Son Haberler
Anasayfa » HAFTALIK MAÇ PROGRAMI

HAFTALIK MAÇ PROGRAMI

MALATYA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU 
HAFTALIK MAÇ PROGRAMI
                   
  U-17 LİGİ
6.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
23.04.2024 SALI Y.TEPE 1 11.30 C 3 2 M.FENERSPOR M.YEŞİLYURT BLD.  
23.04.2024 SALI Y.TEPE 1 13.15 B 2 3 TELEKOMSPOR DEMİR SPOR  
23.04.2024 SALI Y.TEPE 3 11.30 A 2 3 H.HAN BLD.GİRMANA B.GAZİ BLD. SPOR  
23.04.2024 SALI Y.TEPE 3 13.15 C 4 1 1966 M.GENÇLİK  M.GALATA SPOR  
23.04.2024 SALI Y.TEPE 3 15.00 A 4 1 ORDUZU SPOR M.ŞEHİR SPOR  
23.04.2024 SALI KONAK 15.00 B 4 1 PÜTÜRGE GENÇLİK M.AİLE VE SOSYAL  
BAY  / KALE G.BİRLİĞİ SPOR – KARAKAVAK SPOR
                   
2. AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ
3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
23.04.2024 SALI Y.TEPE 1 15.00 A 5 1 SANAYİ SPOR HATUNSUYU SPOR  
23.04.2024 SALI KONAK 11.00 A 7 6 KALDIRIM GÜCÜ SANCAKTAR SPOR  
23.04.2024 SALI KONAK 13.00 A 2 4 ERKENEK HÜRRİYET DOĞANYOL BLD.  
BAY  / PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR
                   
U-12 LİGİ
2.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
22.04.2024 PAZARTESİ AMPUTE 17.30 B 7 6 D.ŞEHİR BLD.SPOR SANAYİ SPOR  
22.04.2024 PAZARTESİ AMPUTE 18.30 B 1 5 M.FENER SPOR ORDUZU SPOR  
22.04.2024 PAZARTESİ AMPUTE 19.30 B 8 3 M.GALATA SPOR ATAKÖY SPOR  
23.04.2024 SALI AMPUTE 16.30 B 2 4 MALATYAGÜCÜ FK KARAKAVAK SPOR  
23.04.2024 SALI AMPUTE 17.30 A 7 9 ALTIN KAYISI SPOR M.ŞEHİR SPOR  
23.04.2024 SALI AMPUTE 18.30 A 5 2 M.GENÇLİK HİZ.VE SP ADAFI KARTAL SP  
24.04.2024 ÇARŞAMBA AMPUTE 18.00 A 3 4 M.AİLE SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK  
24.04.2024 ÇARŞAMBA AMPUTE 19.00 A 1 6 1966 MALATYA DEMİR SPOR  
BAY  /  KALE G.BİRLİĞİ SPOR
                   
  U-17 LİGİ
7.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
27.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 1 11.30 B 1 2 M.AİLE VE SOSYAL TELEKOMSPOR  
27.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 1 13.15 C 1 3 M.GALATA SPOR M.FENERSPOR  
27.04.2024 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 A 1 2 M.ŞEHİR SPOR H.HAN BLD.GİRMANA  
28.04.2024 PAZAR Y.TEPE 3 11.00 B 3 5 DEMİR SPOR KARAKAVAK SPOR  
29.04.2024 PAZARTESİ Y.TEPE 1 16.00 C 2 4 M.YEŞİLYURT BLD. 1966 M.GENÇLİK   
29.04.2024 PAZARTESİ Y.TEPE 3 16.00 A 3 5 B.GAZİ BLD. SPOR KALE G.BİRLİĞİ  
BAY  / ORDUZU  SPOR –  PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR
                   
1. AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ
ELEME MÜSABAKASI
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
28.04.2024 PAZAR Y.TEPE 1 15.00 A 1 2 H.HAN GİRMANA B.GAZİ BLD.SPOR  
                   
2. AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ
4.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
28.04.2024 PAZAR Y.TEPE 3 13.00 A 1 7 HATUNSUYU SPOR KALDIRIM GÜCÜ  
28.04.2024 PAZAR Y.TEPE 3 15.00 A 3 5 PÜTÜRGE GENÇLİK SANAYİ SPOR  
BAY  / DOĞANYOL BLD. SPOR    /  ERKENEK HÜRRİYET – SANCAKTAR SPOR    3 – 0  HÜKMEN
                   
U-12 LİGİ
3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
29.04.2024 PAZARTESİ AMPUTE 18.00 A 9 5 M.ŞEHİR SPOR M.GENÇLİK HİZ.VE SP  
29.04.2024 PAZARTESİ AMPUTE 19.00 A 2 3 ADAFI KARTAL SP M.AİLE SPOR  
30.04.2024 SALI AMPUTE 18.00 A 6 8 DEMİR SPOR KALE G.BİRLİĞİ SP.  
30.04.2024 SALI AMPUTE 19.00 A 4 1 PÜTÜRGE GENÇLİK 1966 MALATYA  
BAY  /  ALTIN KAYISI SPOR
                   
  U-17 LİGİ
8.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
01.05.2024 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 11.00 2 4 TELEKOMSPOR PÜTÜRGE GENÇLİK  
01.05.2024 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 11.30 C 2 1 M.YEŞİLYURT BLD. M.GALATA SPOR  
01.05.2024 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 13.15 A 2 4 H.HAN BLD.GİRMANA ORDUZU SPOR  
01.05.2024 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 15.00 C 4 3 1966 M.GENÇLİK  M.FENERSPOR  
01.05.2024 ÇARŞAMBA KONAK 13.00 B 5 1 KARAKAVAK SPOR M.AİLE VE SOSYAL  
01.05.2024 ÇARŞAMBA KONAK 15.00 A 5 1 KALE G.BİRLİĞİ M.ŞEHİR SPOR  
BAY  /  B.GAZİ BLD. SPOR –  DEMİR  SPOR
                   
2. AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ
5.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
01.05.2024 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 13.00 A 2 1 ERKENEK HÜRRİYET HATUNSUYU SPOR  
01.05.2024 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 15.00 A 7 3 KALDIRIM GÜCÜ PÜTÜRGE GENÇLİK  
BAY  / SANAYİ SPOR  /  DOĞANYOL BLD. SPOR – SANCAKTAR SPOR    3 – 0  HÜKMEN
                   
U-12 LİGİ
4.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
02.05.2024 PERŞEMBE AMPUTE 18.00 A 5 7 M.GENÇLİK HİZ.VE SP ALTIN KAYISI SPOR  
02.05.2024 PERŞEMBE AMPUTE 19.00 A 1 2 1966 MALATYA ADAFI KARTAL SP  
03.05.2024 CUMA AMPUTE 18.00 A 8 4 KALE G.BİRLİĞİ SP. PÜTÜRGE GENÇLİK  
03.05.2024 CUMA AMPUTE 19.00 A 3 9 M.AİLE SPOR M.ŞEHİR SPOR  
BAY  /  DEMİR SPOR

Yoruma kapalı.

Scroll To Top