Son Haberler
Anasayfa » U-13 LİGİ

U-13 LİGİ

logo

MALATYA İLİ 2018-2019 FUTBOL SEZONU 
U-13 LİĞ FİKSTÜRÜ 
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
27.04.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 11.00 B 5 4 BEYDAĞI SPOR SANAYİSPOR 5-1
28.04.2019 PAZAR Y.TEPE 2 12.00 A 7 2 ERKENEK HÜRRİYET PÜTÜRGE BLD. SP 3-0 H
28.04.2019 PAZAR Y.TEPE 2 13:15 A 3 6 M.YEŞİLYURT BLD. M.FENER SPOR 1-2
28.04.2019 PAZAR Y.TEPE 2 14.30 A 5 4 M.GALATA SPOR TELEKOMSPOR 1-0
28.04.2019 PAZAR Y.TEPE 3 13.00 7 2 MALATYA GÜCÜ PÜTÜRGE GENÇLİK 3-0
BAY   /  KALE G.BİRLİĞİ   /  KARAKAVAK SPOR /  Y.MALATYA SPOR – M.ŞEHİR SPOR  3 – 0  HÜKMEN 
         2.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
01.05.2019 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 11:30 B 1 3 KARAKAVAK SP Y.MALATYA SPOR 0-8
01.05.2019 ÇARŞAMBA Y.TEPE 2 12.00 B 4 7 SANAYİSPOR MALATYA GÜCÜ 5-1
01.05.2019 ÇARŞAMBA Y.TEPE 2 13.15 B 6 5 M.ŞEHİR SPOR BEYDAĞI SPOR 4-2
01.05.2019 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 10:30 A 1 3 KALE G.BİRLİĞİ S M.YEŞİLYURT BLD. 3-0
01.05.2019 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 11:45 A 4 7 TELEKOMSPOR ERKENEK HÜRRİYET 6-0
01.05.2019 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 13.00 A 6 5 M.FENER SPOR M.GALATA SPOR 5-2
BAY   /   PÜTÜRGE BLD. SPOR  /  PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR
    3.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
05.05.2019 PAZAR Y.TEPE 1 15.00 A 5 1 M.GALATA SPOR KALE G.BİRLİĞİ S 1-0
05.05.2019 PAZAR Y.TEPE 2 11:30 B 7 6 MALATYA GÜCÜ M.ŞEHİR SPOR 0-6
05.05.2019 PAZAR Y.TEPE 2 12:45 A 7 6 ERKENEK HÜRRİYET M.FENER SPOR 0-9
05.05.2019 PAZAR Y.TEPE 3 11:30 B 5 1 BEYDAĞI SPOR KARAKAVAK SP 1-10
05.05.2019 PAZAR Y.TEPE 3 15.00 B 2 4 PÜTÜRGE GENÇLİK SANAYİSPOR 2-5
BAY   / M.YEŞİLYURT BLD. SPOR  /  Y.MALATYA SPOR /   TELEKOM – PÜTÜRGE BLD.   3 – 0  HÜKMEN 
       4.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
11.05.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 11.00 B 3 5 Y.MALATYA SPOR BEYDAĞI SPOR 13-0
11.05.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 11.00 B 1 7 KARAKAVAK SP MALATYA GÜCÜ 6-2
12.05.2019 PAZAR Y.TEPE 1 11.00 B 6 2 M.ŞEHİR SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 3-2
12.05.2019 PAZAR Y.TEPE 1 12;15 A 3 5 M.YEŞİLYURT BLD. M.GALATA SPOR 1-2
12.05.2019 PAZAR Y.TEPE 3 14:00 A 1 7 KALE G.BİRLİĞİ S ERKENEK HÜRRİYET 4-0
BAY   /  TELEKOM SPOR  /  SANAYİ SPOR  /   M.FENER SPOR  –    PÜTÜRGE BLD. SPOR  3 – 0  HÜKMEN 
    5.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
18.05.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 14.00 B 4 6 SANAYİSPOR M.ŞEHİR SPOR 1-8
18.05.2019 C.TESİ Y.TEPE 2 15:15 B 7 3 MALATYA GÜCÜ Y.MALATYA SPOR 0-9
18.05.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 14:15 A 4 6 TELEKOMSPOR M.FENER SPOR 4-3
18.05.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 15.30 B 2 1 PÜTÜRGE GENÇLİK KARAKAVAK SP 3-5
BAY /M.GALATA /BEYDAĞI/   KALE G.BİRLİĞİ- PÜTÜRGE BLD. /M.YEŞİLYURT BLD – ERKANEK HÜRRİYET 3 – 0  HÜKMEN 
    6.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
26.05.2019 PAZAR Y.TEPE 1 14.00 B 5 7 BEYDAĞI SPOR MALATYA GÜCÜ 1-3
26.05.2019 PAZAR Y.TEPE 1 15:15 B 1 4 KARAKAVAK SP SANAYİ SPOR 5-0
26.05.2019 PAZAR Y.TEPE 1 16.30 A 1 4 KALE G.BİRLİĞİ S TELEKOMSPOR 1-2
BAY  /  M.FENER SPOR   /  M. ŞEHİR  SPOR   /  M.YEŞİLYURT BLD  – PÜTÜRGE BLD.   3 – 0  HÜKMEN   
Y.MALATYA SPOR – PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR   /  M.GALATA SPOR  – ERKENEK HÜRRİYET  3-0    HÜKMEN
    7.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
01.06.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 A 4 3 TELEKOMSPOR M.YEŞİLYURT BLD. 4-0
01.06.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 16.15 A 6 1 M.FENER SPOR KALE G.BİRLİĞİ S 2-1
01.06.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 17.30 B 6 1 M.ŞEHİR SPOR KARAKAVAK SP 2-4
01.06.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 16.00 B 2 5 PÜTÜRGE GENÇLİK BEYDAĞI SPOR 3-0
01.06.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 17.15 B 4 3 SANAYİSPOR Y.MALATYA SPOR 0-3 H
BAY   /  MALATYA GÜCÜ  /   M. GALATA SPOR  –    PÜTÜRGE BLD. SPOR  3 – 0  HÜKMEN 
8.HAFTA (2. DEVRE )
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
08.06.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 B 4 5 SANAYİSPOR BEYDAĞI SPOR 0-3 H
08.06.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 16.15 B 6 3 M.ŞEHİR SPOR Y.MALATYA SPOR 0-10
08.06.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 17.30 2 7 PÜTÜRGE GENÇLİK MALATYA GÜCÜ 0-2
08.06.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 16.00 A 6 3 M.FENER SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 5-0
08.06.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 17.15 A 4 5 TELEKOMSPOR M.GALATA SPOR 1-1
BAY   /  KALE G.BİRLİĞİ SPOR  /  KARAKAVAK  SPOR   
         9.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
11.06.2019 SALI Y.TEPE 1 15.00 B 3 1 Y.MALATYA SPOR KARAKAVAK SP 7-0
11.06.2019 SALI Y.TEPE 1 16.15 A 5 6 M.GALATA SPOR M.FENER SPOR 3-3
11.06.2019 SALI Y.TEPE 1 17.30 A 3 1 M.YEŞİLYURT BLD. KALE G.BİRLİĞİ S 0-3
11.06.2019 SALI Y.TEPE 3 16.00 B 7 4 MALATYA GÜCÜ SANAYİ SPOR 3-0 H
11.06.2019 SALI Y.TEPE 3 17.15 B 5 6 BEYDAĞI SPOR M.ŞEHİR SPOR 0-4
BAY   /  PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR  / TELEKOM SPOR   –    ERKENEK HÜRRİYET SPOR  3 – 0  HÜKMEN 
    10.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
13.06.2019 PERŞEMBE Y.TEPE 1 16.00 B 6 7 M.ŞEHİR SPOR MALATYA GÜCÜ 6-4
13.06.2019 PERŞEMBE Y.TEPE 1 17:15 B 1 5 KARAKAVAK SP BEYDAĞI SPOR 5-2
18.06.2019 SALI Y.TEPE 3 17.15 A 1 5 KALE G.BİRLİĞİ S M.GALATA SPOR  1-3
BAY   /  M.YEŞİLYURT BLD.    /  Y.MALATYA    /   PÜTÜRGE GENÇLİK  – SANAYİ SPOR    3 – 0   HÜKMEN 
TELEKOM SPOR    –  PÜTÜRGE BLD. SPOR   /  M.FENER SPOR  –  ERKENEK HÜRRİYET 3 – 0  HÜKMEN
       11.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
15.06.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 16.00 B 2 6 PÜTÜRGE GENÇLİK M.ŞEHİR SPOR  1-1
15.06.2019 C.TESİ Y.TEPE 1 17.15 B 5 3 BEYDAĞI SPOR Y.MALATYA SPOR  0-14
15.06.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 16.00 A 5 3 M.GALATA SPOR M.YEŞİLYURT BLD.  7-0
15.06.2019 C.TESİ Y.TEPE 3 17.15 B 7 1 MALATYA GÜCÜ KARAKAVAK SP  0-9
BAY   /  TELEKOM SPOR   /   
M.FENER SPOR    –  PÜTÜRGE BLD. SPOR   /  KALE G.BİRLİĞİ SPOR  –  ERKENEK HÜRRİYET 3 – 0  HÜKMEN
    12.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
18.06.2019 SALI Y.TEPE 1 16.00 B 1 2 KARAKAVAK SP PÜTÜRGE GENÇLİK  3-0
18.06.2019 SALI Y.TEPE 1 17.15 A 6 4 M.FENER SPOR TELEKOMSPOR  4-4
18.06.2019 SALI Y.TEPE 3 16.00 B 3 7 Y.MALATYA SPOR MALATYA GÜCÜ 3-0 H 
BAY   /  M.GALATA    /  BEYDAĞI   /    M.ŞEHİR SPOR  –    SANAYİ SPOR    3 – 0   HÜKMEN
M.YEŞİLYURT BLD.SPOR    –  PÜTÜRGE BLD. SPOR   /  KALE G.BİRLİĞİ  –  ERKENEK HÜRRİYET 3 – 0  HÜKMEN
    13.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
20.06.2019 PERŞEMBE Y.TEPE 2 15.00 A 4 1 TELEKOMSPOR KALE G.BİRLİĞİ S  1-2
20.06.2019 PERŞEMBE Y.TEPE 2 16.15 B 2 3 PÜTÜRGE GENÇLİK Y.MALATYA SPOR  0-9
20.06.2019 PERŞEMBE Y.TEPE 2 17.30 B 7 5 MALATYA GÜCÜ BEYDAĞI SPOR  1-4
BAY   /  M.FENER SPOR   /  M.ŞEHİR SPOR   /   KARAKAVAK SPOR –  SANAYİ SPOR    3 – 0  HÜKMEN 
M.YEŞİLYURT BLD. SP –  PÜTÜRGE BLD. SPOR   /  M.GALATA SPOR  –  ERKENEK HÜRRİYET 3 – 0  HÜKMEN
    14.HAFTA    
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
23.06.2019 PAZAR Y.TEPE 1 16.00 B 1 6 KARAKAVAK SP M.ŞEHİR SPOR  2-4
23.06.2019 PAZAR Y.TEPE 1 17:15 A 3 4 M.YEŞİLYURT BLD. TELEKOMSPOR  1-0
23.06.2019 PAZAR Y.TEPE 3 16.00 B 5 2 BEYDAĞI SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK  1-4
23.06.2019 PAZAR Y.TEPE 3 17:15 A 1 6 KALE G.BİRLİĞİ S M.FENER SPOR  1-4
BAY /  MALATYA  GÜCÜ  / Y.MALATYA  – SANAYİ   / M.GALATA     –  PÜTÜRGE BLD. SPOR   3 – 0   HÜKMEN 
TERTİP KOMİTESİ
Kahraman FIRAT Adnan FIRAT Yalçın AYDIN Kerem CANDAŞ
FUTBOL İL TEM. M.A.S.K.F. G.SPOR İL MD.TEM. T.F.F.H.G.D.TEM
TERTİP KOM.BŞK. BAŞKAN YRD. SEKRETER ÜYE
Burak TAŞTEKİN Erkan VAN Ergin TURAN Sezer İNCE
TÜFAD TEM. Kulüp Tem.    Kulüp Tem.        Kulüp Tem.
ÜYE ÜYE              ÜYE             ÜYE
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarda yedek kulübenin
seçim hakkı 2.takım (Misafir takım) tarafından seçilecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top