Son Haberler
Anasayfa » 1.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ

1.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ

logo

MALATYA İLİ 2022-2023 FUTBOL SEZONU 
MUHARREM ZEYNO  
1.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ FİKSTÜRÜ
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
27.11.2022 PAZAR Y.TEPE 1 10.00 3 2 ÇÖŞNÜK GENÇLİK SP. M.BEYDAĞI SPOR 0-1
27.11.2022 PAZAR Y.TEPE 3 10.30 A 5 7 KONAK SPOR KARAKAVAK SPOR 2-1
27.11.2022 PAZAR Y.TEPE 3 12.30 C 7 2 ÇATYOL BEL.SP. ERKENEK SPOR 1-0
27.11.2022 PAZAR Y.TEPE 3 14.30 A 6 8 PÜTÜRGE GENÇLİK  ALAGEYİK SPOR 0-10
27.11.2022 PAZAR B.GAZİ 12.00 B 6 8 BATTALGAZİ BLD.SP. PÜTÜRGE BLD.SP. 0-3
27.11.2022 PAZAR B.GAZİ 14.00 C 3 6 ORDUZU SPOR DARENDE SPOR 2-0
27.11.2022 PAZAR D.ŞEHİR 13.00 A 3 2 DOĞANŞEHİR BLD.SP ATAKÖY SPOR 1-0
27.11.2022 PAZAR ARAPGİR 13.00 A 4 1 ARAPGİR GÜCÜ SP KALE G.B.SPOR 1-2
27.11.2022 PAZAR YAZIHAN 13.00 B 4 1 YAZIHAN BLD.SPOR MALATYA SPOR 1-3
27.11.2022 PAZAR H.HAN 11.30 C 5 4 HEKİMHAN BLD.SP. DEMİR SPOR 1-0
27.11.2022 PAZAR H.HAN 14.15 B 5 7 H.HAN BLD.GİRMANA YEŞİL SÜRGÜ SP. 3-1
BAY   /   1966 MALATYA GENÇLİK
   2.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR
3.12.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 14.30 B 2 4 M.BEYDAĞI SPOR YAZIHAN BLD.SPOR
4.12.2022 PAZAR Y.TEPE 3 10.30 C 1 3 1966 MALATYA G.SP ORDUZU SPOR
4.12.2022 PAZAR Y.TEPE 3 12.30 1 5 MALATYA SPOR H.HAN BLD.GİRMANA
4.12.2022 PAZAR Y.TEPE 3 14.30 C 4 7 DEMİR SPOR ÇATYOL BEL.SP.
4.12.2022 PAZAR B.GAZİ 10.30 A 7 6 KARAKAVAK SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 
4.12.2022 PAZAR B.GAZİ 12.30 A 2 4 ATAKÖY SPOR ARAPGİR GÜCÜ SP
4.12.2022 PAZAR B.GAZİ 14.30 A 8 3 ALAGEYİK SPOR DOĞANŞEHİR BLD.SP
4.12.2022 PAZAR D.ŞEHİR 13.00 B 7 6 YEŞİL SÜRGÜ SP. BATTALGAZİ BLD.SP.
4.12.2022 PAZAR KALE 13.00 A 1 5 KALE G.B.SPOR KONAK SPOR
4.12.2022 PAZAR PÜTÜRGE 13.00 B 8 3 PÜTÜRGE BLD.SP. ÇÖŞNÜK GENÇLİK SP.
4.12.2022 PAZAR DARENDE 13.00 C 6 5 DARENDE SPOR HEKİMHAN BLD.SP.
BAY   /   ERKENEK SPOR
3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR
11.12.2022 PAZAR A 4 3 ARAPGİR GÜCÜ SP DOĞANŞEHİR BLD.SP
A 5 2 KONAK SPOR ATAKÖY SPOR
A 6 1 PÜTÜRGE GENÇLİK  KALE G.B.SPOR
A 7 8 KARAKAVAK SPOR ALAGEYİK SPOR
4 3 YAZIHAN BLD.SPOR ÇÖŞNÜK GENÇLİK SP.
B 5 2 H.HAN BLD.GİRMANA M.BEYDAĞI SPOR
B 6 1 BATTALGAZİ BLD.SP. MALATYA SPOR
B 7 8 YEŞİL SÜRGÜ SP. PÜTÜRGE BLD.SP.
C 2 4 ERKENEK SPOR DEMİR SPOR
C 5 1 HEKİMHAN BLD.SP. 1966 MALATYA G.SP
C 7 6 ÇATYOL BEL.SP. DARENDE SPOR
BAY 3 ORDUZU SPOR
   4.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR
18.12.2022 PAZAR A 1 7 KALE G.B.SPOR KARAKAVAK SPOR
A 2 6 ATAKÖY SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 
A 3 5 DOĞANŞEHİR BLD.SP KONAK SPOR
A 8 4 ALAGEYİK SPOR ARAPGİR GÜCÜ SP
1 7 MALATYA SPOR YEŞİL SÜRGÜ SP.
B 2 6 M.BEYDAĞI SPOR BATTALGAZİ BLD.SP.
B 3 5 ÇÖŞNÜK GENÇLİK SP. H.HAN BLD.GİRMANA
B 8 4 PÜTÜRGE BLD.SP. YAZIHAN BLD.SPOR
C 3 5 ORDUZU SPOR HEKİMHAN BLD.SP.
C 6 2 DARENDE SPOR ERKENEK SPOR
C 1 7 1966 MALATYA G.SP ÇATYOL BEL.SP.
BAY 4 DEMİR SPOR
5.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR
25.12.2022 PAZAR A 5 4 KONAK SPOR ARAPGİR GÜCÜ SP
A 6 3 PÜTÜRGE GENÇLİK  DOĞANŞEHİR BLD.SP
A 7 2 KARAKAVAK SPOR ATAKÖY SPOR
A 8 1 ALAGEYİK SPOR KALE G.B.SPOR
5 4 H.HAN BLD.GİRMANA YAZIHAN BLD.SPOR
B 6 3 BATTALGAZİ BLD.SP. ÇÖŞNÜK GENÇLİK SP.
B 7 2 YEŞİL SÜRGÜ SP. M.BEYDAĞI SPOR
B 8 1 PÜTÜRGE BLD.SP. MALATYA SPOR
C 4 6 DEMİR SPOR DARENDE SPOR
C 7 3 ÇATYOL BEL.SP. ORDUZU SPOR
C 2 1 ERKENEK SPOR 1966 MALATYA G.SP
BAY 5 HEKİMHAN BLD.SP.
6.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR
1.01.2023 PAZAR A 2 1 ATAKÖY SPOR KALE G.B.SPOR
A 3 7 DOĞANŞEHİR BLD.SP KARAKAVAK SPOR
A 4 6 ARAPGİR GÜCÜ SP PÜTÜRGE GENÇLİK 
A 5 8 KONAK SPOR ALAGEYİK SPOR
2 1 M.BEYDAĞI SPOR MALATYA SPOR
B 3 7 ÇÖŞNÜK GENÇLİK SP. YEŞİL SÜRGÜ SP.
B 4 6 YAZIHAN BLD.SPOR BATTALGAZİ BLD.SP.
B 5 8 H.HAN BLD.GİRMANA PÜTÜRGE BLD.SP.
C 5 7 HEKİMHAN BLD.SP. ÇATYOL BEL.SP.
C 1 4 1966 MALATYA G.SP DEMİR SPOR
C 3 2 ORDUZU SPOR ERKENEK SPOR
BAY 6 DARENDE SPOR
7.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR
8.01.2023 PAZAR A 1 3 KALE G.B.SPOR DOĞANŞEHİR BLD.SP
A 6 5 PÜTÜRGE GENÇLİK  KONAK SPOR
A 7 4 KARAKAVAK SPOR ARAPGİR GÜCÜ SP
A 8 2 ALAGEYİK SPOR ATAKÖY SPOR
1 3 MALATYA SPOR ÇÖŞNÜK GENÇLİK SP.
B 6 5 BATTALGAZİ BLD.SP. H.HAN BLD.GİRMANA
B 7 4 YEŞİL SÜRGÜ SP. YAZIHAN BLD.SPOR
B 8 2 PÜTÜRGE BLD.SP. M.BEYDAĞI SPOR
C 6 1 DARENDE SPOR 1966 MALATYA G.SP
C 2 5 ERKENEK SPOR HEKİMHAN BLD.SP.
C 4 3 DEMİR SPOR ORDUZU SPOR
BAY 7 ÇATYOL BEL.SP.
8.HAFTA (2. DEVRE )
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
29.01.2023 PAZAR A 2 3 ATAKÖY SPOR DOĞANŞEHİR BLD.SP
A 1 4 KALE G.B.SPOR ARAPGİR GÜCÜ SP
A 7 5 KARAKAVAK SPOR KONAK SPOR
A 8 6 ALAGEYİK SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 
2 3 M.BEYDAĞI SPOR ÇÖŞNÜK GENÇLİK SP.
B 1 4 MALATYA SPOR YAZIHAN BLD.SPOR
B 7 5 YEŞİL SÜRGÜ SP. H.HAN BLD.GİRMANA
B 8 6 PÜTÜRGE BLD.SP. BATTALGAZİ BLD.SP.
C 2 7 ERKENEK SPOR ÇATYOL BEL.SP.
C 6 3 DARENDE SPOR ORDUZU SPOR
C 4 5 DEMİR SPOR HEKİMHAN BLD.SP.
BAY 1 1966 MALATYA G.SP
   9.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR
5.02.2023 PAZAR A 5 1 KONAK SPOR KALE G.B.SPOR
A 4 2 ARAPGİR GÜCÜ SP ATAKÖY SPOR
A 6 7 PÜTÜRGE GENÇLİK  KARAKAVAK SPOR
A 3 8 DOĞANŞEHİR BLD.SP ALAGEYİK SPOR
5 1 H.HAN BLD.GİRMANA MALATYA SPOR
B 4 2 YAZIHAN BLD.SPOR M.BEYDAĞI SPOR
B 6 7 BATTALGAZİ BLD.SP. YEŞİL SÜRGÜ SP.
B 3 8 ÇÖŞNÜK GENÇLİK SP. PÜTÜRGE BLD.SP.
C 3 1 ORDUZU SPOR 1966 MALATYA G.SP
C 7 4 ÇATYOL BEL.SP. DEMİR SPOR
C 5 6 HEKİMHAN BLD.SP. DARENDE SPOR
BAY 2 ERKENEK SPOR
10.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR
12.02.2023 PAZAR A 3 4 DOĞANŞEHİR BLD.SP ARAPGİR GÜCÜ SP
A 2 5 ATAKÖY SPOR KONAK SPOR
A 1 6 KALE G.B.SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 
A 8 7 ALAGEYİK SPOR KARAKAVAK SPOR
3 4 ÇÖŞNÜK GENÇLİK SP. YAZIHAN BLD.SPOR
B 2 5 M.BEYDAĞI SPOR H.HAN BLD.GİRMANA
B 1 6 MALATYA SPOR BATTALGAZİ BLD.SP.
B 8 7 PÜTÜRGE BLD.SP. YEŞİL SÜRGÜ SP.
C 4 2 DEMİR SPOR ERKENEK SPOR
C 1 5 1966 MALATYA G.SP HEKİMHAN BLD.SP.
C 6 7 DARENDE SPOR ÇATYOL BEL.SP.
BAY 3 ORDUZU SPOR
   11.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR
19.02.2023 PAZAR A 7 1 KARAKAVAK SPOR KALE G.B.SPOR
A 6 2 PÜTÜRGE GENÇLİK  ATAKÖY SPOR
A 5 3 KONAK SPOR DOĞANŞEHİR BLD.SP
A 4 8 ARAPGİR GÜCÜ SP ALAGEYİK SPOR
7 1 YEŞİL SÜRGÜ SP. MALATYA SPOR
B 6 2 BATTALGAZİ BLD.SP. M.BEYDAĞI SPOR
B 5 3 H.HAN BLD.GİRMANA ÇÖŞNÜK GENÇLİK SP.
B 4 8 YAZIHAN BLD.SPOR PÜTÜRGE BLD.SP.
C 5 3 HEKİMHAN BLD.SP. ORDUZU SPOR
C 2 6 ERKENEK SPOR DARENDE SPOR
C 7 1 ÇATYOL BEL.SP. 1966 MALATYA G.SP
BAY 4 DEMİR SPOR
12.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR
26.02.2023 PAZAR A 4 5 ARAPGİR GÜCÜ SP KONAK SPOR
A 3 6 DOĞANŞEHİR BLD.SP PÜTÜRGE GENÇLİK 
A 2 7 ATAKÖY SPOR KARAKAVAK SPOR
A 1 8 KALE G.B.SPOR ALAGEYİK SPOR
4 5 YAZIHAN BLD.SPOR H.HAN BLD.GİRMANA
B 3 6 ÇÖŞNÜK GENÇLİK SP. BATTALGAZİ BLD.SP.
B 2 7 M.BEYDAĞI SPOR YEŞİL SÜRGÜ SP.
B 1 8 MALATYA SPOR PÜTÜRGE BLD.SP.
C 6 4 DARENDE SPOR DEMİR SPOR
C 3 7 ORDUZU SPOR ÇATYOL BEL.SP.
C 1 2 1966 MALATYA G.SP ERKENEK SPOR
BAY 5 HEKİMHAN BLD.SP.
13.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR
5.03.2023 PAZAR A 1 2 KALE G.B.SPOR ATAKÖY SPOR
A 7 3 KARAKAVAK SPOR DOĞANŞEHİR BLD.SP
A 6 4 PÜTÜRGE GENÇLİK  ARAPGİR GÜCÜ SP
A 8 5 ALAGEYİK SPOR KONAK SPOR
1 2 MALATYA SPOR M.BEYDAĞI SPOR
B 7 3 YEŞİL SÜRGÜ SP. ÇÖŞNÜK GENÇLİK SP.
B 6 4 BATTALGAZİ BLD.SP. YAZIHAN BLD.SPOR
B 8 5 PÜTÜRGE BLD.SP. H.HAN BLD.GİRMANA
C 7 5 ÇATYOL BEL.SP. HEKİMHAN BLD.SP.
C 4 1 DEMİR SPOR 1966 MALATYA G.SP
C 2 3 ERKENEK SPOR ORDUZU SPOR
BAY 6 DARENDE SPOR
14.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR
12.03.2023 PAZAR A 3 1 DOĞANŞEHİR BLD.SP KALE G.B.SPOR
A 5 6 KONAK SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 
A 4 7 ARAPGİR GÜCÜ SP KARAKAVAK SPOR
A 2 8 ATAKÖYSPOR ALAGEYİK SPOR
3 1 ÇÖŞNÜK GENÇLİK SP. MALATYA SPOR
B 5 6 H.HAN BLD.GİRMANA BATTALGAZİ BLD.SP.
B 4 7 YAZIHAN BLD.SPOR YEŞİL SÜRGÜ SP.
B 2 8 M.BEYDAĞI SPOR PÜTÜRGE BLD.SP.
C 1 6 1966 MALATYA G.SP DARENDE SPOR
C 5 2 HEKİMHAN BLD.SP. ERKENEK SPOR
C 3 4 ORDUZU SPOR DEMİR SPOR
BAY 7 ÇATYOL BEL.SP.
TERTİP KOMİTESİ
Kahraman FIRAT Erkan VAN Gökhan İLERU Kerem CANDAŞ
FUTBOL İL TEM. M.A.S.K.F. TEM. G.SPOR İL MD.TEM. T.F.F.H.G.D.TEM
TERTİP KOM.BŞK. BAŞKAN YRD. SEKRETER ÜYE
Sezer İNCE Sedat KAYIŞ İsmail MEŞE Selahattin ELMAS
TÜFAD TEM. Kulüp Tem.    Kulüp Tem.        Kulüp Tem.
ÜYE ÜYE              ÜYE             ÜYE
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarda yedek kulübenin
seçim hakkı 2.takım (Misafir takım) tarafından seçilecektir.

Yoruma kapalı.

Scroll To Top