Son Haberler
Anasayfa » HABERLER » TASKK’tan Amatör Spor Kulüplerine Maske Desteği.

TASKK’tan Amatör Spor Kulüplerine Maske Desteği.

 

logo

thumbnail_IMG_3671

          Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından sponsor (Alya Tekstil A.Ş.) aracılığı ile 10.000 amatör spor kulübün yanı sıra hakemler, antrenörler, saha komiserleri ve kulüp çalışanlarına ücretsiz maske dağıtıldı.

          Maske dağıtımı Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Düşmez öncülüğünde gerçekleştirildi ve maskeler kargo ile tüm illere gönderildi.

          Genel Başkan Ali Düşmez yaptığı açıklamada; ”Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu olarak sponsorumuza çok teşekkür ediyorum. Üyemiz olan ve olmayan tüm paydaşlarımıza maskelerini ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu günler birlik günüdür. Amatör camialar olarak bu zor günleri birlikte aşacağız. Her durumda birlik ve beraberliğe vurgu yapıyoruz.” dedi

          Genel başkanımız tarafından ilimizdeki Amatör spor Kulüplerimize dağıtılmak üzere gönderilen maskeleri kulüplerimize Federasyon binamızda vermeye başladık. Bu zor günleri birlikte başaracağız. 

          M.A.S.K.F. Yönetim Kurulu

thumbnail_IMG_3663   thumbnail_IMG_3666

thumbnail_IMG_3664   thumbnail_IMG_3669

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top