Son Haberler
Anasayfa » U-12 LİGİ

U-12 LİGİ

logo

MALATYA İLİ 2021-2022 FUTBOL SEZONU 
AKİF ÇELİK
  U-12 LİG FİKSTÜRÜ
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
5.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/A 16.00 A 5 7 M.GALATA SPOR M.YEŞİLYURT BLD.. 0-1
5.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/A 17.00 A 4 1 KALE G.BİRLİĞİ SP DEMİR SPOR 1-0
5.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/A 18.00 A 6 8 TELEKOM SPOR M.ŞEHİR SPOR 0-5
5.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/B 17.00 B 7 2 M.GENÇLİK HİZMET ADAFI KARTAL SP. 6-1
5.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/B 18.00 B 5 4 BEYDAĞI SPOR KARAKAVAK SPOR 1-6
5.06.2022 PAZAR AMPUTE 18.00 A 3 2 ORDUZU SPOR SANAYİ SPOR 2-5
BAY    /  M.FENER SPOR  /   KALDIRIM GÜCÜ  –  PÜTÜRGE GENÇLİK  SPOR   3  –  0       HÜKMEN
2.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
12.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/A 17.00 B 1 3 M.FENER SPOR KALDIRIM GÜCÜ 0-0
12.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/A 18.00 B 4 7 KARAKAVAK SPOR M.GENÇLİK HİZMET 5-4
12.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/B 17.00 A 2 4 SANAYİ SPOR KALE G.BİRLİĞİ SP 5-2
12.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/B 18.00 A 8 3 M.ŞEHİR SPOR ORDUZU SPOR 4-2
12.06.2022 PAZAR AMPUTE 17.00 A 7 6 M.YEŞİLYURT BLD.. TELEKOM SPOR 2-0
12.06.2022 PAZAR AMPUTE 18.00 A 1 5 DEMİR SPOR M.GALATA SPOR 2-4
BAY    /  ADAFI KARTAL SPOR  /  BEYDAĞI SPOR  – PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR  3 – 0  HÜKMEN
3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
15.06.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/A 17.00 A 4 3 KALE G.BİRLİĞİ SP ORDUZU SPOR 0-2
15.06.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/A 18.00 A 5 2 M.GALATA SPOR SANAYİ SPOR 1-3
15.06.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/B 17.00 A 7 8 M.YEŞİLYURT BLD.. M.ŞEHİR SPOR 4-5
15.06.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/B 18.00 A 6 1 TELEKOM SPOR DEMİR SPOR 1-1
15.06.2022 ÇARŞAMBA AMPUTE 17.00 B 2 4 ADAFI KARTAL SP. KARAKAVAK SPOR 2-8
15.06.2022 ÇARŞAMBA AMPUTE 18.00 B 5 1 BEYDAĞI SPOR M.FENER SPOR 0-6
BAY    /  KALDIRIM GÜCÜ  /  M.GENÇLİK HİZMETLERİ   – PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR    3 – 0   HÜKMEN
4.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
19.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/A 17.00 B 3 5 KALDIRIM GÜCÜ BEYDAĞI SPOR 9-0
19.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/A 18.00 A 2 6 SANAYİ SPOR TELEKOM SPOR 1-0
19.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/B 17.00 A 3 5 ORDUZU SPOR M.GALATA SPOR 2-3
19.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/B 18.00 A 1 7 DEMİR SPOR M.YEŞİLYURT BLD.. 1-6
19.06.2022 PAZAR AMPUTE 17.00 B 1 7 M.FENER SPOR M.GENÇLİK HİZMET 0-5
19.06.2022 PAZAR AMPUTE 18.00 A 8 4 M.ŞEHİR SPOR KALE G.BİRLİĞİ SP 5-1
BAY    / KARAKAVAK SPOR / ADAFI KARTAL SPOR – PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR  3 – 0  HÜKMEN
5.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
22.04.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/A 17.00 A 5 4 M.GALATA SPOR KALE G.BİRLİĞİ SP  1-2
22.04.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/A 18.00 B 2 1 ADAFI KARTAL SP. M.FENER SPOR  2-1
22.04.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/B 17.00 A 7 2 M.YEŞİLYURT BLD.. SANAYİ SPOR  1-5
22.04.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/B 18.00 A 8 1 M.ŞEHİR SPOR DEMİR SPOR  10-0
22.04.2022 ÇARŞAMBA AMPUTE 17.00 A 6 3 TELEKOM SPOR ORDUZU SPOR  0-0
22.04.2022 ÇARŞAMBA AMPUTE 18.00 B 7 3 M.GENÇLİK HİZMET KALDIRIM GÜCÜ  2-3
BAY    / BEYDAĞI SPOR  /  KARAKAVAK SPOR  – PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR    3 – 0   HÜKMEN
6.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
26.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/A 16.00 B 3 2 KALDIRIM GÜCÜ ADAFI KARTAL SP.
26.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/A 17.00 A 3 7 ORDUZU SPOR M.YEŞİLYURT BLD..
26.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/A 18.00 A 4 6 KALE G.BİRLİĞİ SP TELEKOM SPOR
26.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/B 17.00 B 1 4 M.FENER SPOR KARAKAVAK SPOR
26.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/B 18.00 B 5 7 BEYDAĞI SPOR M.GENÇLİK HİZMET
26.06.2022 PAZAR AMPUTE 17.00 A 2 1 SANAYİ SPOR DEMİR SPOR
26.06.2022 PAZAR AMPUTE 18.00 A 5 8 M.GALATA SPOR M.ŞEHİR SPOR
7.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
29.06.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/A 16.30 A 1 3 DEMİR SPOR ORDUZU SPOR
29.06.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/A 17.30 A 6 5 TELEKOM SPOR M.GALATA SPOR
29.06.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/B 16.30 A 7 4 M.YEŞİLYURT BLD.. KALE G.BİRLİĞİ SP
29.06.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/B 17.30 A 8 2 M.ŞEHİR SPOR SANAYİ SPOR
29.06.2022 ÇARŞAMBA AMPUTE 16.30 B 2 5 ADAFI KARTAL SP. BEYDAĞI SPOR
29.06.2022 ÇARŞAMBA AMPUTE 17.30 B 4 3 KARAKAVAK SPOR KALDIRIM GÜCÜ
BAY    / M.GENÇLİK HİZMETLERİ  / M.FENER SPOR  – PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR    3 – 0   HÜKMEN
TERTİP KOMİTESİ
Kahraman FIRAT Erkan VAN Gökhan İLERU Kerem CANDAŞ
FUTBOL İL TEM. M.A.S.K.F. TEM. G.SPOR İL MD.TEM. T.F.F.H.G.D.TEM
TERTİP KOM.BŞK. BAŞKAN YRD. SEKRETER ÜYE
Sezer İNCE Sedat KAYIŞ İsmail MEŞE Selahattin ELMAS
TÜFAD TEM. Kulüp Tem.    Kulüp Tem.        Kulüp Tem.
ÜYE ÜYE              ÜYE             ÜYE
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarda yedek kulübenin
seçim hakkı 2.takım (Misafir takım) tarafından seçilecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top