAYİ SPOR TELEKOMSPOR 1-5
04.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 1 13:15 A 2 8 KONAK SPOR BEYDAĞI SPOR 9-2
04.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 A 4 6 KALE G.BİRLİĞİ MALATYAGÜCÜ FK 2-0
04.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 2 12.00 A 12 11 M.YEŞİLYURT BLD. KALDIRIM GÜCÜ SP 6-2
04.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 2 13:45 A 13 10 M.ŞEHİR SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 2-2
04.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 3 12.00 A 3 7 ANADOLU SELÇUKLU M.FENERSPOR 1-0
04.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 3 13:45 A 1 9 KARAKAVAK SPOR ESKİ MALATYA SP 0-2
    10.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
11.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 1 13.00 A 6 5 MALATYAGÜCÜ FK TELEKOMSPOR 3-2
11.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 2 11:30 A 7 4 M.FENERSPOR KALE G.BİRLİĞİ 0-2
11.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 2 13:15 A 8 3 BEYDAĞI SPOR ANADOLU SELÇUKLU 0-7
11.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 2 15.00 A 12 14 M.YEŞİLYURT BLD. SANAYİ SPOR 7-1
11.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 3 11:30 A 9 2 ESKİ MALATYA SP KONAK SPOR 0-3
11.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 3 13:15 A 11 13 KALDIRIM GÜCÜ SP M.ŞEHİR SPOR 3-2
11.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 A 10 1 PÜTÜRGE GENÇLİK KARAKAVAK SPOR 6-2
    11.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
18.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 1 11:30 A 3 9 ANADOLU SELÇUKLU ESKİ MALATYA SP  7-1
18.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 1 13:15 A 2 10 KONAK SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK  4-1
18.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 A 13 12 M.ŞEHİR SPOR M.YEŞİLYURT BLD.  1-2
18.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 3 11:30 A 1 11 KARAKAVAK SPOR KALDIRIM GÜCÜ SP  0-0
18.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 3 13:15 A 5 7 TELEKOMSPOR M.FENERSPOR  0-5
18.01.2020 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 A 14 6 SANAYİ SPOR MALATYAGÜCÜ FK  4-4
KALE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR – BEYDAĞI SPOR    3 – 0  HÜKMEN
    12.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
21.01.2020 SALI Y.TEPE 1 11.00 A 10 3 PÜTÜRGE GENÇLİK ANADOLU SELÇUKLU  0-4
21.01.2020 SALI Y.TEPE 2 11.00 A 7 6 M.FENERSPOR MALATYAGÜCÜ FK  3-1
21.01.2020 SALI Y.TEPE 2 12:45 A 9 4 ESKİ MALATYA SP KALE G.BİRLİĞİ  0-5
21.01.2020 SALI Y.TEPE 2 14.30 A 11 2 KALDIRIM GÜCÜ SP KONAK SPOR  4-3
21.01.2020 SALI Y.TEPE 3 11.00 A 13 14 M.ŞEHİR SPOR SANAYİ SPOR  4-1
21.01.2020 SALI Y.TEPE 3 12:45 A 12 1 M.YEŞİLYURT BLD. KARAKAVAK SPOR  7-0
21.01.2020 SALI Y.TEPE 3 14.30 A 8 5 BEYDAĞI SPOR TELEKOMSPOR  4-2
    13.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
23.01.2020 PERŞEMBE Y.TEPE 1 11.00 A 1 13 KARAKAVAK SPOR M.ŞEHİR SPOR  0-1
23.01.2020 PERŞEMBE Y.TEPE 2 11.00 A 14 7 SANAYİ SPOR M.FENERSPOR  0-9
23.01.2020 PERŞEMBE Y.TEPE 2 12:45 A 2 12 KONAK SPOR M.YEŞİLYURT BLD.  0-4
23.01.2020 PERŞEMBE Y.TEPE 2 14.30 A 3 11 ANADOLU SELÇUKLU KALDIRIM GÜCÜ SP  1-3
23.01.2020 PERŞEMBE Y.TEPE 3 11.00 A 6 8 MALATYAGÜCÜ FK BEYDAĞI SPOR  8-1
23.01.2020 PERŞEMBE Y.TEPE 3 12:45 A 4 10 KALE G.BİRLİĞİ PÜTÜRGE GENÇLİK  7-0
23.01.2020 PERŞEMBE Y.TEPE 3 14.30 A 5 9 TELEKOMSPOR ESKİ MALATYA SP  6-1
TERTİP KOMİTESİ
Kahraman FIRAT Adnan FIRAT Yalçın AYDIN Kerem CANDAŞ
FUTBOL İL TEM. M.A.S.K.F. G.SPOR İL MD.TEM. T.F.F.H.G.D.TEM
TERTİP KOM.BŞK. BAŞKAN YRD. SEKRETER ÜYE
Burak TAŞTEKİN Erkan VAN Ergin TURAN Sezer İNCE
TÜFAD TEM. Kulüp Tem.    Kulüp Tem.        Kulüp Tem.
ÜYE ÜYE              ÜYE             ÜYE
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarda yedek kulübenin
seçim hakkı 2.takım (Misafir takım) tarafından seçilecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top