Son Haberler
Anasayfa » U-17 LİGİ

U-17 LİGİ

logo

MALATYA İLİ 2023-2024 FUTBOL SEZONU 
U-17 LİG FİKSTÜRÜ 
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
01.04.2024 PAZARTESİ Y.TEPE 1 11.30 A 1 4 M.ŞEHİR SPOR ORDUZU SPOR 1-0
01.04.2024 PAZARTESİ Y.TEPE 1 13.15 1 4 M.AİLE VE SOSYAL PÜTÜRGE GENÇLİK 1-2
01.04.2024 PAZARTESİ Y.TEPE 1 15.00 C 2 3 M.YEŞİLYURT BLD. M.FENERSPOR 1-5
01.04.2024 PAZARTESİ Y.TEPE 3 11.30 C 1 4 M.GALATA SPOR 1966 M.GENÇLİK  1-1
01.04.2024 PAZARTESİ Y.TEPE 3 13.15 B 3 2 DEMİR SPOR TELEKOMSPOR 0-2
01.04.2024 PAZARTESİ Y.TEPE 3 15.00 A 3 2 B.GAZİ BLD. SPOR H.HAN BLD.GİRMANA 9-0
BAY  /  KALE G.BİRLİĞİ SPOR  – KARAKAVAK SPOR
   2.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
06.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 1 11.30 B 5 3 KARAKAVAK SPOR DEMİR SPOR 7-2
06.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 1 13.15 B 2 1 TELEKOMSPOR M.AİLE VE SOSYAL 4-1
06.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 A 5 3 KALE G.BİRLİĞİ B.GAZİ BLD. SPOR 1-3
06.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 3 11.30 C 3 1 M.FENERSPOR M.GALATA SPOR 1-1
06.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 3 13.15 A 2 1 H.HAN BLD.GİRMANA M.ŞEHİR SPOR 1-12
06.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 C 4 2 1966 M.GENÇLİK  M.YEŞİLYURT BLD. 3-5
BAY  /  ORDUZU SPOR  –  PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR
3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
08.04.2024 PAZARTESİ Y.TEPE 1 11.30 C 1 2 M.GALATA SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 3-2
08.04.2024 PAZARTESİ Y.TEPE 1 13.15 C 3 4 M.FENERSPOR 1966 M.GENÇLİK  3-1
08.04.2024 PAZARTESİ Y.TEPE 1 15.00 A 4 2 ORDUZU SPOR H.HAN BLD.GİRMANA 3-0 H
08.04.2024 PAZARTESİ Y.TEPE 3 11.30 A 1 5 M.ŞEHİR SPOR KALE G.BİRLİĞİ 3-4
08.04.2024 PAZARTESİ Y.TEPE 3 13.15 B 4 2 PÜTÜRGE GENÇLİK TELEKOMSPOR 1-0
08.04.2024 PAZARTESİ Y.TEPE 3 15.00 B 1 5 M.AİLE VE SOSYAL KARAKAVAK SPOR 2-5
BAY  /  B.GAZİ BLD. SPOR  –  DEMİR SPOR
   4.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
13.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 1 13.00 A 5 4 KALE G.BİRLİĞİ ORDUZU SPOR 2-0
13.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 1 14.45 A 3 1 B.GAZİ BLD. SPOR M.ŞEHİR SPOR 2-2
13.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 3 13.00 B 5 4 KARAKAVAK SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 3-1
13.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 3 14.45 B 3 1 DEMİR SPOR M.AİLE VE SOSYAL 1-1
BAY  /  H.HAN BLD. GİRMANA  – TELEKOM SPOR
5.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
20.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 1 15.15 B 4 3 PÜTÜRGE GENÇLİK DEMİR SPOR 3-1
20.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 3 11.30 B 2 5 TELEKOMSPOR KARAKAVAK SPOR 1-3
20.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 3 13.15 A 2 5 H.HAN BLD.GİRMANA KALE G.BİRLİĞİ 1-5
20.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 A 4 3 ORDUZU SPOR B.GAZİ BLD. SPOR 2-1
BAY  /  M.ŞEHİR SPOR  – M.AİLE VE SOSYAL SPOR
6.HAFTA (2.DEVRE)
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
23.04.2024 SALI Y.TEPE 1 11.30 C 3 2 M.FENERSPOR M.YEŞİLYURT BLD. 4-0
23.04.2024 SALI Y.TEPE 1 13.15 B 2 3 TELEKOMSPOR DEMİR SPOR 2-2
23.04.2024 SALI Y.TEPE 3 11.30 A 2 3 H.HAN BLD.GİRMANA B.GAZİ BLD. SPOR 0-6
23.04.2024 SALI Y.TEPE 3 13.15 C 4 1 1966 M.GENÇLİK  M.GALATA SPOR 0-8
23.04.2024 SALI Y.TEPE 3 15.00 A 4 1 ORDUZU SPOR M.ŞEHİR SPOR 2-5
23.04.2024 SALI KONAK 15.00 B 4 1 PÜTÜRGE GENÇLİK M.AİLE VE SOSYAL 7-0
BAY  / KALE G.BİRLİĞİ SPOR – KARAKAVAK SPOR
7.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
27.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 1 11.30 B 1 2 M.AİLE VE SOSYAL TELEKOMSPOR 2-3
27.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 1 13.15 C 1 3 M.GALATA SPOR M.FENERSPOR 1-5
27.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 A 1 2 M.ŞEHİR SPOR H.HAN BLD.GİRMANA 3-1
28.04.2024 PAZAR Y.TEPE 3 11.00 B 3 5 DEMİR SPOR KARAKAVAK SPOR 0-3 H
29.04.2024 PAZARTESİ Y.TEPE 1 16.00 C 2 4 M.YEŞİLYURT BLD. 1966 M.GENÇLİK  1-1
29.04.2024 PAZARTESİ Y.TEPE 3 16.00 A 3 5 B.GAZİ BLD. SPOR KALE G.BİRLİĞİ 4-3
BAY  / ORDUZU  SPOR –  PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR
8.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
01.05.2024 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 11.00 2 4 TELEKOMSPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 2-1
01.05.2024 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 11.30 C 2 1 M.YEŞİLYURT BLD. M.GALATA SPOR 4-2
01.05.2024 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 13.15 A 2 4 H.HAN BLD.GİRMANA ORDUZU SPOR 2-1
01.05.2024 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 15.00 C 4 3 1966 M.GENÇLİK  M.FENERSPOR 1-2
01.05.2024 ÇARŞAMBA KONAK 13.00 B 5 1 KARAKAVAK SPOR M.AİLE VE SOSYAL 5-1
01.05.2024 ÇARŞAMBA KONAK 15.00 A 5 1 KALE G.BİRLİĞİ M.ŞEHİR SPOR 2-1
BAY  /  B.GAZİ BLD. SPOR –  DEMİR  SPOR
   9.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
04.05.2024 C.TESİ Y.TEPE 3 11.30 B 4 5 PÜTÜRGE GENÇLİK KARAKAVAK SPOR 0-2
04.05.2024 C.TESİ Y.TEPE 3 13.15 A 4 5 ORDUZU SPOR KALE G.BİRLİĞİ 0-1
04.05.2024 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 A 1 3 M.ŞEHİR SPOR B.GAZİ BLD. SPOR 0-2
05.05.2024 PAZAR Y.TEPE 1 11.00 B 1 3 M.AİLE VE SOSYAL DEMİR SPOR 2-3
BAY  /  H.HAN BLD. GİRMANA SPOR –    TELEKOM SPOR
10.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
11.05.2024 C.TESİ Y.TEPE 1 12.00 B 5 2 KARAKAVAK SPOR TELEKOMSPOR 2-0
11.05.2024 C.TESİ Y.TEPE 1 14.00 A 5 2 KALE G.BİRLİĞİ H.HAN BLD.GİRMANA 5-0
11.05.2024 C.TESİ Y.TEPE 1 15.45 B 3 4 DEMİR SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 3-2
11.05.2024 C.TESİ KONAK 14.00 A 3 4 B.GAZİ BLD. SPOR ORDUZU SPOR 1-1
BAY  /  M.ŞEHİR SPOR   –  M.AİLE VE SOSYAL  SPOR
  PLAYOFF   FİKSTÜRÜ
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
18.05.2024 C.TESİ Y.TEPE 1 16.30 1 2 KARAKAVAK SPOR KALE G.BİRLİĞİ SP  1-1
BAY 3 M.FENER SPOR
2.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
25.05.2024 C.TESİ Y.TEPE 1 16.30 3 1 M.FENER SPOR KARAKAVAK SPOR  0-0
BAY 2 KALE G.BİRLİĞİ SP
3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
29.05.2024 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 17.00 2 3 KALE G.BİRLİĞİ SP M.FENER SPOR
BAY 1 KARAKAVAK SPOR
TERTİP KOMİTESİ
Kahraman FIRAT Erkan VAN Gökhan İLERU Abdullah ÖZCAN
FUTBOL İL TEM. M.A.S.K.F. TEM. G.SPOR İL MD.TEM. T.F.F.H.G.D.TEM
TERTİP KOM.BŞK. BAŞKAN YRD. SEKRETER ÜYE
Sezer İNCE Sedat KAYIŞ Selahattin ELMAS Ramazan ORHAN
TÜFAD TEM. Kulüp Tem. Kulüp Tem.  Kulüp Tem.
ÜYE ÜYE       ÜYE      ÜYE
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarda yedek kulübenin seçim hakkı 
 2.takım (Misafir takım) tarafından seçilecektir.

Yoruma kapalı.

Scroll To Top