Son Haberler
Anasayfa » HAFTALIK MAÇ PROGRAMI

HAFTALIK MAÇ PROGRAMI

logo

MALATYA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU 
HAFTALIK MAÇ PROGRAMI
                   
   U-16  LİGİ
   2.  HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
3.12.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 11.00 A 3 13 DEMİR SPOR M.YEŞİLYURT BLD.  
3.12.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 12.45 A 2 1 KALE G.BİRLİĞİ KARAKAVAK SPOR  
3.12.2022 C.TESİ Y.TEPE 2 10.30 A 5 11 GENÇLİK HİZ.VE SP TELEKOM SPOR  
3.12.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 11.00 A 4 12 M.ŞEHİR SPOR ORDUZU SPOR  
3.12.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 12.45 A 7 9 PÜTÜRGE GENÇLİK M.FENERSPOR  
BAY / B.GAZİ BLD. SPOR   /   M. BEYDAĞI SPOR  –  ERKENEK SPOR  3-0 HÜKMEN
                   
YUSUF OKYAY U-18  LİGİ
PLAY-OFF 1. MAÇ
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
3.12.2022 C.TESİ Y.TEPE 3 14.30   1 2 TELEKOM SPOR B.GAZİ  BLD. SPOR  
        BAY 3   M.YEŞİLYURT BLD.    
                   
MUHARREM ZEYNO 
1. AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ
   2.  HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
3.12.2022 C.TESİ Y.TEPE 1 14.30 B 2 4 M.BEYDAĞI SPOR YAZIHAN BLD.SPOR  
4.12.2022 PAZAR Y.TEPE 3 10.30 C 1 3 1966 MALATYA G.SP ORDUZU SPOR  
4.12.2022 PAZAR Y.TEPE 3 12.30 1 5 MALATYA SPOR H.HAN BLD.GİRMANA  
4.12.2022 PAZAR Y.TEPE 3 14.30 C 4 7 DEMİR SPOR ÇATYOL BEL.SP.  
4.12.2022 PAZAR B.GAZİ 10.30 A 7 6 KARAKAVAK SPOR PÜTÜRGE GENÇLİK   
4.12.2022 PAZAR B.GAZİ 12.30 A 2 4 ATAKÖY SPOR ARAPGİR GÜCÜ SP  
4.12.2022 PAZAR B.GAZİ 14.30 A 8 3 ALAGEYİK SPOR DOĞANŞEHİR BLD.SP  
4.12.2022 PAZAR D.ŞEHİR 13.00 B 7 6 YEŞİL SÜRGÜ SP. BATTALGAZİ BLD.SP.  
4.12.2022 PAZAR KALE 13.00 A 1 5 KALE G.B.SPOR KONAK SPOR  
4.12.2022 PAZAR PÜTÜRGE 13.00 B 8 3 PÜTÜRGE BLD.SP. ÇÖŞNÜK GENÇLİK SP.  
4.12.2022 PAZAR DARENDE 13.00 C 6 5 DARENDE SPOR HEKİMHAN BLD.SP.  
BAY   /   ERKENEK SPOR
                   
YUSUF OKYAY U-18  LİGİ
PLAY-OFF 2. MAÇ
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
7.12.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1 14.30   3 1 M.YEŞİLYURT BLD. TELEKOM SPOR  
        BAY 2   B.GAZİ BLD. SPOR    

Yoruma kapalı.

Scroll To Top