Son Haberler
Anasayfa » HABERLER » 21. YEŞİLYURT KİRAZ VE SPOR FESTİVALİ FUTBOL MAÇLARI DEVAM EDİYOR.

21. YEŞİLYURT KİRAZ VE SPOR FESTİVALİ FUTBOL MAÇLARI DEVAM EDİYOR.

logo

YEŞİLYURT BELEDİYESİ
21.YEŞİLYURT KÜLTÜR, KİRAZ VE SPOR FESTİVALİ
     FUTBOL MÜSABAKALARI LİĞ FİKSTÜRÜ
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
25.5.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 1 16.30 A 6 1 1966 M.GENÇLİK KALE G.BİRLİĞİ SP 1-6
25.5.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 1 18.00 A 5 2 PÜTÜRGE GENÇLİK ÇÖŞNÜK GENÇLİK 4-2
25.5.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 2 16.30 B 5 2 ADAFI KARTAL KALDIRIM GÜCÜ 16-1
25.5.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 2 18.00 A 3 4 GİRMANA BEL.İPEK MALATYA SPOR 2-6
25.5.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 3 16.00 B 6 1 1932 M.GÜCÜ SPOR TELEKOM SPOR 0-8
25.5.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 3 17.30 B 3 4 SANAYİSPOR YEŞİLYURT BLD. SP 8-0
26.5.2015 SALI Y.TEPE 2 16.30 C 3 2 ORDUZU SPOR M.FENER SPOR 1-3
26.5.2015 SALI Y.TEPE 2 18.00 C 1 4 AKÇADAĞ SPOR M.YEŞİLYURT SP 2-4
        BAY 5   SANCAKTAR SPOR    
26.5.2015 SALI Y.TEPE 3 16.30 D 3 2 M.AİLE VE SOSYAL M.GALATA SPOR 2-0
26.5.2015 SALI Y.TEPE 3 18.00 D 1 4 KONAK BLD. SPOR M.HASANBEY SPOR 0-3
        BAY 5   44 MALATYA SPOR    
         2.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
27.5.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 16.30 B 4 6 YEŞİLYURT BLD.SP 1932 M.GÜCÜ SPOR 2-0
27.5.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 18.00 B 2 3 KALDIRIM GÜCÜ SANAYİ SPOR 1-8
27.5.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 2 16.30 A 2 3 ÇÖŞNÜK GENÇLİK GİRMANA BEL.İPEK 3-2
27.5.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 2 18.00 B 1 5 TELEKOM SPOR ADAFI KARTAL SP 2-0
27.5.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 16.30 A 4 6 MALATYA SPOR 1966 M.GENÇLİK 7-1
27.5.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 18.00 A 1 5 KALE G.BİRLİĞİ SP PÜTÜRGE GENÇLİK 5-2
28.5.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 3 16.30 C 5 3 SANCAKTAR SPOR ORDUZU SPOR 2-1
28.5.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 3 18.00 C 2 1 M.FENER SPOR AKÇADAĞ SPOR 5-0
        BAY 4   M.YEŞİLYURT SPOR    
28.5.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 2 16.30 D 5 3 44 MALATYA SPOR M.AİLE VE SOSYAL 1-2
28.5.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 2 18.00 D 2 1 M.GALATA SPOR KONAK BLD.SPOR 2-1
        BAY 4   M.HASANBEY SPOR    
 
    3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
29.5.2015 CUMA Y.TEPE 1 16.30 A 5 3 PÜTÜRGE GENÇLİK GİRMANA BEL.İPEK 7-0
29.5.2015 CUMA Y.TEPE 1 18.00 A 6 2 1966 M.GENÇLİK ÇÖŞNÜK GENÇLİK 1-5
29.5.2015 CUMA Y.TEPE 2 16.30 A 1 4 KALE G.BİRLİĞİ SP MALATYA SPOR 6-0
29.5.2015 CUMA Y.TEPE 2 18.00 B 1 4 TELEKOM SPOR YEŞİLYURT BLD.SP 4-0
29.5.2015 CUMA Y.TEPE 3 16.30 B 5 3 ADAFI KARTAL SANAYİ SPOR 2-2
29.5.2015 CUMA Y.TEPE 3 18.00 B 6 2 1932 M.GÜCÜ SPOR KALDIRIM GÜCÜ 3-2
1.6.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 2 16.30 C 4 2 M.YEŞİLYURT SPOR M.FENER SPOR 3-1
1.6.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 2 18.00 C 1 5 AKÇADAĞ SPOR SANCAKTAR SPOR 1-2
        BAY 3   ORDUZU SPOR    
1.6.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 3 16.30 D 4 2 M.HASANBEY SPOR M.GALATA SPOR 2-0
1.6.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 3 18.00 D 1 5 KONAK BLD.SPOR 44 MALATYA SPOR 0-9
        BAY 3   M.AİLE VE SOSYAL    
    4.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
2.6.2015 SALI Y.TEPE 1 16.30 B 3 1 SANAYİ SPOR TELEKOM SPOR 1-0
2.6.2015 SALI Y.TEPE 1 18.00 B 5 6 ADAFI KARTAL 1932 M.GÜCÜ SPOR 3-2
2.6.2015 SALI Y.TEPE 2 16.30 B 2 4 KALDIRIM GÜCÜ YEŞİLYURT BLD.SP 5-4
2.6.2015 SALI Y.TEPE 2 18.00 A 5 6 PÜTÜRGE GENÇLİK 1966 M.GENÇLİK 7-4
2.6.2015 SALI Y.TEPE 3 16.30 A 2 4 ÇÖŞNÜK GENÇLİK MALATYA SPOR 1-2
2.6.2015 SALI Y.TEPE 3 18.00 A 3 1 GİRMANA BEL.İPEK KALE G.BİRLİĞİ SP 0-8
3.6.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 16.30 C 3 1 ORDUZU SPOR AKÇADAĞ SPOR 4-1
3.6.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 18.00 C 5 4 SANCAKTAR SPOR M.YEŞİLYURT SPOR 1-1
        BAY 2   M.FENER SPOR    
3.6.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 2 16.30 D 5 4 44 MALATYA SPOR M.HASANBEY SPOR 5-2
3.6.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 2 18.00 D 3 1 M.AİLE VE SOSYAL KONAK BLD.SPOR 2-3
        BAY 2   M.GALATA SPOR    
5.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
4.6.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 1 16.00 A 6 3 1966 M.GENÇLİK GİRMANA BEL.İPEK 7-5
4.6.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 1 17.30 A 4 5 MALATYA SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 1-2
4.6.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 2 16.00 B 1 2 TELEKOM SPOR KALDIRIM GÜCÜ 3-0
4.6.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 2 17.30 A 1 2 KALE G.BİRLİĞİ SP ÇÖŞNÜK GENÇLİK 7-1
4.6.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 3 16.00 B 6 3 1932 M.GÜCÜ SPOR SANAYİ SPOR 0-5
4.6.2015 PERŞEMBE Y.TEPE 3 17.30 B 4 5 YEŞİLYURT BLD.SP ADAFI KARTAL 0-6
5.6.2015 CUMA Y.TEPE 2 16.00 C 2 5 M.FENER SPOR SANCAKTAR SPOR  
5.6.2015 CUMA Y.TEPE 3 16.00 C 4 3 M.YEŞİLYURT SPOR ORDUZU SPOR  
        BAY 1   AKÇADAĞ SPOR    
5.6.2015 CUMA Y.TEPE 2 17.30 D 4 3 M.HASANBEY SPOR M.AİLE VE SOSYAL  
5.6.2015 CUMA Y.TEPE 3 17.30 D 2 5 M.GALATA SPOR 44 MALATYA SPOR  
        BAY 1   KONAK BLD.SPOR    
YARI FİNAL
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
8.6.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 2 17.30   A1 D1 KALE G.BİRLİĞİ SP    
8.6.2015 PAZARTESİ Y.TEPE 3 17.30   B1 C1 SANAYİ SPOR    
    ÜÇÜNÇÜLÜK  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
10.6.2015 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 17.00            
    FİNAL
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
13.6.2015 C.TESİ Y.TEPE 3              
TERTİP KOMİTESİ
Seyfullah ÖZDEMİR Kahraman FIRAT Erkan VAN Ergin TURAN
Tertip Kom. Başkanı Tertip Kom.Bşk.yrd. Üye Üye
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarında
yedek kulübelerin seçim hakkı 2 nci takım (Misafir takımın) tarafından
seçilecektir.
KİRAZ FESTİVALİ PUAN DURUMU
  A GRUBU 5. HAFTA      
S.NO TAKIMLAR O G B M A Y P
1 KALE G.BİRLİĞİ SP 5 5 0 0 32 4 15
2 PÜTÜRGE GENÇLİK 5 4 0 1 22 12 12
3 MALATYA SPOR 5 3 0 2 16 12 9
4 ÇÖŞNÜK GENÇLİK 5 2 0 3 12 16 6
5 1966 MALATYA GENÇLİK 5 1 0 4 14 30 0
6 GİRMANA BEL.İPEKYOLU 5 0 0 5 9 31 0
  ATILAN GOL SAYISI 105  
  B GRUBU 5.HAFTA      
S.NO TAKIMLAR O G B M A Y P
1 SANAYİ SPOR 5 4 1 0 24 3 13
2 TELEKOM SPOR 5 4 0 1 17 1 12
3 ADAFI KARTAL SP 5 3 1 1 27 7 10
4 1932 M.GÜCÜ SPOR 5 1 0 4 5 20 3
5 YEŞİLYURT BLD. SPOR 5 1 0 4 6 25 3
6 KALDIRIM GÜCÜ SPOR 5 1 0 4 11 34 3
  ATILAN GOL SAYISI 90  
 
  C GRUBU 4. HAFTA      
S.NO TAKIMLAR O G B M A Y P
1 M.YEŞİLYURT SPOR 3 2 1 0 8 4 7
2 SANCAKTAR SPOR 3 2 1 0 5 3 7
3 M.FENER SPOR 3 2 0 1 9 4 6
4 ORDUZU SPOR 3 1 0 2 6 6 3
5 AKÇADAĞ SPOR 4 0 0 4 4 15 0
  ATILAN GOL SAYISI 32  
  D GRUBU 4. HAFTA      
S.NO TAKIMLAR O G B M A Y P
1 M.HASANBEY SPOR 3 2 0 1 7 5 6
2 M.AİLE VE SOSYAL SPOR 3 2 0 1 6 4 6
3 44 MALATYA SPOR 3 2 0 1 15 4 6
4 M.GALATA SPOR 3 1 0 2 2 5 3
5 KONAK BLD. SPOR 4 1 0 3 4 16 3
  ATILAN GOL SAYISI 34  
CEZA TABLOSU
KİRAZ FESTİVALİ 2014/2015
S.NO SPORCUNUN ADI SOYADI KULÜBÜ A.CEZA TARİHİ
1 HALİT KUMRUTEPE ÇÖŞNÜK GENÇLİK 1 MAÇ 25.5.2015
2 ONUR ATEŞ AKÇADAĞ SPOR 2 MAÇ 26.5.2015
3 MUHAMMED KESKİN TELEKOM SPOR 2 MAÇ 27.5.2015
4 SAMET ŞANLIDAĞ M.AİLE VE SOSYAL 1 MAÇ 28.5.2015
5 TAHA AYHAN KALE G.BİRLİĞİ SPOR 2 MAÇ 29.5.2015
6 MİRAÇ PEKER M.FENER SPOR 1 MAÇ 1.6.2015
7 EYÜP BAKAN M.FENER SPOR 1 MAÇ 1.6.2015
8 TUFAN CAN M.FENER SPOR 1 MAÇ 1.6.2015
9 ONUR DEMİRHAN M.GALATA SPOR 2 MAÇ 1.6.2015
10 VEDAT YÜCE M.GALATA SPOR 1 MAÇ 1.6.2015
11 BERKAY AYDIN ÇÖŞNÜK GENÇLİK 1 MAÇ 2.6.2015
12 YUSUF DOĞAN 1966 M. GENÇLİK 2 MAÇ 2.6.2015
13 MUSA ARIKAN KALDIRIM GÜCÜ 2 MAÇ 2.6.2015
14 M.CAN YILMAZ YEŞİLYURT BLD. SPOR 2 MAÇ 2.6.2015
15 SEDAT CAN ERHAN YEŞİLYURT SPOR 1 MAÇ 3.6.2015
16 ABDULLAH SEZER YEŞİLYURT SPOR 1 MAÇ 3.6.2015
17 MERT ÇOŞANAY M.HASANBEY SPOR 2 MAÇ 3.6.2015
18 BERAT ÖZDEMİR M.HASANBEY SPOR 2 MAÇ 3.6.2015
19 MEHMET KOÇYİĞİT KONAK BLD. SPOR 1 MAÇ 3.6.2015
 

 

 

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top