Son Haberler
Anasayfa » HABERLER » 1.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ PLAY-OF FİKSTÜRÜ BELİRLENDİ.

1.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ PLAY-OF FİKSTÜRÜ BELİRLENDİ.

logo ASKF

1.Amatör küme Büyükler ligi Play-off müsabakalarının kurası, M.A.S.K.F. Başkanı Seyfullah ÖZDEMİR,  Futbol İl temsilcisi Kahraman FIRAT, Başkan yardımcısı Erkan VAN, Tertip komitesi üyesi Sezer İNCE, play-of’ ta mücadele edecek kulüp yöneticileri, antrenörleri ve sporcularının katılımıyla federasyon binamızda yapıldı.

thumbnail_IMG_2983  thumbnail_IMG_2980

Kura öncesi M.A.S.K.F. Başkanı Seyfullah ÖZDEMİR, kulüplerle yapılan istişare sonucunda 5.hafta sürecek müsabakaların  3. haftası  çarşamba günü oynanacağını, diğer müsabakaların hafta sonu oynanmasına karar verildiğini, kulüp başkanlarının ve antrenörlerinin play-of’la ilgili temennilerinin memnuniyet verici olduğunu, play-of müsabakalarında birinci olacak takımın BAL Baraj maçı oynamaya hak kazanacağını belirterek tüm takımlara başarılar diledi. 

thumbnail_IMG_2977  thumbnail_IMG_2975

Futbol İl temsilcisi Kahraman FIRAT ‘da maçların çekişmeli geçeceğini , Yeşiltepe sentetik sahada oynanacak Play-of müsabakalarının fair play içerisinde geçmesini temenni ederek takımlarımıza başarılar diledi.

thumbnail_IMG_2985.thumbnail_IMG_2982thumbnail_IMG_2987  thumbnail_IMG_2986

           Çekilen kura sonrası oluşan Play-of fikstürü;

1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
22.3.2020 PAZAR Y.TEPE 1 12.00 A 5 2 H.HAN GİRMANA  MALATYA SPOR  
22.3.2020 PAZAR Y.TEPE 3 13.00 A 3 4 ARAPGİR SPOR ARGUVAN BLD.  
22.3.2020 PAZAR Y.TEPE 3 15.00 A 6 1 DARENDE SPOR B.GAZİ BLD. SPOR  
2.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
29.3.2020 PAZAR Y.TEPE 3 11.00 A 2 3 MALATYA SPOR ARAPGİR SPOR  
  PAZAR Y.TEPE 3 13.00 A 1 5 B.GAZİ BLD. SPOR H.HAN GİRMANA  
  PAZAR Y.TEPE 3 15.00 A 4 6 ARGUVAN BLD.  DARENDE SPOR  
3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
1.4.2020 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 13.00 A 1 4 B.GAZİ BLD. SPOR ARGUVAN BLD.   
  ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 13.00 A 6 2 DARENDE SPOR MALATYA SPOR  
  ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 15.00 A 5 3 H.HAN GİRMANA ARAPGİR SPOR  
4.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
5.4.2020 PAZAR Y.TEPE 1 13.00 A 5 6 H.HAN GİRMANA DARENDE SPOR  
  PAZAR Y.TEPE 1 15.00 A 3 1 ARAPGİR SPOR B.GAZİ BLD. SPOR  
  PAZAR Y.TEPE 3 15.00 A 2 4 MALATYA SPOR ARGUVAN BLD.  
5.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
11.4.2020 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 A 6 3 DARENDE SPOR  ARAPGİR SPOR  
  C.TESİ Y.TEPE 2 15.00 A 4 5 ARGUVAN BLD. H.HAN GİRMANA  
  C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 A 1 2 B.GAZİ BLD. SPOR MALATYA SPOR  

thumbnail_IMG_2979

 

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top