Son Haberler
Anasayfa » U-16 LİGİ

U-16 LİGİ

logo

MALATYA İLİ 2022-2023 FUTBOL SEZONU 
U-16 LİĞ FİKSTÜRÜ 
        1.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
19.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 11.00 A 11 4 TELEKOM SPOR M.ŞEHİR SPOR 1-9
19.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 12.45 A 9 6 M.FENERSPOR M.BEYDAĞI SPOR 6-3
19.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 11.00 A 13 2 M.YEŞİLYURT BLD. KALE G.BİRLİĞİ 4-4
19.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 12.45 A 8 7 B.GAZİ BLD. SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 2-2
19.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 14.30 A 12 3 ORDUZU SPOR DEMİR SPOR 0-0
BAY   /  KARAKAVAK SPOR     /    GENÇLİK HİZ. VE SPOR  –  ERKENEK SPOR   3 – 0   HÜKMEN
         2.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
3.12.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 11.00 A 3 13 DEMİR SPOR M.YEŞİLYURT BLD.  
3.12.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 12.45 A 2 1 KALE G.BİRLİĞİ KARAKAVAK SPOR  
3.12.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 10.30 A 5 11 GENÇLİK HİZ.VE SP TELEKOM SPOR  
3.12.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 11.00 A 4 12 M.ŞEHİR SPOR ORDUZU SPOR  
3.12.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 12.45 A 7 9 PÜTÜRGE GENÇLİK M.FENERSPOR  
BAY / B.GAZİ BLD. SPOR   /   M. BEYDAĞI SPOR  –  ERKENEK SPOR  3-0 HÜKMEN
        3.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
10.12.2022 C.TESİ     A 1 3 KARAKAVAK SPOR DEMİR SPOR  
        A 9 8 M.FENERSPOR B.GAZİ BLD. SPOR  
        A 10 7 ERKENEK SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 0-3 H
        A 11 6 TELEKOM SPOR M.BEYDAĞI SPOR  
        A 12 5 ORDUZU SPOR GENÇLİK HİZ.VE SP  
        A 13 4 M.YEŞİLYURT BLD. M.ŞEHİR SPOR  
        BAY 2   KALE G.BİRLİĞİ    
         4.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
17.12.2022 C.TESİ     A 3 2 DEMİR SPOR KALE G.BİRLİĞİ  
        A 4 1 M.ŞEHİR SPOR KARAKAVAK SPOR  
        A 5 13 GENÇLİK HİZ.VE SP M.YEŞİLYURT BLD.  
        A 6 12 M.BEYDAĞI SPOR ORDUZU SPOR  
        A 7 11 PÜTÜRGE GENÇLİK TELEKOM SPOR  
        A 8 10 B.GAZİ BLD. SPOR ERKENEK SPOR 3-0 H
        BAY 9   M.FENERSPOR    
        5.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
24.12.2022 C.TESİ     A 1 5 KARAKAVAK SPOR GENÇLİK HİZ.VE SP  
        A 2 4 KALE G.BİRLİĞİ M.ŞEHİR SPOR  
        A 10 9 ERKENEK SPOR M.FENERSPOR 0-3 H
        A 11 8 TELEKOM SPOR B.GAZİ BLD. SPOR  
        A 12 7 ORDUZU SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK  
        A 13 6 M.YEŞİLYURT BLD. M.BEYDAĞI SPOR  
        BAY 3   DEMİR SPOR    
        6.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
31.12.2022 C.TESİ     A 4 3 M.ŞEHİR SPOR DEMİR SPOR  
        A 5 2 GENÇLİK HİZ.VE SP KALE G.BİRLİĞİ  
        A 6 1 M.BEYDAĞI SPOR KARAKAVAK SPOR  
        A 7 13 PÜTÜRGE GENÇLİK M.YEŞİLYURT BLD.  
        A 8 12 B.GAZİ BLD. SPOR ORDUZU SPOR  
        A 9 11 M.FENERSPOR TELEKOM SPOR  
        BAY 10   ERKENEK SPOR    
        7.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
7.01.2023 C.TESİ     A 1 7 KARAKAVAK SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK  
        A 2 6 KALE G.BİRLİĞİ M.BEYDAĞI SPOR  
        A 3 5 DEMİR SPOR GENÇLİK HİZ.VE SP  
        A 11 10 TELEKOM SPOR ERKENEK SPOR 3-0 H
        A 12 9 ORDUZU SPOR M.FENERSPOR  
        A 13 8 M.YEŞİLYURT BLD. B.GAZİ BLD. SPOR  
        BAY 4   M.ŞEHİR SPOR    
                   
        8.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
14.01.2023 C.TESİ     A 5 4 GENÇLİK HİZ.VE SP M.ŞEHİR SPOR  
        A 6 3 M.BEYDAĞI SPOR DEMİR SPOR  
        A 7 2 PÜTÜRGE GENÇLİK KALE G.BİRLİĞİ  
        A 8 1 B.GAZİ BLD. SPOR KARAKAVAK SPOR  
        A 9 13 M.FENERSPOR M.YEŞİLYURT BLD.  
        A 10 12 ERKENEK SPOR ORDUZU SPOR 0-3 H
        BAY 11   TELEKOM SPOR    
         9.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
21.01.2023 C.TESİ     A 1 9 KARAKAVAK SPOR M.FENERSPOR  
        A 2 8 KALE G.BİRLİĞİ B.GAZİ BLD. SPOR  
        A 3 7 DEMİR SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK  
        A 4 6 M.ŞEHİR SPOR M.BEYDAĞI SPOR  
        A 12 11 ORDUZU SPOR TELEKOM SPOR  
        A 13 10 M.YEŞİLYURT BLD. ERKENEK SPOR 3-0 H
        BAY 5   GENÇLİK HİZ.VE SP    
        10.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
24.01.2023 SALI     A 6 5 M.BEYDAĞI SPOR GENÇLİK HİZ.VE SP  
        A 7 4 PÜTÜRGE GENÇLİK M.ŞEHİR SPOR  
        A 8 3 B.GAZİ BLD. SPOR DEMİR SPOR  
        A 9 2 M.FENERSPOR KALE G.BİRLİĞİ  
        A 10 1 ERKENEK SPOR KARAKAVAK SPOR 0-3 H
        A 11 13 TELEKOM SPOR M.YEŞİLYURT BLD.  
        BAY 12   ORDUZU SPOR    
        11.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
26.01.2023 PERŞEMBE     A 1 11 KARAKAVAK SPOR TELEKOM SPOR  
        A 2 10 KALE G.BİRLİĞİ ERKENEK SPOR 3-0 H
        A 3 9 DEMİR SPOR M.FENERSPOR  
        A 4 8 M.ŞEHİR SPOR B.GAZİ BLD. SPOR  
        A 5 7 GENÇLİK HİZ.VE SP PÜTÜRGE GENÇLİK  
        A 13 12 M.YEŞİLYURT BLD. ORDUZU SPOR  
        BAY 6   M.BEYDAĞI SPOR    
        12.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
28.01.2023 C.TESİ     A 7 6 PÜTÜRGE GENÇLİK M.BEYDAĞI SPOR  
        A 8 5 B.GAZİ BLD. SPOR GENÇLİK HİZ.VE SP  
        A 9 4 M.FENERSPOR M.ŞEHİR SPOR  
        A 10 3 ERKENEK SPOR DEMİR SPOR 0-3 H
        A 11 2 TELEKOM SPOR KALE G.BİRLİĞİ  
        A 12 1 ORDUZU SPOR KARAKAVAK SPOR  
        BAY 13   M.YEŞİLYURT BLD.    
        13.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
31.01.2023 SALI     A 1 13 KARAKAVAK SPOR M.YEŞİLYURT BLD.  
        A 2 12 KALE G.BİRLİĞİ ORDUZU SPOR  
        A 3 11 DEMİR SPOR TELEKOM SPOR  
        A 4 10 M.ŞEHİR SPOR ERKENEK SPOR 3-0 H
        A 5 9 GENÇLİK HİZ.VE SP M.FENERSPOR  
        A 6 8 M.BEYDAĞI SPOR B.GAZİ BLD. SPOR  
        BAY 7   PÜTÜRGE GENÇLİK    
                   
                   
TERTİP KOMİTESİ  
                   
Kahraman FIRAT Erkan VAN Gökhan İLERU Kerem CANDAŞ  
FUTBOL İL TEM. M.A.S.K.F. TEM. G.SPOR İL MD.TEM. T.F.F.H.G.D.TEM  
TERTİP KOM.BŞK. BAŞKAN YRD. SEKRETER ÜYE  
                   
                   
                   
                   
Sezer İNCE Sedat KAYIŞ İsmail MEŞE Selahattin ELMAS  
TÜFAD TEM. Kulüp Tem.    Kulüp Tem.        Kulüp Tem.  
ÜYE ÜYE              ÜYE             ÜYE  
                   
                   
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarda yedek kulübenin    
seçim hakkı 2.takım (Misafir takım) tarafından seçilecektir.    
                   

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top