Son Haberler
Anasayfa » U-18 LİGİ

U-18 LİGİ

logo

MALATYA İLİ 2021-2022 FUTBOL SEZONU 
U-18  LİĞİ FİKSTÜRÜ 
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
23.10.2021 C.TESİ Y.TEPE 1 12.00 A 4 1 H.HAN GİRMANA  B.GAZİ BEL. SP 0-3
23.10.2021 C.TESİ Y.TEPE 1 14.15 A 5 7 DARENDE SPOR M.GALATA SPOR 9-0
23.10.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 12.00 A 6 8 KONAK SPOR BEYDAĞI SPOR 4-1
23.10.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 14.15 C 4 1 M.FENER SPOR ANADOLU SELÇUKLU 1-4
24.10.2021 PAZAR Y.TEPE 1 12.00 A 3 2 DEMİR SPOR MALATYAGÜCÜ 5-0
24.10.2021 PAZAR Y.TEPE 1 14.15 B 6 8 M.ŞEHİR SPOR  SANAYİ SPOR 3-2
24.10.2021 PAZAR Y.TEPE 2 12.00 B 4 1 PÜTÜRGE GENÇLİK ORDUZU SPOR 2-2
24.10.2021 PAZAR Y.TEPE 2 14.15 B 3 2 KALE G.BİRLİĞİ SP KALDIRIM GÜCÜ 2-0
24.10.2021 PAZAR Y.TEPE 3 12.00 C 5 7 ALAGEYİK SPOR TELEKOM SPOR 3-2
24.10.2021 PAZAR Y.TEPE 3 14.15 C 3 2 ARGUVAN BLD. SP ESKİ MALATYA 0-11
M.YEŞİLYURT BLD. – ARAPGİRGÜCÜ SP  /  KARAKAVAK SP. – AKÇADAĞ ANKA     3 – 0  HÜKMEN
         2.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
29.10.2021 CUMA Y.TEPE 1 10.00 B 8 3 SANAYİ SPOR KALE G.BİRLİĞİ SP 0-3 H
29.10.2021 CUMA Y.TEPE 1 12.15 C 1 5 ANADOLU SELÇUKLU ALAGEYİK SPOR 2-2
29.10.2021 CUMA Y.TEPE 2 10.00 C 2 4 ESKİ MALATYA M.FENER SPOR 4-3
29.10.2021 CUMA Y.TEPE 2 12.15 A 7 6 M.GALATA SPOR KONAK SPOR 0-8
29.10.2021 CUMA Y.TEPE 2 14.30 A 8 3 BEYDAĞI SPOR DEMİR SPOR 3-3
29.10.2021 CUMA Y.TEPE 3 10.00 A 1 5 B.GAZİ BEL. SP DARENDE SPOR 1-3
29.10.2021 CUMA Y.TEPE 3 12.15 A 2 4 MALATYAGÜCÜ H.HAN GİRMANA  5-3
29.10.2021 CUMA Y.TEPE 3 14.30 B 2 4 KALDIRIM GÜCÜ PÜTÜRGE GENÇLİK 5-1
29.10.2021 CUMA KONAK 12.00 B 7 6 M.YEŞİLYURT BLD. M.ŞEHİR SPOR  6-1
29.10.2021 CUMA KONAK 14.30 C 7 6 TELEKOM SPOR KARAKAVAK SPOR 3-2
ORDUZU SPOR – ARAPGİRGÜCÜ SP  /  ARGUVAN BLD. SP – AKÇADAĞ ANKA     3 – 0  HÜKMEN
                   
        3.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
31.10.2021 PAZAR Y.TEPE 2 10.00 B 7 8 M.YEŞİLYURT BLD. SANAYİ SPOR 9-0
31.10.2021 PAZAR Y.TEPE 2 12.15 A 5 2 DARENDE SPOR MALATYAGÜCÜ 9-1
31.10.2021 PAZAR Y.TEPE 2 14.30 C 4 3 M.FENER SPOR ARGUVAN BLD.SP 2-4
31.10.2021 PAZAR Y.TEPE 3 10.00 C 6 1 KARAKAVAK SPOR ANADOLU SELÇUKLU 0-4
31.10.2021 PAZAR Y.TEPE 3 12.15 B 4 3 PÜTÜRGE GENÇLİK KALE G.BİRLİĞİ SP 2-4
31.10.2021 PAZAR Y.TEPE 3 14.30 B 6 1 M.ŞEHİR SPOR  ORDUZU SPOR 0-1
31.10.2021 PAZAR KONAK 12.00 A 6 1 KONAK SPOR B.GAZİ BEL. SP 2-0
31.10.2021 PAZAR KONAK 14.30 A 4 3 H.HAN GİRMANA  DEMİR SPOR 0-5
31.10.2021 PAZAR B.GAZİ 12.00 C 5 2 ALAGEYİK SPOR ESKİ MALATYA 0-1
31.10.2021 PAZAR B.GAZİ 14.30 A 7 8 M.GALATA SPOR BEYDAĞI SPOR 0-5
KALDIRIM GÜCÜ – ARAPGİRGÜCÜ SP  /  TELEKOM  SPOR – AKÇADAĞ ANKA     3 – 0  HÜKMEN
                   
         4.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
6.11.2021 C.TESİ Y.TEPE 1 12.00 B 8 4 SANAYİ SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 2-3
6.11.2021 C.TESİ Y.TEPE 1 14.15 C 3 5 ARGUVAN BLD. SP ALAGEYİK SPOR 0-1
6.11.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 12.00 A 3 5 DEMİR SPOR DARENDE SPOR 2-3
6.11.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 14.15 A 1 7 B.GAZİ BEL. SP M.GALATA SPOR 6-1
7.11.2021 PAZAR Y.TEPE 1 10.00 A 2 6 MALATYAGÜCÜ KONAK SPOR 1-7
7.11.2021 PAZAR Y.TEPE 1 12.15 C 1 7 ANADOLU SELÇUKLU TELEKOM SPOR 3-0
7.11.2021 PAZAR Y.TEPE 1 14.30 B 2 6 KALDIRIM GÜCÜ M.ŞEHİR SPOR  4-2
7.11.2021 PAZAR Y.TEPE 3 10.00 A 8 4 BEYDAĞI SPOR H.HAN GİRMANA  3-2
7.11.2021 PAZAR Y.TEPE 3 12.15 C 2 6 ESKİ MALATYA KARAKAVAK SPOR 6-1
7.11.2021 PAZAR Y.TEPE 3 14.30 B 1 7 ORDUZU SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 0-8
KALE G.BİRLİĞİ – ARAPGİRGÜCÜ SP  /  M.FENER SPOR – AKÇADAĞ ANKA     3 – 0  HÜKMEN
                   
                   
                   
                   
        5.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
13.11.2021 C.TESİ Y.TEPE 2 11.30 C 5 4 ALAGEYİK SPOR M.FENER SPOR 3-1
13.11.2021 C.TESİ Y.TEPE 2 13.15 A 5 4 DARENDE SPOR H.HAN GİRMANA  5-0 H
13.11.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 11.30 B 6 3 M.ŞEHİR SPOR  KALE G.BİRLİĞİ SP 0-1
13.11.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 13.15 C 6 3 KARAKAVAK SPOR ARGUVAN BLD. SP 3-0 H
14.11.2021 PAZAR Y.TEPE 2 10.00 A 8 1 BEYDAĞI SPOR B.GAZİ BEL. SP 3-2
14.11.2021 PAZAR Y.TEPE 2 12.15 A 6 3 KONAK SPOR DEMİR SPOR 2-2
14.11.2021 PAZAR Y.TEPE 2 14.30 A 7 2 M.GALATA SPOR MALATYAGÜCÜ 2-7
14.11.2021 PAZAR Y.TEPE 3 10.00 C 7 2 TELEKOM SPOR ESKİ MALATYA 1-2
14.11.2021 PAZAR Y.TEPE 3 12.15 B 7 2 M.YEŞİLYURT BLD. KALDIRIM GÜCÜ 2-1
14.11.2021 PAZAR Y.TEPE 3 14.30 B 8 1 SANAYİ SPOR ORDUZU SPOR 0-3 H
PÜTÜRGE GENÇLİK – ARAPGİRGÜCÜ SP  /  ANADOLU SELÇUKLU – AKÇADAĞ ANKA     3 – 0  HÜKMEN
                   
        6.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
16.11.2021 SALI Y.TEPE 1 10.00 C 2 1 ESKİ MALATYA ANADOLU SELÇUKLU 1-0
16.11.2021 SALI Y.TEPE 1 12.15 B 4 6 PÜTÜRGE GENÇLİK M.ŞEHİR SPOR  6-2
16.11.2021 SALI Y.TEPE 1 14.30 A 4 6 H.HAN GİRMANA  KONAK SPOR 0-3
16.11.2021 SALI Y.TEPE 2 12.00 A 5 8 DARENDE SPOR BEYDAĞI SPOR 5-3
16.11.2021 SALI Y.TEPE 2 14.15 C 3 7 ARGUVAN BLD. SP TELEKOM SPOR 1-1
16.11.2021 SALI Y.TEPE 3 10.00 A 3 7 DEMİR SPOR M.GALATA SPOR 8-1
16.11.2021 SALI Y.TEPE 3 12.15 C 4 6 M.FENER SPOR KARAKAVAK SPOR 0-2
16.11.2021 SALI B.GAZİ 11.30 A 2 1 MALATYAGÜCÜ B.GAZİ BEL. SP 2-4
16.11.2021 SALI B.GAZİ 14.00 B 2 1 KALDIRIM GÜCÜ ORDUZU SPOR 0-1
25.11.2021 PERŞEMBE Y.TEPE 1 14.30 B 3 7 KALE G.BİRLİĞİ SP M.YEŞİLYURT BLD. 1-1
SANAYİ SPOR – ARAPGİRGÜCÜ SP  /  ALAGEYİK SPOR – AKÇADAĞ ANKA     3 – 0  HÜKMEN
                   
        7.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
18.11.2021 PERŞEMBE Y.TEPE 1 10.00 A 8 2 BEYDAĞI SPOR MALATYAGÜCÜ 3-2
18.11.2021 PERŞEMBE Y.TEPE 1 12.15 A 6 5 KONAK SPOR DARENDE SPOR 1-0
18.11.2021 PERŞEMBE Y.TEPE 1 14.30 C 1 3 ANADOLU SELÇUKLU ARGUVAN BLD. SP 5-2
18.11.2021 PERŞEMBE Y.TEPE 2 12.00 C 6 5 KARAKAVAK SPOR ALAGEYİK SPOR 2-1
18.11.2021 PERŞEMBE Y.TEPE 2 14.15 A 7 4 M.GALATA SPOR H.HAN GİRMANA  1-6
18.11.2021 PERŞEMBE Y.TEPE 3 10.00 C 7 4 TELEKOM SPOR M.FENER SPOR 0-1
18.11.2021 PERŞEMBE Y.TEPE 3 12.15 A 1 3 B.GAZİ BEL. SP DEMİR SPOR 0-3
18.11.2021 PERŞEMBE Y.TEPE 3 14.30 B 8 2 SANAYİ SPOR KALDIRIM GÜCÜ 0-3 H
18.11.2021 PERŞEMBE B.GAZİ 11.30 B 7 4 M.YEŞİLYURT BLD. PÜTÜRGE GENÇLİK 5-1
18.11.2021 PERŞEMBE B.GAZİ 14.00 B 1 3 ORDUZU SPOR KALE G.BİRLİĞİ SP 1-3
M.ŞEHİR SPOR – ARAPGİRGÜCÜ SP  /  ESKİ  MALATYA SPOR – AKÇADAĞ ANKA     3 – 0  HÜKMEN
                   
        8.HAFTA     (2. DEVRE )    
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
20.11.2021 C.TESİ Y.TEPE 1 11.30 C 2 3 ESKİ MALATYA ARGUVAN BLD. SP 3-0
20.11.2021 C.TESİ Y.TEPE 1 13.45 A 7 5 M.GALATA SPOR DARENDE SPOR 0-8
20.11.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 13.45 C 7 5 TELEKOM SPOR ALAGEYİK SPOR 3-3
21.11.2021 PAZAR Y.TEPE 2 10.00 B 1 4 ORDUZU SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 3-2
21.11.2021 PAZAR Y.TEPE 2 12.15 A 1 4 B.GAZİ BEL. SP H.HAN GİRMANA  0-1
21.11.2021 PAZAR Y.TEPE 2 14.30 C 1 4 ANADOLU SELÇUKLU M.FENER SPOR 3-2
21.11.2021 PAZAR Y.TEPE 3 10.00 B 2 3 KALDIRIM GÜCÜ KALE G.BİRLİĞİ SP 0-4
21.11.2021 PAZAR Y.TEPE 3 12.15 A 2 3 MALATYAGÜCÜ DEMİR SPOR 3-4
21.11.2021 PAZAR Y.TEPE 3 14.30 A 8 6 BEYDAĞI SPOR KONAK SPOR 1-4
M.YEŞİLYURT BLD.- ARAPGİRGÜCÜ  /  M.ŞEHİR- SANAYİ / KARAKAVAK- AKÇADAĞ ANKA       3 – 0  HÜKMEN
                   
         9.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
27.11.2021 C.TESİ Y.TEPE 1 10.00 A 3 8 DEMİR SPOR BEYDAĞI SPOR 2-0
27.11.2021 C.TESİ Y.TEPE 1 12.15 C 6 7 KARAKAVAK SPOR TELEKOM SPOR 1-1
27.11.2021 C.TESİ Y.TEPE 1 14.30 C 4 2 M.FENER SPOR ESKİ MALATYA 1-3
27.11.2021 C.TESİ Y.TEPE 2 11.30 B 4 2 PÜTÜRGE GENÇLİK KALDIRIM GÜCÜ 3-2
27.11.2021 C.TESİ Y.TEPE 2 13.45 C 5 1 ALAGEYİK SPOR ANADOLU SELÇUKLU 1-2
27.11.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 11.30 B 6 7 M.ŞEHİR SPOR  M.YEŞİLYURT BLD. 0-2
27.11.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 13.45 A 4 2 H.HAN GİRMANA  MALATYAGÜCÜ 2-1
27.11.2021 C.TESİ KONAK 11.30 A 5 1 DARENDE SPOR B.GAZİ BEL. SP 3-0
27.11.2021 C.TESİ KONAK 14.00 A 6 7 KONAK SPOR M.GALATA SPOR 10-0
ORDUZU-ARAPGİRGÜCÜ  / KALE G.BİRLİĞİ – SANAYİ / ARGUVAN BLD. -AKÇADAĞ ANKA   3 – 0  HÜKMEN
        10.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
4.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 1 10.00 B 1 6 ORDUZU SPOR M.ŞEHİR SPOR  0-1
4.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 1 12.15 A 1 6 B.GAZİ BEL. SP KONAK SPOR 0-6
4.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 1 14.30 A 8 7 BEYDAĞI SPOR M.GALATA SPOR 2-2
4.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 2 11.30 B 3 4 KALE G.BİRLİĞİ SP PÜTÜRGE GENÇLİK 4-0
4.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 2 13.45 A 2 5 MALATYAGÜCÜ DARENDE SPOR 0-8
4.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 11.30 C 3 4 ARGUVAN BLD. SP M.FENER SPOR 0-3 H
4.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 13.45 A 3 4 DEMİR SPOR H.HAN GİRMANA  3-0
4.12.2021 C.TESİ B.GAZİ 11.30 C 2 5 ESKİ MALATYA ALAGEYİK SPOR 3-0 H
4.12.2021 C.TESİ B.GAZİ 14.00 C 1 6 ANADOLU SELÇUKLU KARAKAVAK SPOR 2-0
KALDIRIM-ARAPGİRGÜCÜ  / M.YEŞİLYURT BLD. – SANAYİ / TELEKOM -AKÇADAĞ ANKA   3 – 0  HÜKMEN
         11.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
11.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 1 10.00 C 7 1 TELEKOM SPOR ANADOLU SELÇUKLU 0-7
11.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 1 12.15 C 6 2 KARAKAVAK SPOR ESKİ MALATYA 0-7
11.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 2 11.30 B 6 2 M.ŞEHİR SPOR  KALDIRIM GÜCÜ 0-3
11.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 2 13.45 A 7 1 M.GALATA SPOR B.GAZİ BEL. SP 0-3
11.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 10.00 C 5 3 ALAGEYİK SPOR ARGUVAN BLD. SP 2-6
11.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 12.15 A 6 2 KONAK SPOR MALATYAGÜCÜ 5-0
11.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 14.30 A 4 8 H.HAN GİRMANA  BEYDAĞI SPOR 4-0
11.12.2021 C.TESİ B.GAZİ 11.30 B 7 1 M.YEŞİLYURT BLD. ORDUZU SPOR 5-0
11.12.2021 C.TESİ B.GAZİ 14.00 A 5 3 DARENDE SPOR DEMİR SPOR 2-3
KALE G.BİRLİĞİ-ARAPGİRGÜCÜ / PÜTÜRGE GENÇLİK – SANAYİ /M.FENER -AKÇADAĞ ANKA 3 – 0 HÜKMEN
        12.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
18.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 1 11.30 B 3 6 KALE G.BİRLİĞİ SP M.ŞEHİR SPOR  3-1
18.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 2 12.00 A 3 6 DEMİR SPOR KONAK SPOR 1-3
18.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 2 14.15 A 1 8 B.GAZİ BEL. SP BEYDAĞI SPOR 0-1
18.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 10.00 C 3 6 ARGUVAN BLD. SP KARAKAVAK SPOR 2-3
18.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 12.00 A 4 5 H.HAN GİRMANA  DARENDE SPOR 0-4
18.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 14.15 A 2 7 MALATYAGÜCÜ M.GALATA SPOR 2-1
18.12.2021 C.TESİ B.GAZİ 11.30 C 2 7 ESKİ MALATYA TELEKOM SPOR 5-1
18.12.2021 C.TESİ B.GAZİ 14.00 B 2 7 KALDIRIM GÜCÜ M.YEŞİLYURT BLD. 1-1
16.1.2022 PAZAR Y.TEPE 3 13.00 C 4 5 M.FENER SPOR ALAGEYİK SPOR 4-1
PÜTÜRGE-ARAPGİRGÜCÜ  / ORDUZU – SANAYİ / ANADOLU SELÇUKLU -AKÇADAĞ ANKA   3 – 0  HÜKMEN
        13.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
25.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 1 10.00 B 6 4 M.ŞEHİR SPOR  PÜTÜRGE GENÇLİK 3-2
25.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 1 12.15 A 1 2 B.GAZİ BEL. SP MALATYAGÜCÜ 3-2
25.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 1 14.30 B 7 3 M.YEŞİLYURT BLD. KALE G.BİRLİĞİ SP 3-1
25.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 2 11.30 C 6 4 KARAKAVAK SPOR M.FENER SPOR 1-6
25.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 2 13.45 A 7 3 M.GALATA SPOR DEMİR SPOR 1-3
25.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 10.00 C 1 2 ANADOLU SELÇUKLU ESKİ MALATYA 1-2
25.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 12.15 A 8 5 BEYDAĞI SPOR DARENDE SPOR 0-3
25.12.2021 C.TESİ Y.TEPE 3 14.30 B 1 2 ORDUZU SPOR KALDIRIM GÜCÜ 1-3
25.12.2021 C.TESİ KONAK 11.30 C 7 3 TELEKOM SPOR ARGUVAN BLD. SP 2-0
25.12.2021 C.TESİ KONAK 14.00 A 6 4 KONAK SPOR H.HAN GİRMANA  8-2
ALAGEYİK SPOR – AKÇADAĞ ANKA 3 – 0 HÜKMEN
        14.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
1.1.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 12.15 A 3 1 DEMİR SPOR B.GAZİ BEL. SP 4-2
1.1.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 14.30 C 4 7 M.FENER SPOR TELEKOM SPOR 4-1
1.1.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 11.45 A 2 8 MALATYAGÜCÜ BEYDAĞI SPOR 8-2
1.1.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 14.00 B 4 7 PÜTÜRGE GENÇLİK M.YEŞİLYURT BLD. 2-4
1.1.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 12.00 C 5 6 ALAGEYİK SPOR KARAKAVAK SPOR 4-6
1.1.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 14.15 A 4 7 H.HAN GİRMANA M.GALATA SPOR 2-2
1.1.2022 C.TESİ KONAK 11.30 C 3 1 ARGUVAN BLD. SP ANADOLU SELÇUKLU 0-6
1.1.2022 C.TESİ KONAK 14.00 B 3 1 KALE G.BİRLİĞİ ORDUZU SPOR 4-0
M.ŞEHİR – ARAPGİRGÜCÜ / KALDIRIM-SANAYİ / ESKİ MALATYA -AKÇADAĞ ANKA  / KONAK-DARENDE  3-0  HÜKMEN
                   
  PLAYOFF   FİKSTÜRÜ
                   
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
31.1.2022 PAZARTESİ Y.TEPE 1 13.00   1 2 ESKİ MALATYA M.YEŞİLYURT BLD.  0-2
        BAY 3   KONAK SPOR    
                   
2.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
3.2.2022 PERŞEMBE Y.TEPE 1 13.00   3 1 KONAK SPOR ESKİ MALATYA  0-3
        BAY 2   M.YEŞİLYURT BLD.    
                   
3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
          2 3 M.YEŞİLYURT BLD. KONAK SPOR 3-0 H
        BAY 1   ESKİ MALATYA    
                   
TERTİP KOMİTESİ
                   
                   
Kahraman FIRAT Erkan VAN Gökhan İLERU Kerem CANDAŞ  
FUTBOL İL TEM. M.A.S.K.F. TEM. G.SPOR İL MD.TEM. T.F.F.H.G.D.TEM  
TERTİP KOM.BŞK. BAŞKAN YRD. SEKRETER ÜYE  
                   
                   
                   
                   
Sezer İNCE Sedat KAYIŞ İsmail MEŞE Selahattin ELMAS  
TÜFAD TEM. Kulüp Tem.    Kulüp Tem.        Kulüp Tem.  
ÜYE ÜYE              ÜYE             ÜYE  
                   
                   
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarda yedek kulübenin    
seçim hakkı 2.takım (Misafir takım) tarafından seçilecektir.    
                   

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top