Son Haberler
Anasayfa » U-14 LİGİ

U-14 LİGİ

logo

MALATYA İLİ 2019-2020 FUTBOL SEZONU 
U-14 LİĞ FİKSTÜRÜ 
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
07.09.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 A 5 2 TELEKOMSPOR BEYDAĞI SPOR 3-1
07.09.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 16.30 A 6 1 HEKİMHAN G.MANA M.ŞEHİR SPOR 0-5
07.09.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 15.00 A 3 4 KALE G.BİRLİĞİ M.GALATA SPOR 1-0
07.09.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 16.30 6 1 KONAK SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 1-0
07.09.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 B 5 2 KARAKAVAK SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 2-1
07.09.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 16.30 B 3 4 M.FENER SPOR ESKİ MALATYA  4-0
         2.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
11.09.2019 ÇARŞAMBA Y.TEPE 2 14.00 A 2 3 BEYDAĞI SPOR KALE G.BİRLİĞİ 0-10
11.09.2019 ÇARŞAMBA Y.TEPE 2 15.30 A 4 6 M.GALATA SPOR HEKİMHAN G.MANA 5-0
11.09.2019 ÇARŞAMBA Y.TEPE 2 17.00 A 1 5 M.ŞEHİR SPOR TELEKOM SPOR 5-2
11.09.2019 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 14.00 B 1 5 PÜTÜRGE GENÇLİK KARAKAVAK SPOR 1-2
11.09.2019 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 15.30 B 4 6 ESKİ MALATYA  KONAK SPOR 2-3
11.09.2019 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 17.00 B 2 3 M.YEŞİLYURT BLD. M.FENERSPOR 2-0
    3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
15.09.2019 PAZAR Y.TEPE 2 13.30 B 6 2 KONAK SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 2-0
15.09.2019 PAZAR Y.TEPE 2 15.00 B 1 4 PÜTÜRGE GENÇLİK ESKİ MALATYA  1-0
15.09.2019 PAZAR Y.TEPE 2 16.30 B 5 3 KARAKAVAK SPOR M.FENERSPOR 1-5
15.09.2019 PAZAR Y.TEPE 3 13.30 A 1 4 M.ŞEHİR SPOR M.GALATA SPOR 4-3
15.09.2019 PAZAR Y.TEPE 3 15.00 A 6 2 HEKİMHAN G.MANA BEYDAĞI SPOR 0-1
15.09.2019 PAZAR Y.TEPE 3 16.30 A 5 3 TELEKOMSPOR KALE G.BİRLİĞİ 0-5
       4.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
22.09.2019 PAZAR Y.TEPE 1 12.00 B 2 4 M.YEŞİLYURT BLD. ESKİ MALATYA  2-3
22.09.2019 PAZAR Y.TEPE 2 13.30 A 5 6 TELEKOMSPOR HEKİMHAN G.MANA 6-1
22.09.2019 PAZAR Y.TEPE 2 15.00 A 2 4 BEYDAĞI SPOR M.GALATA SPOR 1-0
22.09.2019 PAZAR Y.TEPE 2 16.30 A 3 1 KALE G.BİRLİĞİ M.ŞEHİR SPOR 5-0
22.09.2019 PAZAR Y.TEPE 3 15.00 B 5 6 KARAKAVAK SPOR KONAK SPOR 0-4
22.09.2019 PAZAR Y.TEPE 3 16.30 B 3 1 M.FENER SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 1-1
    5.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
29.09.2019 PAZAR Y.TEPE 2 13.00 B 4 5 ESKİ MALATYA  KARAKAVAK SPOR 2-2
29.09.2019 PAZAR Y.TEPE 2 14.30 B 1 2 PÜTÜRGE GENÇLİK M.YEŞİLYURT BLD. 1-0
29.09.2019 PAZAR Y.TEPE 2 16.00 B 6 3 KONAK SPOR M.FENERSPOR 3-0
29.09.2019 PAZAR Y.TEPE 3 13.00 A 4 5 M.GALATA SPOR TELEKOM SPOR 1-1
29.09.2019 PAZAR Y.TEPE 3 14.30 A 6 3 HEKİMHAN G.MANA KALE G.BİRLİĞİ 0-7
29.09.2019 PAZAR Y.TEPE 3 16.00 A 1 2 M.ŞEHİR SPOR BEYDAĞI SPOR 4-3
    6.HAFTA (2.DEVRE)
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
06.10.2019 PAZAR Y.TEPE 1 12.00 A 1 6 M.ŞEHİR SPOR HEKİMHAN G.MANA 6-0
06.10.2019 PAZAR Y.TEPE 2 14.30 A 4 3 M.GALATA SPOR KALE G.BİRLİĞİ 0-5
06.10.2019 PAZAR Y.TEPE 2 16.00 A 2 5 BEYDAĞI SPOR TELEKOM SPOR 2-1
06.10.2019 PAZAR Y.TEPE 3 13.00 B 4 3 ESKİ MALATYA  M.FENERSPOR 3-1
06.10.2019 PAZAR Y.TEPE 3 14.30 B 1 6 PÜTÜRGE GENÇLİK KONAK SPOR 1-0
06.10.2019 PAZAR Y.TEPE 3 16.00 B 2 5 M.YEŞİLYURT BLD. KARAKAVAK SPOR 5-1
    7.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
13.10.2019 PAZAR Y.TEPE 1 10:30 B 6 4 KONAK SPOR ESKİ MALATYA 2-3
13.10.2019 PAZAR Y.TEPE 1 12.00 B 5 1 KARAKAVAK SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 0-4
13.10.2019 PAZAR Y.TEPE 1 13.30 B 3 2 M.FENER SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 0-1
13.10.2019 PAZAR Y.TEPE 3 10:30 A 3 2 KALE G.BİRLİĞİ BEYDAĞI SPOR 3-1
13.10.2019 PAZAR Y.TEPE 3 12.00 A 5 1 TELEKOM SPOR M.ŞEHİR SPOR 2-6
13.10.2019 PAZAR Y.TEPE 3 13.30 A 6 4 HEKİMHAN G.MANA M.GALATA SPOR 0-3
8.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
20.10.2019 PAZAR Y.TEPE 2 13.00 A 2 6 BEYDAĞI SPOR HEKİMHAN G.MANA 7-1
20.10.2019 PAZAR Y.TEPE 2 14.30 A 4 1 M.GALATA SPOR M.ŞEHİR SPOR 1-4
20.10.2019 PAZAR Y.TEPE 2 16.00 B 3 5 M.FENERSPOR KARAKAVAK SPOR 4-4
20.10.2019 PAZAR Y.TEPE 3 12.00 4 1 ESKİ MALATYA PÜTÜRGE GENÇLİK 3-2
20.10.2019 PAZAR KONAK 11.00 B 2 6 M.YEŞİLYURT BLD. KONAK SPOR 5-2
20.10.2019 PAZAR KONAK 12:45 A 3 5 KALE G.BİRLİĞİ TELEKOM SPOR 4-1
         9.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
03.11.2019 PAZAR Y.TEPE 1 12.00 B 6 5 KONAK SPOR KARAKAVAK SPOR 0-0
03.11.2019 PAZAR Y.TEPE 1 13.30 B 4 2 ESKİ MALATYA M.YEŞİLYURT BLD. 3-1
03.11.2019 PAZAR Y.TEPE 1 15.00 B 1 3 PÜTÜRGE GENÇLİK M.FENERSPOR 4-0
03.11.2019 PAZAR Y.TEPE 3 12.00 A 6 5 HEKİMHAN G.MANA TELEKOM SPOR 1-1
03.11.2019 PAZAR Y.TEPE 3 13.30 A 4 2 M.GALATA SPOR BEYDAĞI SPOR 2-1
03.11.2019 PAZAR Y.TEPE 3 15.00 A 1 3 M.ŞEHİR SPOR KALE G.BİRLİĞİ 2-4
    10.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
11.10.2019 PAZAR Y.TEPE 1 15:30 B 5 4 KARAKAVAK SPOR ESKİ MALATYA 1-2
11.10.2019 PAZAR Y.TEPE 2 13.30 A 5 4 TELEKOM SPOR M.GALATA SPOR 2-1
11.10.2019 PAZAR Y.TEPE 2 15:30 B 2 1 M.YEŞİLYURT BLD. PÜTÜRGE GENÇLİK 1-0
11.10.2019 PAZAR Y.TEPE 3 11:30 A 3 6 KALE G.BİRLİĞİ HEKİMHAN G.MANA 1-1
11.10.2019 PAZAR Y.TEPE 3 13.30 A 2 1 BEYDAĞI SPOR M.ŞEHİR SPOR 3-6
11.10.2019 PAZAR Y.TEPE 3 15:30 B 3 6 M.FENERSPOR KONAK SPOR 1-1
FİNAL MAÇ PROGRAMI
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
19.11.2019 SALI Y.TEPE 1 12.00       KALE G.BİRLİĞİ ESKİ MALATYA  
21.11.2019 PERŞEMBE Y.TEPE 1 12.00       ESKİ MALATYA KALE G.BİRLİĞİ  
TERTİP KOMİTESİ
Kahraman FIRAT Adnan FIRAT Yalçın AYDIN Kerem CANDAŞ
FUTBOL İL TEM. M.A.S.K.F. G.SPOR İL MD.TEM. T.F.F.H.G.D.TEM
TERTİP KOM.BŞK. BAŞKAN YRD. SEKRETER ÜYE
Burak TAŞTEKİN Erkan VAN Ergin TURAN Sezer İNCE
TÜFAD TEM. Kulüp Tem.    Kulüp Tem.        Kulüp Tem.
ÜYE ÜYE              ÜYE             ÜYE
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarda yedek kulübenin
seçim hakkı 2.takım (Misafir takım) tarafından seçilecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top