Son Haberler
Anasayfa » İDMAN SAATLERİ

İDMAN SAATLERİ

logo

MALATYA İLİ  2019 – 2020 FUTBOL SEZONU
YEŞİLTEPE STADI 1 NOLU SAHA ANTREMAN ÇİZELGESİ   (  13 OCAK  2020  )
TAKIMIN ADI GÜNLER SAATLER
  SALI 14.00 – 17.30
  SALI 17.30 – 19.00
ARGUVAN BLD. SP –  KALE GENÇLERBİRLİĞİ SP SALI 19.00 – 20.30
1966 MALATYA GENÇLİK- ÇÖŞNÜK GENÇLİK SALI 20.30 – 22.00
  ÇARŞAMBA 14.00 – 16.30
M.BAYANLAR SPOR ÇARŞAMBA 16.30 – 18.00
 B.GAZİ BLD. SPOR – PÜTÜRGE GEÇLİK SP ÇARŞAMBA 18.00 – 19.30
MALATYA SPOR – ARAPGİR SPOR ÇARŞAMBA 19.30 – 21.00
  PERŞEMBE 14.00  – 17.30
  PERŞEMBE 17.30 – 19.00
ARGUVAN BLD. SP –  KALE GENÇLERBİRLİĞİ SP PERŞEMBE 19.00 – 20.30
1966 MALATYA GENÇLİK- ÇÖŞNÜK GENÇLİK PERŞEMBE 20.30 – 22.00
  CUMA 14.00 – 16.30
M.BAYANLAR SPOR CUMA 16.30 – 18.00
 B.GAZİ BLD. SPOR – PÜTÜRGE GENÇLİK  SP CUMA 18.00 – 19.30
MALATYA SPOR – ARAPGİR SPOR CUMA 19.30 – 21.00
YEŞİLTEPE STADI 2 NOLU SAHA ANTREMAN ÇİZELGESİ  (  13 OCAK  2020  )
TAKIMIN ADI GÜNLER SAATLER
  SALI 15.30 – 17.30
M.GALATA SPOR – M.FENER SPOR SALI 17.30 – 19.00
DEMİR SPOR – TELEKOM SPOR SALI 19.00 – 20.30
 HEKİMHAN BLD. SPOR – TANDOĞAN SPOR SALI 20.30 – 22.00
  ÇARŞAMBA 15.30 – 17.30
M.ŞEHİR SPOR – BEYDAĞI SPOR ÇARŞAMBA 17.30 – 19.00
H.HAN BLD. GİRMANA – ORDUZU SPOR ÇARŞAMBA 19.00 – 20.30
AKÇADAĞ ANKA SPOR – ÇATYOL BLD. SPOR ÇARŞAMBA 20.30 – 22.00
  PERŞEMBE 15.30 – 17.30
KARAKAVAK SPOR – SANAYİ SPOR PERŞEMBE 17.30 – 19.00
 ANADOLU SELÇUKLU –  KALDIRIM GÜCÜ PERŞEMBE 19.00 – 20.30
 ATAKÖY SPOR – YAZIHAN BLD. SPOR PERŞEMBE 20.30 – 22.00
  CUMA 15.30 – 17.30
MALATYAGÜCÜ F.K. – M.YEŞİLYURT BLD. CUMA 17.30 – 19.00
AKÇADAĞ SPOR – DARENDE SPOR
CUMA 19.00 – 20.30
SANTRAL SPOR CUMA 20.30 – 22.00
YEŞİLTEPE STADI 3 NOLU SAHA ANTREMAN ÇİZELGESİ  ( 13 OCAK  2020  )
TAKIMIN ADI GÜNLER SAATLER
BAL LİGİ SALI 15.00 – 17.00
KARAKAVAK SPOR – SANAYİ SPOR SALI 17.30 – 19.00
 ANADOLU SELÇUKLU –  KALDIRIM GÜCÜ SALI 19.00 – 20.30
 ATAKÖY SPOR – YAZIHAN BLD. SPOR SALI 20.30 – 22.00
BAL LİGİ ÇARŞAMBA 15.00 – 17.00
MALATYAGÜCÜ F.K. – M.YEŞİLYURT BLD. ÇARŞAMBA 17.30 – 19.00
AKÇADAĞ SPOR – DARENDE SPOR
ÇARŞAMBA 19.00 – 20.30
SANTRAL SPOR ÇARŞAMBA 20.30 – 22.00
BAL LİGİ PERŞEMBE 15.00 – 17.00
M.GALATA SPOR – M.FENER SPOR PERŞEMBE 17.30 – 19.00
DEMİR SPOR – TELEKOM SPOR PERŞEMBE 19.00 – 20.30
 HEKİMHAN BLD. SPOR – TANDOĞAN SPOR PERŞEMBE 20.30 – 22.00
BAL LİGİ CUMA 15.00 – 17.00
M.ŞEHİR SPOR – BEYDAĞI SPOR CUMA 17.30 – 19.00
H.HAN BLD. GİRMANA – ORDUZU SPOR CUMA 19.00 – 20.30
AKÇADAĞ ANKA SPOR – ÇATYOL BLD. SPOR CUMA 20.30 – 22.00

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top