Son Haberler
Anasayfa » CEZA LİSTESİ

CEZA LİSTESİ

CEZA  TABLOSU
1.AMATÖR BÜYÜKLER 2023/2024
S.NO SPORCUNUN ADI SOYADI KULÜBÜ A.CEZA CEZA BAŞ.TRH
1 DURAY KÖMÜRKAYA KONAK SPOR 2 MAÇ 03.12.2023
2 ALPARSLAN AKTAŞ D.ŞEHİR BLD. SPOR 4 MAÇ 03.12.2023
3 AHMET ÇELEBİ D.ŞEHİR BLD. SPOR 2 MAÇ 03.12.2023
4 SEFA BAKIR KONAK SPOR 1 MAÇ 10.12.2023
5 BURAK DÖNMEZ(T.SOR.) ATAKÖY SPOR 7 GÜN 10.12.2023
6 GÖKDENİZ KEÇECİ YEŞİL SÜRGÜ SPOR 1 MAÇ 10.12.2023
7 UĞUR BAYRAM YEŞİL SÜRGÜ SPOR 2 MAÇ 10.12.2023
8 SEFA ÖMER GÜNER M.BEYDAĞI SPOR 1 MAÇ 24.12.2023
9 AZİZ BARAN (YÖN.) YAZIHAN BLD. SPOR 60 GÜN 24.12.2023
10 ALİ KAYADUMAN (T.SOR.) KALE G.BİRLİĞİ SPOR İHTAR 24.12.2023
11 EMRAH GÜL(ANT.) H.HAN BLD. GİRMANA İHTAR 24.12.2023
12 ENES DALKILIÇ YAZIHAN BLD. SPOR 2 MAÇ 31.01.2023
13 SAİD DAĞDEVİREN KARAKAVAK SPOR 1 MAÇ 31.01.2023
14 OĞUZHAN YALÇINKAYA KONAK SPOR 3 MAÇ 31.01.2023
15 SERHAN MUTLU KONAK SPOR 5 MAÇ 31.01.2023
16 RÜSTEM POLAT KONAK SPOR 4 MAÇ 31.01.2023
17 ATAKAN YİĞİT KONAK SPOR 5 MAÇ 31.01.2023
18 SERDAL MUTLU(YÖN.) KONAK SPOR CEZA YOK 31.01.2023
19 ABİDİN YUMUŞAK (ANT.) 1966 MALATYA GENÇLİK İHTAR 31.01.2023
20 TARIK ALKAN 1966 MALATYA GENÇLİK 1 MAÇ 31.01.2023
21 SEFA ÖMER GÜNER M.BEYDAĞI SPOR 4 MAÇ 07.01.2024
22 SEZER BAY KALE G.BİRLİĞİ SPOR 2 MAÇ 07.01.2024
23 ALİ KAYADUMAN(T.SOR.) KALE G.BİRLİĞİ SPOR 7 GÜN 07.01.2024
24 MUHAMMED MURAT PERÇİN ÇATYOL BLD. SPOR 1 MAÇ 14.01.2024
25 MÜTASİM ÖNAL KARAKAVAK SPOR 1 MAÇ 14.01.2024
26 BURAK DOLAŞ ERKENEK SPOR 1 MAÇ 14.01.2024
27 DARENDE SPOR – KONAK SPOR  3-0 HÜKMEN,3 PUAN TENZİL 14.01.2024
28 TAYYİP ŞİMŞEK ATAKÖY SPOR 3 MAÇ 14.01.2024
29 SELİM YUMRUTEPE KONAK SPOR 3 MAÇ 14.01.2024
30 ÖMÜR ÇAKMAKTAŞI KONAK SPOR 3 MAÇ 14.01.2024
31 HÜSEYİN MUTLU KONAK SPOR 5 MAÇ 14.01.2024
32 SERDAL MUTLU(YÖN.) KONAK SPOR 3 AY 14.01.2024
33 DENİZ TUHAN ATAKÖY SPOR 3 MAÇ 21.01.2024
34 ERAY KARAKAŞ ERKENEK SPOR 3 MAÇ 21.01.2024
35 ALPER KARAOĞLAN D.ŞEHİR BLD. SPOR 1 MAÇ 21.01.2024
36 NİHAT ÜRKMEZ D.ŞEHİR BLD. SPOR 2 MAÇ 21.01.2024
37 FATİH ARKADAŞ KARAKAVAK SPOR 3 MAÇ 21.01.2024
38 RAMAZAN ŞAŞA (YÖN.) ARAPGİR GÜCÜ 7 GÜN 21.01.2024
39 CANER GÖRGEÇ ARAPGİR GÜCÜ 1 MAÇ 21.01.2024
40 MUSA  GÜNDOĞDU 1966 MALATYA GENÇLİK 1 MAÇ 21.01.2024
41 MUHAMMED ASLANTEPE H.HAN BLD. GİRMANA 1 MAÇ 04.02.2024
42 KÜRŞAT İDUĞ (YÖN.) H.HAN BLD. GİRMANA İHTAR 04.02.2024
43 VAHAP ÖZEL (SAĞLIK GÖR.) ORDUZU SPOR 21 GÜN 04.02.2024
44 GÜVEN HANBAY M.BEYDAĞI SPOR 1 MAÇ 11.02.2024
45 MUHAMMET KANDEMİR ARAPGİR GÜCÜ 1 MAÇ 11.02.2024
46 YUNUS EMRE KARAKAŞ ERKENEK SPOR 2 MAÇ 11.02.2024
47 ERTUĞRUL KESKİN ÇATYOL BLD. SPOR 2 MAÇ 11.02.2024
48 ÖMER DEMİRHAN ERKENEK SPOR 12 MAÇ 11.02.2024
49 İSMAİL TULUY (YÖN.) ERKENEK SPOR 3 AY 11.02.2024
50 ÇATYOL BLD. SPOR – ERKENEK SPOR 3-0 HÜKMEN, 3 PUAN TENZİL 11.02.2024
51 MUSTAFA ASLAN 1966 MALATYA GENÇLİK 1 MAÇ 18.02.2024
52 İSMAİL AKÇAL KALE G.BİRLİĞİ SPOR 1 MAÇ 18.02.2024
53 ÖMER BATUHAN ŞAHİN D.ŞEHİR BLD. SPOR 6 MAÇ 18.02.2024
54 TİMUR EREN AYDOĞMUŞ AKÇADAĞ SPOR 1 MAÇ 18.02.2024
U-15 LİGİ 2023/2024
S.NO SPORCUNUN ADI SOYADI KULÜBÜ A.CEZA CEZA BAŞ.TRH
1 PÜTÜRGE GENÇLİK – M.AİLE VE SOSYAL 3-0 HÜKMEN , 3 PUAN TENZİL 22.01.2024
2 YUSUF YAHŞİ M.YEŞİLYURT BLD. SPOR 3 MAÇ 24.01.2024
3 KEMAL YILDIRIM M.AİLE VE SOSYAL 4 MAÇ 29.01.2024
4 ADAFI KARTAL-M.AİLE VE SOSYAL 3-0 HÜKMEN ,LİGDEN İHRAÇ 31.01.2024
5 EYÜP EMRE AÇIKGÜL 1966 MALATYA GENÇLİK 1 MAÇ 31.01.2024
U-16 LİGİ 2023/2024
S.NO SPORCUNUN ADI SOYADI KULÜBÜ A.CEZA CEZA BAŞ.TRH
1 HAKAN ÇAL (YÖN.) ALTINKAYISI SPOR 1 AY 19.11.2023
2 RECEP KARAKUŞ PÜTÜRGE GENÇLİK 2 MAÇ 26.11.2023
3 EMRE ÇOLAK M.GALATA SPOR 2 MAÇ 26.11.2023
4 BURAK YAMAÇ M.GALATA SPOR 1 MAÇ 26.11.2023
5 MEHMET DALMAZ ORDUZU SPOR 1 AY 02.12.2023
6 BERKAY YAŞAR ÖZDEMİR M.YEŞİLYURT BLD. 1 MAÇ 23.12.2023
7 İBRAHİM İLGÜN( KARAKAVAK SPOR 1 MAÇ 30.12.2024
8 YUSUF BUDANCİR TELEKOM SPOR 1 MAÇ 30.12.2023
9 EGE KOKARGÜL TELEKOM SPOR 1 MAÇ 30.12.2023
10 TELEKOM SPOR – BATTALGAZİ BLD. SPOR   3-0 HÜKMEN, 3 PUAN TENZİL 01.01.2024
11 KEREM ARSLAN B.GAZİ BLD. SPOR 1 MAÇ 06.01.2024
12 ABDURAHMAN HALEFOĞLU M.GALATA SPOR 2 MAÇ 13.01.2024
13 AHMET BİLGİÇ KALE G.BİRLİĞİ 4 MAÇ 13.01.2024
14 YUSUF BERŞAN DURMAZ KALE G.BİRLİĞİ 3 MAÇ 13.01.2024
15 ABDURRAHMAN PEKER KALE G.BİRLİĞİ 3 MAÇ 13.01.2024
16 M.MİRAÇ TOMBUL M.GALATA SPOR 1 MAÇ 13.01.2024
17 FURKAN ALTUNKAYA(ANT.) ALTINKAYISI SPOR İHTAR 20.01.2024
18 AHMET KAĞAN ÖZBAY M.YEŞİLYURT BLD. 2 MAÇ 20.01.2024
19 EMRE ULUDAĞ M.ŞEHİR SPOR 1 MAÇ 28.01.2024
U-18 LİGİ 2023/2024
S.NO SPORCUNUN ADI SOYADI KULÜBÜ A.CEZA CEZA BAŞ.TRH
1 ORDUZU SPOR – M.ŞEHİR SPOR  3-0 HÜKMEN  / 3 PUAN TENZİL 23.09.2023
2 ORDUZU SPOR – H.HAN GİRMANA SPOR   3-0 HÜKMEN 01.10.2023
3 ENES KINIK H.HAN GİRMANA 3 MAÇ 01.10.2023
4 KAAN KOÇAK H.HAN GİRMANA 1 MAÇ 01.10.2023
5 KASIM MUSAB MERİK H.HAN GİRMANA 1 MAÇ 01.10.2023
6 KERİMCAN KARABULUT H.HAN GİRMANA 1 MAÇ 01.10.2023
7 ZEYNEL SEZGİN M.BEYDAĞI SPOR 1 MAÇ 01.10.2023
8 MUSTAFA KARTAL(YÖN.) M.BEYDAĞI SPOR 15 GÜN 01.10.2023
9 BERAT ARDA KOCAMAN DEMİR SPOR 1 MAÇ 08.10.2023
10 RAİF BERK ORDUZU SPOR 3 MAÇ 15.10.2023
11 TURAN KAYA (ANT.) DEMİR SPOR 15 GÜN 22.10.2023
12 ANILCAN ÖZGÜR KALE G.BİRLİĞİ SPOR 1 MAÇ 22.10.2023
13 MELİK EREN ÖZÜYILMAZ KALE G.BİRLİĞİ SPOR 1 MAÇ 22.10.2023
14 SEFA İNAN M.BEYDAĞI SPOR 1 MAÇ 29.10.2023
15 ARDA ULUTAŞ TELEKOM SPOR 2 MAÇ 04.11.2023
16 OĞUZ KAAN ÇELİK B.GAZİ BLD. SPOR 1 MAÇ 05.11.2023
17 CUMALİ DEDEOĞLU (T.SOR.) TELEKOM SPOR 1 AY 11.11.2023
18 KARAKAVAK SPOR – TELEKOM SPOR 3-0 HÜKMEN , 3 PUAN TENZİL 11.11.2023
19 MERT SERKAN BAKAY TELEKOM SPOR 1 MAÇ 11.11.2023
20 AHMET DEMİR BUDANCİR TELEKOM SPOR 1 MAÇ 11.11.2023
21 AYDIN AYDIN TELEKOM SPOR 1 MAÇ 11.11.2023
22 KALE G.BİRLİĞİ – DEMİR SPOR  3-0 HÜKMEN, 3 PUAN TENZİL 15.11.2023
23 M.YEŞİLYURT BLD. – H.HAN GİRMANA 3-0  HÜKMEN, 3 PUAN TENZİL 15.11.2023
24 ZEYNEL SEZGİN M.BEYDAĞI SPOR 2 MAÇ 15.11.2023
25 TANER PUSA (T.SOR.) M.BEYDAĞI SPOR 7 GÜN 15.11.2023
26 MUSTAFA KARTAL (YÖN.) M.BEYDAĞI SPOR 21 GÜN 15.11.2023
27 MİKAİL TULUK (T.SOR.) M.ŞEHİR SPOR 7 GÜN 15.11.2023
28 M.YEŞİLYURT BLD. – ORDUZU SPOR  3-0 HÜKMEN, 3 PUAN TENZİL 17.11.2023
29 AHMET TAHA ÇELİK B.GAZİ BLD. SPOR 1 MAÇ 02.12.2023
30 SEMİH TUNAY M.BEYDAĞI SPOR 1 MAÇ 09.12.2023
31 M.YEŞİLYURT BLD. – M.FENER SPOR 3-0 HÜKMEN,  3  PUAN TENZİL 23.12.2023
U-14 LİGİ 2023/2024
S.NO SPORCUNUN ADI SOYADI KULÜBÜ A.CEZA CEZA BAŞ.TRH
1 KARAKAVAK SPOR  – HATUNSUYU SPOR  3-0 HÜKMEN / 3 PUAN TENZİL   24.09.2023
2 NURETTİN ÖZCAN DEMİR SPOR 5 MAÇ 23.09.2023
3 İLHAN ŞEN (YÖN.) KARAKAVAK SPOR 30 GÜN 23.09.2023
4 MEHMET EFE TUNAY ADAFI KARTAL SPOR 3 MAÇ 21.10.2023
5 M.ŞEHİR SPOR  –  KALE G.BİRLİĞİ  3-0 HÜKMEN , 3 PUAN TENZİL 04.11.2023
6 RAMAZAN ORHAN (YÖN.) KALE G.BİRLİĞİ SPOR 1 AY 04.11.2023
7 YUSUF DERİN M.YEŞİLYURT BLD. 1 MAÇ 12.11.2023
8 ORDUZU SPOR – M.YEŞİLYURT BLD. 3-0 HÜKMEN, 3 PUAN TENZİL 14.11.2023
9 M.FENER  SPOR – DEMİR SPOR  3-0 HÜKMEN, 3 PUAN TENZİL 14.11.2023
10 GÜVEN POLAT KARAKAVAK SPOR 1 MAÇ 16.11.2023
11 SEMİH DOĞDU ALTIN KAYISI SPOR 2 MAÇ 16.11.2023
12 MİRZA DAŞKIN M.GALATA SPOR 1 MAÇ 18.11.2023
13 ALPER DAŞKIN ADAFI KARTAL SPOR 3 MAÇ 25.11.2023
14 M.BATU BİNGÖL ADAFI KARTAL SPOR 1 MAÇ 25.11.2023

Yoruma kapalı.

Scroll To Top