Son Haberler
Anasayfa » HABERLER » 21.YEŞİLYURT KÜLTÜR,KİRAZ VE SPOR FESTİVALİ MAÇ PROGRAMI

21.YEŞİLYURT KÜLTÜR,KİRAZ VE SPOR FESTİVALİ MAÇ PROGRAMI

logo

YEŞİLYURT BELEDİYESİ
21.YEŞİLYURT KÜLTÜR, KİRAZ VE SPOR FESTİVALİ
     FUTBOL MÜSABAKALARI LİĞ FİKSTÜRÜ
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
25.5.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 1 16.30 A 6 1 1966 M.GENÇLİK KALE G.BİRLİĞİ SP 1-6
25.5.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 1 18.00 A 5 2 PÜTÜRGE GENÇLİK ÇÖŞNÜK GENÇLİK 4-2
25.5.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 2 16.30 B 5 2 ADAFI KARTAL KALDIRIM GÜCÜ 16-1
25.5.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 2 18.00 A 3 4 GİRMANA BEL.İPEK MALATYA SPOR 2-6
25.5.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 3 16.00 B 6 1 1932 M.GÜCÜ SPOR TELEKOM SPOR 0-8
25.5.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 3 17.30 B 3 4 SANAYİSPOR YEŞİLYURT BLD. SP 8-0
26.5.2015 SALI Y.TEPE 2 16.30 C 3 2 ORDUZU SPOR M.FENER SPOR 1-3
26.5.2015 SALI Y.TEPE 2 18.00 C 1 4 AKÇADAĞ SPOR M.YEŞİLYURT SP 2-4
        BAY 5   SANCAKTAR SPOR    
26.5.2015 SALI Y.TEPE 3 16.30 D 3 2 M.AİLE VE SOSYAL M.GALATA SPOR 2-0
26.5.2015 SALI Y.TEPE 3 18.00 D 1 4 KONAK BLD. SPOR M.HASANBEY SPOR 0-3
        BAY 5   44 MALATYA SPOR    
         2.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
27.5.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 16.30 B 4 6 YEŞİLYURT BLD.SP 1932 M.GÜCÜ SPOR 2-0
27.5.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 18.00 B 2 3 KALDIRIM GÜCÜ SANAYİ SPOR 1-8
27.5.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 2 16.30 A 2 3 ÇÖŞNÜK GENÇLİK GİRMANA BEL.İPEK 3-2
27.5.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 2 18.00 B 1 5 TELEKOM SPOR ADAFI KARTAL SP 2-0
27.5.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 16.30 A 4 6 MALATYA SPOR 1966 M.GENÇLİK 7-1
27.5.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 18.00 A 1 5 KALE G.BİRLİĞİ SP PÜTÜRGE GENÇLİK 5-2
28.5.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 3 16.30 C 5 3 SANCAKTAR SPOR ORDUZU SPOR  
28.5.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 3 18.00 C 2 1 M.FENER SPOR AKÇADAĞ SPOR  
        BAY 4   M.YEŞİLYURT SPOR    
28.5.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 2 16.30 D 5 3 44 MALATYA SPOR M.AİLE VE SOSYAL  
28.5.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 2 18.00 D 2 1 M.GALATA SPOR KONAK BLD.SPOR  
        BAY 4   M.HASANBEY SPOR    
 
    3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
29.5.2015 CUMA Y.TEPE 1 16.30 A 5 3 PÜTÜRGE GENÇLİK GİRMANA BEL.İPEK  
29.5.2015 CUMA Y.TEPE 1 18.00 A 6 2 1966 M.GENÇLİK ÇÖŞNÜK GENÇLİK  
29.5.2015 CUMA Y.TEPE 2 16.30 A 1 4 KALE G.BİRLİĞİ SP MALATYA SPOR  
29.5.2015 CUMA Y.TEPE 2 18.00 B 1 4 TELEKOM SPOR YEŞİLYURT BLD.SP  
29.5.2015 CUMA Y.TEPE 3 16.30 B 5 3 ADAFI KARTAL SANAYİ SPOR  
29.5.2015 CUMA Y.TEPE 3 18.00 B 6 2 1932 M.GÜCÜ SPOR KALDIRIM GÜCÜ  
1.6.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 2 16.30 C 4 2 M.YEŞİLYURT SPOR M.FENER SPOR  
1.6.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 2 18.00 C 1 5 AKÇADAĞ SPOR SANCAKTAR SPOR  
        BAY 3   ORDUZU SPOR    
1.6.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 3 16.30 D 4 2 M.HASANBEY SPOR M.GALATA SPOR  
1.6.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 3 18.00 D 1 5 KONAK BLD.SPOR 44 MALATYA SPOR  
        BAY 3   M.AİLE VE SOSYAL    
    4.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
2.6.2015 SALI Y.TEPE 1 16.30 B 3 1 SANAYİ SPOR TELEKOM SPOR  
2.6.2015 SALI Y.TEPE 1 18.00 B 5 6 ADAFI KARTAL 1932 M.GÜCÜ SPOR  
2.6.2015 SALI Y.TEPE 2 16.30 B 2 4 KALDIRIM GÜCÜ YEŞİLYURT BLD.SP  
2.6.2015 SALI Y.TEPE 2 18.00 A 5 6 PÜTÜRGE GENÇLİK 1966 M.GENÇLİK  
2.6.2015 SALI Y.TEPE 3 16.30 A 2 4 ÇÖŞNÜK GENÇLİK MALATYA SPOR  
2.6.2015 SALI Y.TEPE 3 18.00 A 3 1 GİRMANA BEL.İPEK KALE G.BİRLİĞİ SP  
3.6.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 16.30 C 3 1 ORDUZU SPOR AKÇADAĞ SPOR  
3.6.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 18.00 C 5 4 SANCAKTAR SPOR M.YEŞİLYURT SPOR  
        BAY 2   M.FENER SPOR    
3.6.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 2 16.30 D 5 4 44 MALATYA SPOR M.HASANBEY SPOR  
3.6.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 2 18.00 D 3 1 M.AİLE VE SOSYAL KONAK BLD.SPOR  
        BAY 2   M.GALATA SPOR    
5.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
4.6.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 1 16.00 A 6 3 1966 M.GENÇLİK GİRMANA BEL.İPEK  
4.6.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 1 17.30 A 4 5 MALATYA SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK  
4.6.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 2 16.00 B 1 2 TELEKOM SPOR KALDIRIM GÜCÜ  
4.6.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 2 17.30 A 1 2 KALE G.BİRLİĞİ SP ÇÖŞNÜK GENÇLİK  
4.6.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 3 16.00 B 6 3 1932 M.GÜCÜ SPOR SANAYİ SPOR  
4.6.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 3 17.30 B 4 5 YEŞİLYURT BLD.SP ADAFI KARTAL  
5.6.2015 CUMA Y.TEPE 2 16.00 C 2 5 M.FENER SPOR SANCAKTAR SPOR  
5.6.2015 CUMA Y.TEPE 2 17.30 C 4 3 M.YEŞİLYURT SPOR ORDUZU SPOR  
        BAY 1   AKÇADAĞ SPOR    
5.6.2015 CUMA Y.TEPE 3 16.00 D 4 3 M.HASANBEY SPOR M.AİLE VE SOSYAL  
5.6.2015 CUMA Y.TEPE 3 17.30 D 2 5 M.GALATA SPOR 44 MALATYA SPOR  
        BAY 1   KONAK BLD.SPOR    
YARI FİNAL
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
8.6.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 2 17.30   A1 D1      
8.6.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 3 17.30   B1 C1      
    ÜÇÜNÇÜLÜK  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
10.6.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 2 17.00            
    FİNAL
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
10.6.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 17.30            
TERTİP KOMİTESİ
Seyfullah ÖZDEMİR Kahraman FIRAT Erkan VAN Ergin TURAN
Tertip Kom. Başkanı Tertip Kom.Bşk.yrd. Üye Üye
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarında
yedek kulübelerin seçim hakkı 2 nci takım (Misafir takımın) tarafından
seçilecektir.
KİRAZ FESTİVALİ PUAN DURUMU
  A GRUBU 2. HAFTA      
S.NO TAKIMLAR O G B M A Y P
1 MALATYA SPOR 2 2 0 0 13 3 6
2 KALE G.BİRLİĞİ SP 2 2 0 0 11 3 6
3 PÜTÜRGE GENÇLİK 2 1 0 1 6 7 3
4 ÇÖŞNÜK GENÇLİK 2 1 0 1 5 6 3
5 GİRMANA BEL.İPEKYOLU 2 0 0 2 4 9 0
6 1966 MALATYA GENÇLİK 2 0 0 2 2 13 0
  ATILAN GOL SAYISI 41  
  B GRUBU 2.HAFTA      
S.NO TAKIMLAR O G B M A Y P
1 SANAYİ SPOR 2 2 0 0 16 1 6
2 TELEKOM SPOR 2 2 0 0 10 0 6
3 ADAFI KARTAL SP 2 1 0 1 16 3 3
4 1932 M.GÜCÜ SPOR 2 0 0 2 0 10 0
5 YEŞİLYURT BLD. SPOR 2 1 0 1 2 8 3
6 KALDIRIM GÜCÜ SPOR 2 0 0 2 2 24 0
  ATILAN GOL SAYISI 46  
 
  C GRUBU 1. HAFTA      
S.NO TAKIMLAR O G B M A Y P
1 M.YEŞİLYURT SPOR 1 1 0 0 4 2 3
2 M.FENER SPOR 1 1 0 0 3 1 3
3 AKÇADAĞ SPOR 1 0 0 1 2 4 0
4 ORDUZU SPOR 1 0 0 1 1 3 0
5 SANCAKTAR SPOR 0 0 0 0 0 0 0
  ATILAN GOL SAYISI 10  
  D GRUBU 1. HAFTA      
S.NO TAKIMLAR O G B M A Y P
1 M.HASANBEY SPOR 1 1 0 0 3 0 3
2 M.AİLE VE SOSYAL SPOR 1 1 0 0 2 0 3
3 M.GALATA SPOR 1 0 0 1 0 2 0
4 KONAK BLD. SPOR 1 0 0 1 0 3 0
5 44 MALATYA SPOR 0 0 0 0 0 0 0
  ATILAN GOL SAYISI 5  
CEZA TABLOSU
KİRAZ FESTİVALİ 2014/2015
S.NO SPORCUNUN ADI SOYADI KULÜBÜ A.CEZA TARİHİ
1 HALİT KUMRUTEPE ÇÖŞNÜK GENÇLİK 1 MAÇ 25.5.2015
2 ONUR ATEŞ AKÇADAĞ SPOR 2 MAÇ 26.5.2015
3 MUHAMMED KESKİN TELEKOM SPOR 2 MAÇ 27.5.2015
 

 

 

 

 

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top