Son Haberler
Anasayfa » U-18 LİGİ

U-18 LİGİ

logo

MALATYA İLİ 2022-2023 FUTBOL SEZONU 
YUSUF OKYAY U-18  LİĞİ FİKSTÜRÜ 
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
17.09.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 14.00 A 6 8 D.ŞEHİR BLD. SPOR ALAGEYİK SPOR 1-6
17.09.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 16.00 A 5 7 KALE G.BİRLİĞİ SP KALDIRIM GÜCÜ 5-0
17.09.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 13.30 B 6 8 H.HAN GİRMANA  KONAK SPOR 0-2
17.09.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 15.30 B 5 7 TELEKOM SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 6-1
17.09.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 12.00 C 7 2 M.ŞEHİR SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 2-3
17.09.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 14.00 3 2 YEŞİL SÜRGÜ SPOR M.İDMANYURDU 1-4
17.09.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 16.00 C 3 6 M.FENER SPOR HATUNSUYU SPOR 5-3
17.09.2022 C.TESİ B.GAZİ 13.00 B 4 1 DEMİR SPOR ARAPGİR SPOR 4-2
17.09.2022 C.TESİ B.GAZİ 15.00 C 5 4 ORDUZU SPOR ERKENEK SPOR 3-3
BAY /  KARAKAVAK  /M. BEYDAĞI SPOR  – ESKİ MALATYA   / B.GAZİ BLD. – ANADOLU SELÇUKLU   3 – 0  HÜKMEN
 
         2.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
24.09.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 12.00 A 1 5 B.GAZİ BEL. SP KALE G.BİRLİĞİ SP 5-1
24.09.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 14.00 B 8 3 KONAK SPOR YEŞİL SÜRGÜ SPOR 5-1
24.09.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 16.00 C 1 3 KARAKAVAK SPOR M.FENER SPOR 2-2
24.09.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 14.00 1 5 ARAPGİR SPOR TELEKOM SPOR 0-3 H
24.09.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 16.00 B 2 4 M.İDMANYURDU DEMİR SPOR 2-2
24.09.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 14.00 C 4 7 ERKENEK SPOR M.ŞEHİR SPOR 0-2
24.09.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 16.00 B 7 6 PÜTÜRGE GENÇLİK H.HAN GİRMANA  4-2
24.09.2022 C.TESİ B.GAZİ 13.30 A 7 6 KALDIRIM GÜCÜ D.ŞEHİR BLD. SPOR 1-0
24.09.2022 C.TESİ B.GAZİ 15.30 C 6 5 HATUNSUYU SPOR ORDUZU SPOR 0-3 H
BAY M.YEŞİLYURT BLD / ALAGEYİK –  ESKİ MALATYA / M.BEYDAĞI – ANADOLU SELÇUKLU    3 – 0  HÜKMEN
        3.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
1.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 11.00 B 5 2 TELEKOM SPOR M.İDMANYURDU 1-0
1.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 11.30 C 7 6 M.ŞEHİR SPOR HATUNSUYU SPOR 4-1
1.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 13.30 A 6 1 D.ŞEHİR BLD. SPOR B.GAZİ BEL. SP 0-5
1.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 15.30 C 5 1 ORDUZU SPOR KARAKAVAK SPOR 3-4
1.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 11.30 B 7 8 PÜTÜRGE GENÇLİK KONAK SPOR 3-3
1.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 13.30 B 6 1 H.HAN GİRMANA  ARAPGİR SPOR 2-3
1.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 15.30 4 3 DEMİR SPOR YEŞİL SÜRGÜ SPOR 5-1
1.10.2022 C.TESİ B.GAZİ 11.30 A 5 2 KALE G.BİRLİĞİ SP M.BEYDAĞI SPOR 3-2
1.10.2022 C.TESİ B.GAZİ 13.30 A 7 8 KALDIRIM GÜCÜ ALAGEYİK SPOR 3-0
2.10.2022 PAZAR Y.TEPE 3 15.00 C 2 4 M.YEŞİLYURT BLD. ERKENEK SPOR 7-0
BAY / M.FENER SPOR
         4.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
8.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 11.30 C 3 5 M.FENER SPOR ORDUZU SPOR 2-1
8.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 13.30 1 7 ARAPGİR SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 2-2
8.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 15.30 A 2 6 M.BEYDAĞI SPOR D.ŞEHİR BLD. SPOR 6-1
8.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 13.30 C 1 7 KARAKAVAK SPOR M.ŞEHİR SPOR 1-1
8.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 15.30 B 2 6 M.İDMANYURDU H.HAN GİRMANA  3-1
8.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 13.30 B 3 5 YEŞİL SÜRGÜ SPOR TELEKOM SPOR 0-6
8.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 15.30 B 8 4 KONAK SPOR DEMİR SPOR 1-1
8.10.2022 C.TESİ B.GAZİ 13.30 C 6 2 HATUNSUYU SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 2-4
8.10.2022 C.TESİ B.GAZİ 15.30 A 1 7 B.GAZİ BEL. SP KALDIRIM GÜCÜ 4-1
BAY / ERKENEK SPOR / KALE G.BİRLİĞİ – ESKİ MALATYA  /  ALAGEYİK – ANADOLU SELÇUKLU  3-0  HÜKMEN
        5.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
15.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 11.00 A 7 2 KALDIRIM GÜCÜ M.BEYDAĞI SPOR 0-3
15.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 13.00 C 4 6 ERKENEK SPOR HATUNSUYU SPOR 2-3
15.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 15.00 A 8 1 ALAGEYİK SPOR B.GAZİ BEL. SP 1-7
15.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 11.00 C 7 3 M.ŞEHİR SPOR M.FENER SPOR 1-1
15.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 13.00 B 8 1 KONAK SPOR ARAPGİR SPOR 4-0
15.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 C 2 1 M.YEŞİLYURT BLD. KARAKAVAK SPOR 0-0
15.10.2022 C.TESİ B.GAZİ 11.00 B 7 2 PÜTÜRGE GENÇLİK M.İDMANYURDU 1-3
15.10.2022 C.TESİ B.GAZİ 13.00 B 6 3 H.HAN GİRMANA  YEŞİL SÜRGÜ SPOR 7-3
15.10.2022 C.TESİ B.GAZİ 15.00 5 4 TELEKOM SPOR DEMİR SPOR 0-3
BAY / ORDUZU SPOR / KALE G.BİRLİĞİ – ANADOLU SELÇUKLU  /  D.ŞEHİR BLD.- ESKİ MALATYA  3-0  HÜKMEN
        6.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
22.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 11.00 B 5 8 TELEKOM SPOR KONAK SPOR 0-1
22.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 13.00 2 1 M.İDMANYURDU ARAPGİR SPOR 0-3
22.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 B 4 6 DEMİR SPOR H.HAN GİRMANA  2-0
22.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 11.00 A 5 8 KALE G.BİRLİĞİ SP ALAGEYİK SPOR 1-1
22.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 13.00 B 3 7 YEŞİL SÜRGÜ SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 1-5
22.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 15.00 C 3 2 M.FENER SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 0-2
22.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 11.00 C 5 7 ORDUZU SPOR M.ŞEHİR SPOR 0-2
22.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 13.00 C 1 4 KARAKAVAK SPOR ERKENEK SPOR 6-3
22.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 A 2 1 M.BEYDAĞI SPOR B.GAZİ BEL. SP 0-5
BAY / HATUNSUYU  / D.ŞEHİR BLD. – ANADOLU SELÇUKLU  /  KALDIRIMGÜCÜ- ESKİ MALATYA  3-0  HÜKMEN
        7.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
29.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 1 3 ARAPGİR SPOR YEŞİL SÜRGÜ SPOR 7-2
29.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 11.00 C 2 5 M.YEŞİLYURT BLD. ORDUZU SPOR 5-0
29.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 13.00 C 4 3 ERKENEK SPOR M.FENER SPOR 1-2
29.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 15.00 A 8 2 ALAGEYİK SPOR M.BEYDAĞI SPOR 2-4
29.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 11.00 B 6 5 H.HAN GİRMANA  TELEKOM SPOR 1-4
29.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 13.00 B 8 2 KONAK SPOR M.İDMANYURDU 6-2
29.10.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 B 7 4 PÜTÜRGE GENÇLİK DEMİR SPOR 1-7
30.10.2022 PAZAR Y.TEPE 3 15.00 C 6 1 HATUNSUYU SPOR KARAKAVAK SPOR 0-1
BAY / M.ŞEHİR SPOR  / KALDIRIM GÜCÜ – ANADOLU SELÇUKLU  / B.GAZİ BLD SPOR – ESKİ MALATYA    
KALE G.BİRLİĞİ  SPOR    –  D.ŞEHİR BLD. SPOR         3 – 0   HÜKMEN
        8.HAFTA     (2. DEVRE )    
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
5.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 11.00 C 2 7 M.YEŞİLYURT BLD. M.ŞEHİR SPOR 1-2
5.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 13.00 C 4 5 ERKENEK SPOR ORDUZU SPOR 3-2
5.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 C 6 3 HATUNSUYU SPOR M.FENER SPOR 1-2
5.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 13.00 B 1 4 ARAPGİR SPOR DEMİR SPOR 2-5
5.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 15.00 A 7 5 KALDIRIM GÜCÜ KALE G.BİRLİĞİ SP 2-6
5.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 13.00 B 7 5 PÜTÜRGE GENÇLİK TELEKOM SPOR 2-3
5.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 B 8 6 KONAK SPOR H.HAN GİRMANA  5-0
BAY / KARAKAVAK SPOR  / B.GAZİ BLD SPOR – ANADOLU SELÇUKLU  / M.BEYDAĞI SPOR  – ESKİ MALATYA  
ALAGEYİK SPOR  – D.ŞEHİR BLD. SPOR  / M.İDMANYURDU – YEŞİL SÜRGÜ SPOR    3 – 0 HÜKMEN
         9.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
12.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 15.00 5 1 TELEKOM SPOR ARAPGİR SPOR 2-1
12.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 12.00 C 7 4 M.ŞEHİR SPOR ERKENEK SPOR 5-0
12.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 14.00 B 6 7 H.HAN GİRMANA  PÜTÜRGE GENÇLİK 1-0
12.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 11.00 A 5 1 KALE G.BİRLİĞİ SP B.GAZİ BEL. SP 1-1
12.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 13.00 C 5 6 ORDUZU SPOR HATUNSUYU SPOR 2-2
12.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 C 3 1 M.FENER SPOR KARAKAVAK SPOR 1-2
13.11.2022 PAZAR Y.TEPE 3 10.00 B 4 2 DEMİR SPOR M.İDMANYURDU 3-1
BAY / M.YEŞİLYURT BLD.  / M.BEYDAĞI SPOR- ANADOLU SELÇUKLU  / ALAGEYİK SPOR  – ESKİ MALATYA  
 KONAK SPOR – YEŞİL SÜRGÜ SPOR    3 – 0 HÜKMEN / D.ŞEHİR BLD. – KALDIRIMGÜCÜ   TATİL
        10.HAFTA      
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
14.11.2022 PAZARTESİ Y.TEPE 1 11.00 C 6 7 HATUNSUYU SPOR M.ŞEHİR SPOR 1-6
14.11.2022 PAZARTESİ Y.TEPE 1 13.00 C 4 2 ERKENEK SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 1-2
14.11.2022 PAZARTESİ Y.TEPE 1 15.00 B 1 6 ARAPGİR SPOR H.HAN GİRMANA  1-2
14.11.2022 PAZARTESİ Y.TEPE 2 13.00 C 1 5 KARAKAVAK SPOR ORDUZU SPOR 3-1
14.11.2022 PAZARTESİ Y.TEPE 2 15.00 A 2 5 M.BEYDAĞI SPOR KALE G.BİRLİĞİ SP 1-4
14.11.2022 PAZARTESİ Y.TEPE 3 13.00 B 2 5 M.İDMANYURDU TELEKOM SPOR 1-2
14.11.2022 PAZARTESİ Y.TEPE 3 15.00 B 8 7 KONAK SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 3-1
BAY / M. FENER SPOR / B.GAZİ BLD. SPOR   – D.ŞEHİR BLD.   / DEMİR SPOR – YEŞİL SÜRGÜ   
ALAGEYİK SPOR  – KALDIRIMGÜCÜ    3 – 0  HÜKMEN /  ESKİ MALATYA – ANADOLU SELÇUKLU  TATİL
         11.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
16.11.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 11.00 C 5 3 ORDUZU SPOR M.FENER SPOR 1-4
16.11.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 13.00 7 1 PÜTÜRGE GENÇLİK ARAPGİR SPOR 1-1
16.11.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 15.00 B 4 8 DEMİR SPOR KONAK SPOR 1-1
16.11.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 11.00 B 6 2 H.HAN GİRMANA  M.İDMANYURDU 1-1
16.11.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 13.00 C 7 1 M.ŞEHİR SPOR KARAKAVAK SPOR 2-2
16.11.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 3 15.00 C 2 6 M.YEŞİLYURT BLD. HATUNSUYU SPOR 8-0
BAY / ERKENEK / ALAGEYİK – ANADOLU SELÇUKLU  / TELEKOM – YEŞİL SÜRGÜ /KALE G.BİRLİĞİ – ESKİ MALATYA
B.GAZİ BLD. SPOR  –  KALDIRIM GÜCÜ / M.BEYDAĞI – D.ŞEHİR BLD.    3 – 0    HÜKMEN
        12.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
18.11.2022 CUMA Y.TEPE 1 11.00 C 1 2 KARAKAVAK SPOR M.YEŞİLYURT BLD.  0-5
18.11.2022 CUMA Y.TEPE 1 13.00 C 6 4 HATUNSUYU SPOR ERKENEK SPOR 3-1
18.11.2022 CUMA Y.TEPE 1 15.00 A 1 8 B.GAZİ BEL. SP ALAGEYİK SPOR 8-0
18.11.2022 CUMA Y.TEPE 2 13.00 B 1 8 ARAPGİR SPOR KONAK SPOR 1-4
18.11.2022 CUMA Y.TEPE 2 15.00 C 3 7 M.FENER SPOR M.ŞEHİR SPOR 0-2
18.11.2022 CUMA Y.TEPE 3 13.00 B 2 7 M.İDMANYURDU PÜTÜRGE GENÇLİK 1-3
18.11.2022 CUMA Y.TEPE 3 15.00 4 5 DEMİR SPOR TELEKOM SPOR 0-1
BAY / ORDUZU  SPOR / KALE G.BİRLİĞİ – ANADOLU SELÇUKLU  /  H.HAN GİRMANA  –  YEŞİL SÜRGÜ  
M.BEYDAĞI SPOR  –  KALDIRIM GÜCÜ  3 – 0  HÜKMEN  / ESKİ MALATYA – D.ŞEHİR BLD.  TATİL
        13.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
19.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 14.30 1 2 ARAPGİR SPOR M.İDMANYURDU 2-0
20.11.2022 PAZAR Y.TEPE 1 11.00 A 8 5 ALAGEYİK SPOR KALE G.BİRLİĞİ SP 2-7
20.11.2022 PAZAR Y.TEPE 1 13.00 C 4 1 ERKENEK SPOR KARAKAVAK SPOR 1-2
20.11.2022 PAZAR Y.TEPE 3 11.00 B 8 5 KONAK SPOR TELEKOM SPOR 3-0
20.11.2022 PAZAR Y.TEPE 3 13.00 C 2 3 M.YEŞİLYURT BLD. M.FENER SPOR 5-0 H
20.11.2022 PAZAR Y.TEPE 3 15.00 B 6 4 H.HAN GİRMANA  DEMİR SPOR 1-2
20.11.2022 PAZAR B.GAZİ 11.30 C 7 5 M.ŞEHİR SPOR ORDUZU SPOR 5-0 H
        A 1 2 B.GAZİ BEL. SP M.BEYDAĞI SPOR 3-0 H
BAY / HATUNSUYU   SPOR  /  PÜTÜRGE GENÇLİK  – YEŞİL SÜRGÜ    3 – 0  HÜKMEN
KALDIRIMGÜCÜ  – ESKİ MALATYA  GENÇLİK  / D.ŞEHİR BLD. SPOR  – ANADOLU SELÇUKLU  – TATİL
        14.HAFTA          
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
26.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 10.30 B 4 7 DEMİR SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 2-3
26.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 12.30 C 3 4 M.FENER SPOR ERKENEK SPOR 6-2
26.11.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 14.30 A 2 8 M.BEYDAĞI SPOR ALAGEYİK SPOR 3-3
26.11.2022 C.TESİ B.GAZİ 10.30 B 5 6 TELEKOM SPOR H.HAN GİRMANA  5-1
26.11.2022 C.TESİ B.GAZİ 12.30 C 5 2 ORDUZU SPOR M.YEŞİLYURT BLD. 0-3
26.11.2022 C.TESİ B.GAZİ 14.30 C 1 6 KARAKAVAK SPOR HATUNSUYU SPOR 3-3
BAY / M.ŞEHİR  /ARAPGİR – YEŞİL SÜRGÜ / KALE G.BİRLİĞİ – D.ŞEHİR BLD. / M.İDMANYURDU-KONAK 3-0 HÜKMEN
B.GAZİ BLD.  – ESKİ MALATYA  GENÇLİK  3-0 HÜKMEN  / KALDIRIMGÜCÜ – ANADOLU SELÇUKLU    –  TATİL
                   
  PLAYOFF   FİKSTÜRÜ
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
3.12.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 14.30   1 2 TELEKOM SPOR B.GAZİ  BLD. SPOR  
        BAY 3   M.YEŞİLYURT BLD.    
                   
2.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
7.12.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 14.30   3 1 M.YEŞİLYURT BLD. TELEKOM SPOR  
        BAY 2   B.GAZİ BLD. SPOR    
                   
3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
          2 3 B.GAZİ BLD. SPOR M.YEŞİLYURT BLD.  
        BAY 1   TELEKOM SPOR    
                   
TERTİP KOMİTESİ  
                   
Kahraman FIRAT Erkan VAN Gökhan İLERU Kerem CANDAŞ  
FUTBOL İL TEM. M.A.S.K.F. TEM. G.SPOR İL MD.TEM. T.F.F.H.G.D.TEM  
TERTİP KOM.BŞK. BAŞKAN YRD. SEKRETER ÜYE  
                   
                   
                   
                   
Sezer İNCE Sedat KAYIŞ İsmail MEŞE Selahattin ELMAS  
TÜFAD TEM. Kulüp Tem.    Kulüp Tem.        Kulüp Tem.  
ÜYE ÜYE              ÜYE             ÜYE  
                   
                   
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarda yedek kulübenin    
seçim hakkı 2.takım (Misafir takım) tarafından seçilecektir.    
                   

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top