Son Haberler
Anasayfa » 2.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ

2.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ

logo

MALATYA İLİ 2019-2020 FUTBOL SEZONU 
2 NCİ AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİG FİKSTÜRÜ
(1.DEVRE)
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
22.02.2020 C.TESİ Y.TEPE 2 14.30 A 5 7 B.GAZİ SANTRAL  YAZIHAN BLD. SPOR 0-1
22.02.2020 C.TESİ Y.TEPE 3 12:30 B 4 1 ÇATYOL BLD. SPOR ÇÖŞNÜK GENÇLİK 1-3
22.02.2020 C.TESİ Y.TEPE 3 14.30 A 3 2 PÜTÜRGE GENÇLİK M.GALATA SPOR 1-4
23.02.2020 PAZAR Y.TEPE 2 11.00 B 6 8 KARAKAVAK SPOR KONAK SPOR 2-4
23.02.2020 PAZAR ÖREN 14:30 A 4 1 AKÇADAĞ SPOR D.ŞEHİR BLD.SPOR 2-1
23.02.2020 PAZAR D.ŞEHİR 12.00 A 6 8 YEŞİL SÜRGÜ SPOR ESKİ MALATYA 0-0
23.02.2020 PAZAR D.ŞEHİR 14.30 B 5 7 ERKENEK SPOR TANDOĞAN SPOR 2-1
SANCAKTAR SPOR  –  DOĞANYOL BLD. SPOR     3-0  HÜKMEN
2.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
29.02.2020 C.TESİ Y.TEPE 1 14.30 A 2 4 M.GALATA SPOR AKÇADAĞ SPOR 0-3
01.03.2020 PAZAR Y.TEPE 2 12:30 B 7 6 TANDOĞAN SPOR KARAKAVAK SPOR 5-1
01.03.2020 PAZAR Y.TEPE 2 14.30 B 1 5 ÇÖŞNÜK GENÇLİK ERKENEK SPOR 3-3
01.03.2020 PAZAR Y.TEPE 3 11.00 A 8 3 ESKİ MALATYA PÜTÜRGE GENÇLİK 7-0
01.03.2020 PAZAR YAZIHAN 13.00 A 7 6 YAZIHAN BLD. SPOR YEŞİL SÜRGÜ SPOR 2-0
01.03.2020 PAZAR D.ŞEHİR 12.00 A 1 5 D.ŞEHİR BLD.SPOR B.GAZİ SANTRAL  5-0
01.03.2020 PAZAR D.ŞEHİR 14.30 B 2 4 SANCAKTAR SPOR ÇATYOL BLD. SPOR 2-1
KONAK SPOR  –  DOĞANYOL BLD. SPOR     3-0  HÜKMEN
  3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
08.03.2020 PAZAR Y.TEPE 2 11.00 A 5 2 B.GAZİ SANTRAL  M.GALATA SPOR 2-1
08.03.2020 PAZAR Y.TEPE 3 11.00 B 7 8 TANDOĞAN SPOR KONAK SPOR 1-2
08.03.2020 PAZAR KONAK 12.00 B 6 1 KARAKAVAK SPOR ÇÖŞNÜK GENÇLİK 1-6
08.03.2020 PAZAR ÖREN 14.30 A 4 3 AKÇADAĞ SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 2-0
08.03.2020 PAZAR YAZIHAN 14.00 A 7 8 YAZIHAN BLD. SPOR ESKİ MALATYA 5-1
08.03.2020 PAZAR D.ŞEHİR 12.00 B 5 2 ERKENEK SPOR SANCAKTAR SPOR 3-1
08.03.2020 PAZAR D.ŞEHİR 14.30 A 6 1 YEŞİL SÜRGÜ SPOR D.ŞEHİR BLD.SPOR 1-7
ÇATYOL BLD. SPOR SPOR  –  DOĞANYOL BLD. SPOR     3-0  HÜKMEN
4.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
14.03.2020 C.TESİ Y.TEPE 3 14.30 A 2 6 M.GALATA SPOR YEŞİL SÜRGÜ SPOR 5-1
15.03.2020 PAZAR Y.TEPE 2 13.00 A 3 5 PÜTÜRGE GENÇLİK B.GAZİ SANTRAL  4-0
15.03.2020 PAZAR Y.TEPE 2 15.00 A 8 4 ESKİ MALATYA AKÇADAĞ SPOR 1-4
15.03.2020 PAZAR Y.TEPE 3 15.00 B 1 7 ÇÖŞNÜK GENÇLİK TANDOĞAN SPOR 4-3
15.03.2020 PAZAR KONAK 13.30 B 8 4 KONAK SPOR ÇATYOL BLD. SPOR 7-2
15.03.2020 PAZAR D.ŞEHİR 12.00 B 2 6 SANCAKTAR SPOR KARAKAVAK SPOR 5-3
15.03.2020 PAZAR D.ŞEHİR 14.30 A 1 7 D.ŞEHİR BLD.SPOR YAZIHAN BLD. SPOR 2-0
ERKENEK SPOR  –  DOĞANYOL BLD. SPOR     3-0  HÜKMEN
5.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
22.03.2020 PAZAR Y.TEPE 2 12.00 B 7 2 TANDOĞAN SPOR SANCAKTAR SPOR  
22.03.2020 PAZAR Y.TEPE 2 14.00 A 8 1 ESKİ MALATYA D.ŞEHİR BLD.SPOR  
22.03.2020 PAZAR Y.TEPE 3 11.00 A 5 4 B.GAZİ SANTRAL  AKÇADAĞ SPOR  
22.03.2020 PAZAR YAZIHAN 14.00 A 7 2 YAZIHAN BLD. SPOR M.GALATA SPOR  
22.03.2020 PAZAR KONAK 13.30 B 8 1 KONAK SPOR ÇÖŞNÜK GENÇLİK  
22.03.2020 PAZAR D.ŞEHİR 12.00 A 6 3 YEŞİL SÜRGÜ SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK  
22.03.2020 PAZAR D.ŞEHİR 14.30 B 5 4 ERKENEK SPOR ÇATYOL BLD. SPOR  
KARAKAVAK  SPOR  –  DOĞANYOL BLD. SPOR     3-0  HÜKMEN
          6.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
28/29.03.2020       A 2 1 M.GALATA SPOR D.ŞEHİR BLD.SPOR  
        A 3 7 PÜTÜRGE GENÇLİK YAZIHAN BLD. SPOR  
        A 4 6 AKÇADAĞ SPOR YEŞİL SÜRGÜ SPOR  
        A 5 8 B.GAZİ SANTRAL  ESKİ MALATYA  
        B 2 1 SANCAKTAR SPOR ÇÖŞNÜK GENÇLİK  
        B 3 7 DOĞANYOL BLD. SP TANDOĞAN SPOR 0-3 H
        B 4 6 ÇATYOL BLD. SPOR KARAKAVAK SPOR  
        B 5 8 ERKENEK SPOR KONAK SPOR  
7.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
4/5.04.2020       A 1 3 D.ŞEHİR BLD.SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK  
        A 6 5 YEŞİL SÜRGÜ SPOR B.GAZİ SANTRAL   
        A 7 4 YAZIHAN BLD. SPOR AKÇADAĞ SPOR  
        A 8 2 ESKİ MALATYA M.GALATA SPOR  
        B 1 3 ÇÖŞNÜK GENÇLİK DOĞANYOL BLD. SP 3-0 H
        B 6 5 KARAKAVAK SPOR ERKENEK SPOR  
        B 7 4 TANDOĞAN SPOR ÇATYOL BLD. SPOR  
        B 8 2 KONAK SPOR SANCAKTAR SPOR  
  8.HAFTA (2.  DEVRE)  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
11/12/04.2020     A 2 3 M.GALATA SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK  
        A 1 4 D.ŞEHİR BLD.SPOR AKÇADAĞ SPOR  
        A 7 5 YAZIHAN BLD. SPOR B.GAZİ SANTRAL   
        A 8 6 ESKİ MALATYA YEŞİL SÜRGÜ SPOR  
        B 2 3 SANCAKTAR SPOR DOĞANYOL BLD. SP 3-0 H
        B 1 4 ÇÖŞNÜK GENÇLİK ÇATYOL BLD. SPOR  
        B 7 5 TANDOĞAN SPOR ERKENEK SPOR  
        B 8 6 KONAK SPOR KARAKAVAK SPOR  
9.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
19.04.2020 PAZAR     A 5 1 B.GAZİ SANTRAL  D.ŞEHİR BLD.SPOR  
        A 4 2 AKÇADAĞ SPOR M.GALATA SPOR  
        A 6 7 YEŞİL SÜRGÜ SPOR YAZIHAN BLD. SPOR  
        A 3 8 PÜTÜRGE GENÇLİK ESKİ MALATYA  
        B 5 1 ERKENEK SPOR ÇÖŞNÜK GENÇLİK  
        B 4 2 ÇATYOL BLD. SPOR SANCAKTAR SPOR  
        B 6 7 KARAKAVAK SPOR TANDOĞAN SPOR  
        B 3 8 DOĞANYOL BLD. SP KONAK SPOR 0-3 H
10.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
23.04.2020 PERŞEMBE     A 3 4 PÜTÜRGE GENÇLİK AKÇADAĞ SPOR  
        A 2 5 M.GALATA SPOR B.GAZİ SANTRAL   
        A 1 6 D.ŞEHİR BLD.SPOR YEŞİL SÜRGÜ SPOR  
        A 8 7 ESKİ MALATYA YAZIHAN BLD. SPOR  
        B 3 4 DOĞANYOL BLD. SP ÇATYOL BLD. SPOR 0-3 H
        B 2 5 SANCAKTAR SPOR ERKENEK SPOR  
        B 1 6 ÇÖŞNÜK GENÇLİK KARAKAVAK SPOR  
        B 8 7 KONAK SPOR TANDOĞAN SPOR  
          11.HAFTA        
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
26.04.2020 PAZAR     A 7 1 YAZIHAN BLD. SPOR D.ŞEHİR BLD.SPOR  
        A 6 2 YEŞİL SÜRGÜ SPOR M.GALATA SPOR  
        A 5 3 B.GAZİ SANTRAL  PÜTÜRGE GENÇLİK  
        A 4 8 AKÇADAĞ SPOR ESKİ MALATYA  
        B 7 1 TANDOĞAN SPOR ÇÖŞNÜK GENÇLİK  
        B 6 2 KARAKAVAK SPOR SANCAKTAR SPOR  
        B 5 3 ERKENEK SPOR DOĞANYOL BLD. SP 3-0 H
        B 4 8 ÇATYOL BLD. SPOR KONAK SPOR  
12.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
01.05.2020 CUMA     A 4 5 AKÇADAĞ SPOR B.GAZİ SANTRAL   
        A 3 6 PÜTÜRGE GENÇLİK YEŞİL SÜRGÜ SPOR  
        A 2 7 M.GALATA SPOR YAZIHAN BLD. SPOR  
        A 1 8 D.ŞEHİR BLD.SPOR ESKİ MALATYA  
        B 4 5 ÇATYOL BLD. SPOR ERKENEK SPOR  
        B 3 6 DOĞANYOL BLD. SP KARAKAVAK SPOR 0-3 H
        B 2 7 SANCAKTAR SPOR TANDOĞAN SPOR  
        B 1 8 ÇÖŞNÜK GENÇLİK KONAK SPOR  
13.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
03.05.2020 PAZAR     A 1 2 D.ŞEHİR BLD.SPOR M.GALATA SPOR  
        A 7 3 YAZIHAN BLD. SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK  
        A 6 4 YEŞİL SÜRGÜ SPOR AKÇADAĞ SPOR  
        A 8 5 ESKİ MALATYA B.GAZİ SANTRAL   
        B 1 2 ÇÖŞNÜK GENÇLİK SANCAKTAR SPOR  
        B 7 3 TANDOĞAN SPOR DOĞANYOL BLD. SP 3-0 H
        B 6 4 KARAKAVAK SPOR ÇATYOL BLD. SPOR  
        B 8 5 KONAK SPOR ERKENEK SPOR  
14.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
10.05.2020 PAZAR     A 3 1 PÜTÜRGE GENÇLİK D.ŞEHİR BLD.SPOR  
        A 5 6 B.GAZİ SANTRAL  YEŞİL SÜRGÜ SPOR  
        A 4 7 AKÇADAĞ SPOR YAZIHAN BLD. SPOR  
        A 2 8 M.GALATA SPOR ESKİ MALATYA  
        B 3 1 DOĞANYOL BLD. SP ÇÖŞNÜK GENÇLİK 0-3 H
        B 5 6 ERKENEK SPOR KARAKAVAK SPOR  
        B 4 7 ÇATYOL BLD. SPOR TANDOĞAN SPOR  
        B 2 8 SANCAKTAR SPOR KONAK SPOR  
TERTİP KOMİTESİ
Kahraman FIRAT Adnan FIRAT Yalçın AYDIN Kerem CANDAŞ
FUTBOL İL TEM. M.A.S.K.F. G.SPOR İL MD.TEM. T.F.F.H.G.D.TEM
TERTİP KOM.BŞK. BAŞKAN YRD. SEKRETER ÜYE
Burak TAŞTEKİN Erkan VAN Ergin TURAN Sezer İNCE
TÜFAD TEM. Kulüp Tem.    Kulüp Tem.        Kulüp Tem.
ÜYE ÜYE              ÜYE             ÜYE
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarda yedek kulübenin
seçim hakkı 2.takım (Misafir takım) tarafından seçilecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top