Son Haberler
Anasayfa » U-12 LİGİ

U-12 LİGİ

logo

MALATYA İLİ 2018-2019 FUTBOL SEZONU 
U-12 LİĞ FİKSTÜRÜ 
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
09.06.2019 PAZAR Y.TEPE 1 16.00 A 7 2 ANADOLU SELÇUKLU M.GALATA SPOR 7-5
09.06.2019 PAZAR Y.TEPE 1 17.00 A 3 6 M.ŞEHİR SPOR Y.MALATYA SPOR 0-2
09.06.2019 PAZAR Y.TEPE 1 16.00 A 5 4 PÜTÜRGE GENÇLİK KARAKAVAK SPOR 2-4
09.06.2019 PAZAR Y.TEPE 1 17.00 7 2 BEYDAĞI SPOR 1966 MALATYA  3-0 H
09.06.2019 PAZAR AMPUTE 16.00 B 5 4 KALDIRIM GÜCÜ TELEKOMSPOR 3-3
09.06.2019 PAZAR AMPUTE 17.00 B 3 6 M.YEŞİLYURT BLD. KALE G.BİRLİĞİ S 5-1
BAY   /  H.HAN GİRMANA  BLD.  /   KONAK BLD. SPOR
         2.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
16.06.2019 PAZAR Y.TEPE 1/A 16.00 B 1 3 KONAK BLD. SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 2-0
16.06.2019 PAZAR Y.TEPE 1/A 17.00 B 4 7 TELEKOMSPOR BEYDAĞI SPOR 2-1
16.06.2019 PAZAR Y.TEPE 1/B 16.00 B 6 5 KALE G.BİRLİĞİ SP KALDIRIM GÜCÜ 3-1
16.06.2019 PAZAR Y.TEPE 1/B 17.00 A 4 7 KARAKAVAK SP ANADOLU SELÇUKLU 3-0
16.06.2019 PAZAR AMPUTE 16.00 A 1 3 H.HAN GİRMANA M.ŞEHİR SPOR 2-7
16.06.2019 PAZAR AMPUTE 17.00 A 6 5 Y.MALATYA  SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 6-0
BAY   /  M.GALATA SPOR  
    3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
22.06.2019 C.TESİ Y.TEPE 1/A 16.00 B 5 1 KALDIRIM GÜCÜ KONAK BLD. SPOR 0-6
22.06.2019 C.TESİ Y.TEPE 1/A 17.00 A 5 1 PÜTÜRGE GENÇLİK H.HAN GİRMANA 0-0
22.06.2019 C.TESİ Y.TEPE 1/B 16.00 A 7 6 ANADOLU SELÇUKLU Y.MALATYA SPOR 1-2
22.06.2019 C.TESİ Y.TEPE 1/B 17.00 B 7 6 BEYDAĞI SPOR KALE G.BİRLİĞİ S 5-6
22.06.2019 C.TESİ AMPUTE 17.00 A 2 4 M.GALATA SPOR KARAKAVAK SPOR 2-4
BAY   /  M.ŞEHİR SPOR  –  M.YEŞİLYURT BLD.  /  TELEKOM SPOR  –  1966 MALATYA GENÇLİK  3 – 0  HÜKMEN
       4.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
24.06.2019 PAZARTESİ Y.TEPE 1/A 17.00 B 1 7 KONAK BLD. SPOR BEYDAĞI SPOR  11-0
24.06.2019 PAZARTESİ Y.TEPE 1/A 18.00 A 1 7 H.HAN GİRMANA ANADOLU SELÇUKLU  4-1
24.06.2019 PAZARTESİ Y.TEPE 1/B 17.00 A 3 5 M.ŞEHİR SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK  4-7
24.06.2019 PAZARTESİ Y.TEPE 1/B 18.00 B 3 5 M.YEŞİLYURT BLD. KALDIRIM GÜCÜ  0-0
24.06.2019 PAZARTESİ AMPUTE 18.00 A 6 2 Y.MALATYA  SPOR M.GALATA SPOR  3-0
BAY   /  KARAKAVAK SP – TELEKOM SP  /  KALE G.BİRLİĞİ SP – 1966 MALATYA GENÇLİK  3 – 0  HÜKMEN
    5.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
26.06.2019 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/A 17.00 B 4 6 TELEKOMSPOR KALE G.BİRLİĞİ S  4-1
26.06.2019 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/A 18.00 A 4 6 KARAKAVAK SP Y.MALATYA SPOR  0-2
26.06.2019 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/B 17.00 A 7 3 ANADOLU SELÇUKLU M.ŞEHİR SPOR  1-5
26.06.2019 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/B 18.00 A 2 1 M.GALATA SPOR H.HAN GİRMANA  3-0
26.06.2019 ÇARŞAMBA AMPUTE 18.00 B 7 3 BEYDAĞI SPOR M.YEŞİLYURT BLD.  2-7
BAY  /  PÜTÜRGE GENÇLİK  – KALDIRIM GÜCÜ  / KONAK BLD.   –  1966 MALATYA GENÇLİK  3 – 0  HÜKMEN
    6.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
28.06.2019 CUMA Y.TEPE 1/A 17.00 A 3 2 M.ŞEHİR SPOR M.GALATA SPOR  4-1
28.06.2019 CUMA Y.TEPE 1/A 18.00 A 1 4 H.HAN GİRMANA KARAKAVAK SP  2-1
28.06.2019 CUMA Y.TEPE 1/B 17.00 B 5 7 KALDIRIM GÜCÜ
BEYDAĞI SPOR  3-2
28.06.2019 CUMA Y.TEPE 1/B 18.00 B 1 4 KONAK BLD.SP
TELEKOM SPOR  3-0
28.06.2019 CUMA AMPUTE 18.00 A 5 7 PÜTÜRGE GENÇLİK ANADOLU SELÇUKLU  5-3
BAY   /  Y.MALATYA  –  KALE G.BİRLİĞİ   /  M.YEŞİLYURT BLD.  –  1966 MALATYA GENÇLİK  3 – 0  HÜKMEN
    7.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
30.06.2019 PAZAR Y.TEPE 1/A 16.00 A 6 1 Y.MALATYA  SPOR H.HAN GİRMANA  5-0
30.06.2019 PAZAR Y.TEPE 1/A 17.00 A 2 5 M.GALATA SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK  4-2
30.06.2019 PAZAR Y.TEPE 1/B 16.00 A 4 3 KARAKAVAK SP M.ŞEHİR SPOR  1-0
30.06.2019 PAZAR Y.TEPE 1/B 17.00 B 4 3 TELEKOMSPOR M.YEŞİLYURT BLD.  5-2
30.06.2019 PAZAR AMPUTE 17.00 B 6 1 KALE G.BİRLİĞİ SP KONAK BLD. SPOR  0-6
BAY   /  ANADOLU SELÇUKLU – BEYDAĞI   /  KALDIRIM GÜCÜ  –  1966 MALATYA GENÇLİK  3 – 0  HÜKMEN
TERTİP KOMİTESİ
Kahraman FIRAT Adnan FIRAT Yalçın AYDIN Kerem CANDAŞ
FUTBOL İL TEM. M.A.S.K.F. G.SPOR İL MD.TEM. T.F.F.H.G.D.TEM
TERTİP KOM.BŞK. BAŞKAN YRD. SEKRETER ÜYE
Burak TAŞTEKİN Erkan VAN Ergin TURAN Sezer İNCE
TÜFAD TEM. Kulüp Tem.    Kulüp Tem.        Kulüp Tem.
ÜYE ÜYE              ÜYE             ÜYE
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarda yedek kulübenin
seçim hakkı 2.takım (Misafir takım) tarafından seçilecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top