Son Haberler
Anasayfa » 2.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ

2.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ

logo

MALATYA İLİ 2023-2024 FUTBOL SEZONU 
2.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ
1.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
14.04.2024 PAZAR Y.TEPE 3 11.00 A 3 6 PÜTÜRGE GENÇLİK SANCAKTAR SPOR 3-0 H
14.04.2024 PAZAR Y.TEPE 3 13.00 A 5 4 SANAYİ SPOR DOĞANYOL BLD. 3-1
14.04.2024 PAZAR Y.TEPE 3 15.00 A 7 2 KALDIRIM GÜCÜ ERKENEK HÜRRİYET 4-3
BAY  /  HATUNSUYU  SPOR
   2.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
21.04.2024 PAZAR Y.TEPE 3 13.00 A 1 3 HATUNSUYU SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 0-3
21.04.2024 PAZAR Y.TEPE 3 15.00 A 6 5 SANCAKTAR SPOR SANAYİ SPOR 0-3 H
21.04.2024 PAZAR DOĞANYOL 14.00 A 4 7 DOĞANYOL BLD. KALDIRIM GÜCÜ 2-1
BAY  / ERKENEK HÜRRİYET SPOR
3.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
23.04.2024 SALI Y.TEPE 1 15.00 A 5 1 SANAYİ SPOR HATUNSUYU SPOR
A 7 6 KALDIRIM GÜCÜ SANCAKTAR SPOR 3-0 H
23.04.2024 SALI KONAK 13.00 A 2 4 ERKENEK HÜRRİYET DOĞANYOL BLD.
BAY  / PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR
   4.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
28.04.2024 PAZAR Y.TEPE 3 13.00 A 1 7 HATUNSUYU SPOR KALDIRIM GÜCÜ
28.04.2024 PAZAR Y.TEPE 3 15.00 A 3 5 PÜTÜRGE GENÇLİK SANAYİ SPOR
BAY  / DOĞANYOL BLD. SPOR    /  ERKENEK HÜRRİYET – SANCAKTAR SPOR    3 – 0  HÜKMEN
5.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
01.05.2024 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 13.00 A 2 1 ERKENEK HÜRRİYET HATUNSUYU SPOR
01.05.2024 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 15.00 A 7 3 KALDIRIM GÜCÜ PÜTÜRGE GENÇLİK
BAY  / SANAYİ SPOR  /  DOĞANYOL BLD. SPOR – SANCAKTAR SPOR    3 – 0  HÜKMEN
6.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
05.05.2024 PAZAR A 5 7 SANAYİ SPOR KALDIRIM GÜCÜ
A 1 4 HATUNSUYU SPOR DOĞANYOL BLD.
A 3 2 PÜTÜRGE GENÇLİK ERKENEK HÜRRİYET
BAY 6 SANCAKTAR SPOR
7.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
12.05.2024 PAZAR A 6 1 SANCAKTAR SPOR HATUNSUYU SPOR 0-3 H
A 2 5 ERKENEK HÜRRİYET SANAYİ SPOR
A 4 3 DOĞANYOL BLD. PÜTÜRGE GENÇLİK
BAY 7 KALDIRIM GÜCÜ
8.HAFTA (2. DEVRE )
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
19.05.2024 PAZAR A 2 7 ERKENEK HÜRRİYET KALDIRIM GÜCÜ
A 6 3 SANCAKTAR SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK 3-0 H
A 4 5 DOĞANYOL BLD. SANAYİ SPOR
BAY 1 HATUNSUYU SPOR
   9.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
26.05.2024 PAZAR A 3 1 PÜTÜRGE GENÇLİK HATUNSUYU SPOR
A 7 4 KALDIRIM GÜCÜ DOĞANYOL BLD.
A 5 6 SANAYİ SPOR SANCAKTAR SPOR 3-0 H
BAY 2 ERKENEK HÜRRİYET
10.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
01.06.2024 C.TESİ A 4 2 DOĞANYOL BLD. ERKENEK HÜRRİYET
A 1 5 HATUNSUYU SPOR SANAYİ SPOR
A 6 7 SANCAKTAR SPOR KALDIRIM GÜCÜ 0-3 H
BAY 3 PÜTÜRGE GENÇLİK
   11.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
02.06.2024 PAZAR A 5 3 SANAYİ SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK
A 2 6 ERKENEK HÜRRİYET SANCAKTAR SPOR 3-0 H
A 7 1 KALDIRIM GÜCÜ HATUNSUYU SPOR
BAY 4 DOĞANYOL BLD.
12.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
09.06.2024 PAZAR A 6 4 SANCAKTAR SPOR DOĞANYOL BLD. 0-3 H
A 3 7 PÜTÜRGE GENÇLİK KALDIRIM GÜCÜ
A 1 2 HATUNSUYU SPOR ERKENEK HÜRRİYET
BAY 5 SANAYİ SPOR
13.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
23.06.2024 PAZAR A 7 5 KALDIRIM GÜCÜ SANAYİ SPOR
A 4 1 DOĞANYOL BLD. HATUNSUYU SPOR
A 2 3 ERKENEK HÜRRİYET PÜTÜRGE GENÇLİK
BAY 6 SANCAKTAR SPOR
14.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP  K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
30.06.2024 PAZAR A 1 6 HATUNSUYU SPOR SANCAKTAR SPOR 3-0 H
A 5 2 SANAYİ SPOR ERKENEK HÜRRİYET
A 3 4 PÜTÜRGE GENÇLİK DOĞANYOL BLD.
BAY 7 KALDIRIM GÜCÜ
TERTİP KOMİTESİ
Kahraman FIRAT Erkan VAN Gökhan İLERU Abdullah ÖZCAN
FUTBOL İL TEM. M.A.S.K.F. TEM. G.SPOR İL MD.TEM. T.F.F.H.G.D.TEM
TERTİP KOM.BŞK. BAŞKAN YRD. SEKRETER ÜYE
Sezer İNCE Sedat KAYIŞ Selahattin ELMAS Ramazan ORHAN
TÜFAD TEM. Kulüp Tem. Kulüp Tem.  Kulüp Tem.
ÜYE ÜYE              ÜYE             ÜYE
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarda yedek kulübenin
seçim hakkı 2.takım (Misafir takım) tarafından seçilecektir.

Yoruma kapalı.

Scroll To Top