MALATYA İLİ 2023-2024 FUTBOL SEZONU | |||||||||
U-15 LİĞİ FİKSTÜRÜ | |||||||||
1.HAFTA | |||||||||
TARİH | GÜN | STAD | SAAT | GRUP | K.NO | TAKIMLAR | TAKIMLAR | SKOR | |
22.01.2024 | PAZARTESİ | Y.TEPE 1 | 10.30 | A | 3 | 2 | KARAKAVAK SPOR | M.GALATA SPOR | 1-5 |
22.01.2024 | PAZARTESİ | Y.TEPE 1 | 12.00 | A | 4 | 1 | M.FENER SPOR | M.ŞEHİR SPOR | 0-3 |
22.01.2024 | PAZARTESİ | Y.TEPE 1 | 13.30 | A | 5 | 7 | KALE G.BİRLİĞİ SP | 1966 M. GENÇLİK | 3-3 |
22.01.2024 | PAZARTESİ | Y.TEPE 1 | 15.00 | A | 6 | 8 | M.YEŞİLYURT BLD. | MALATYA AİLE | 7-2 |
22.01.2024 | PAZARTESİ | Y.TEPE 3 | 10.30 | B | 3 | 2 | DEMİR SPOR | ALTIN KAYISI SP | 4-0 |
22.01.2024 | PAZARTESİ | Y.TEPE 3 | 12.00 | B | 4 | 1 | ORDUZU SPOR | B.GAZİ BLD. SP | 2-2 |
22.01.2024 | PAZARTESİ | Y.TEPE 3 | 13.30 | B | 5 | 7 | ADAFI KARTAL SP | TELEKOM SPOR | 4-2 |
22.01.2024 | PAZARTESİ | Y.TEPE 3 | 15.00 | B | 6 | 8 | PÜTÜRGE GENÇLİK | M.AİLE VE SOSYAL | 3-0 H |
2.HAFTA | |||||||||
TARİH | GÜN | STAD | SAAT | GRUP | K.NO | TAKIMLAR | TAKIMLAR | SKOR | |
24.01.2024 | ÇARŞAMBA | Y.TEPE 1 | 10.30 | B | 1 | 5 | B.GAZİ BLD. SP | ADAFI KARTAL SP | 1-2 |
24.01.2024 | ÇARŞAMBA | Y.TEPE 1 | 12.00 | B | 8 | 3 | M.AİLE VE SOSYAL | DEMİR SPOR | 0-11 |
24.01.2024 | ÇARŞAMBA | Y.TEPE 1 | 13.30 | B | 7 | 6 | TELEKOM SPOR | PÜTÜRGE GENÇLİK | 1-4 |
24.01.2024 | ÇARŞAMBA | Y.TEPE 1 | 15.00 | B | 2 | 4 | ALTIN KAYISI SP | ORDUZU SPOR | 0-2 |
24.01.2024 | ÇARŞAMBA | Y.TEPE 3 | 10.30 | A | 1 | 5 | M.ŞEHİR SPOR | KALE G.BİRLİĞİ SP | 6-0 |
24.01.2024 | ÇARŞAMBA | Y.TEPE 3 | 12.00 | A | 2 | 4 | M.GALATA SPOR | M.FENER SPOR | 1-2 |
24.01.2024 | ÇARŞAMBA | Y.TEPE 3 | 13.30 | A | 8 | 3 | MALATYA AİLE | KARAKAVAK SPOR | 6-1 |
24.01.2024 | ÇARŞAMBA | Y.TEPE 3 | 15.00 | A | 7 | 6 | 1966 M. GENÇLİK | M.YEŞİLYURT BLD. | 1-5 |
3.HAFTA ( ERTELEME MÜSABAKALARI ) | |||||||||
TARİH | GÜN | STAD | SAAT | GRUP | K.NO | TAKIMLAR | TAKIMLAR | SKOR | |
3.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 11.30 | A | 7 | 8 | 1966 M. GENÇLİK | MALATYA AİLE | 2-5 |
3.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 13.00 | A | 5 | 2 | KALE G.BİRLİĞİ SP | M.GALATA SPOR | 1-4 |
3.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 14.30 | A | 6 | 1 | M.YEŞİLYURT BLD. | M.ŞEHİR SPOR | 3-4 |
3.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 13.00 | B | 6 | 1 | PÜTÜRGE GENÇLİK | B.GAZİ BLD. SP | 1-2 |
3.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 14.30 | B | 4 | 3 | ORDUZU SPOR | DEMİR SPOR | 2-3 |
4.02.2024 | PAZAR | Y.TEPE 3 | 12.00 | A | 4 | 3 | M.FENER SPOR | KARAKAVAK SPOR | 2-0 |
4.02.2024 | PAZAR | Y.TEPE 3 | 13.30 | B | 5 | 2 | ADAFI KARTAL SP | ALTIN KAYISI SP | 1-2 |
TELEKOM SPOR – M.AİLE VE SOSYAL SPOR 3 – 0 HÜKMEN | |||||||||
4.HAFTA (ERTELEME MÜSABAKALARI) | |||||||||
TARİH | GÜN | STAD | SAAT | GRUP | K.NO | TAKIMLAR | TAKIMLAR | SKOR | |
10.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 14.00 | B | 3 | 5 | DEMİR SPOR | ADAFI KARTAL SP | 0-2 |
10.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 11.30 | B | 1 | 7 | B.GAZİ BLD. SP | TELEKOM SPOR | 5-3 |
10.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 13.00 | A | 3 | 5 | KARAKAVAK SPOR | KALE G.BİRLİĞİ SP | 4-2 |
10.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 14.30 | A | 1 | 7 | M.ŞEHİR SPOR | 1966 M. GENÇLİK | 8-0 |
11.02.2024 | PAZAR | Y.TEPE 1 | 10.30 | A | 8 | 4 | MALATYA AİLE | M.FENER SPOR | 1-3 |
11.02.2024 | PAZAR | Y.TEPE 3 | 12.00 | B | 2 | 6 | ALTIN KAYISI SP | PÜTÜRGE GENÇLİK | 0-4 |
11.02.2024 | PAZAR | Y.TEPE 3 | 13.30 | A | 2 | 6 | M.GALATA SPOR | M.YEŞİLYURT BLD. | 1-5 |
ORDUZU SPOR – M.AİLE VE SOSYAL SPOR 3 – 0 HÜKMEN | |||||||||
5.HAFTA | |||||||||
TARİH | GÜN | STAD | SAAT | GRUP | K.NO | TAKIMLAR | TAKIMLAR | SKOR | |
29.01.2024 | PAZARTESİ | Y.TEPE 1 | 10.30 | A | 7 | 2 | 1966 M. GENÇLİK | M.GALATA SPOR | 2-7 |
29.01.2024 | PAZARTESİ | Y.TEPE 1 | 12.00 | A | 8 | 1 | MALATYA AİLE | M.ŞEHİR SPOR | 0-4 |
29.01.2024 | PAZARTESİ | Y.TEPE 1 | 13.30 | A | 6 | 3 | M.YEŞİLYURT BLD. | KARAKAVAK SPOR | 5-0 |
29.01.2024 | PAZARTESİ | Y.TEPE 1 | 15.00 | A | 5 | 4 | KALE G.BİRLİĞİ SP | M.FENER SPOR | 3-1 |
29.01.2024 | PAZARTESİ | Y.TEPE 3 | 10.30 | B | 7 | 2 | TELEKOM SPOR | ALTIN KAYISI SP | 4-1 |
29.01.2024 | PAZARTESİ | Y.TEPE 3 | 12.00 | B | 5 | 4 | ADAFI KARTAL SP | ORDUZU SPOR | 3-0 |
29.01.2024 | PAZARTESİ | Y.TEPE 3 | 13.30 | B | 6 | 3 | PÜTÜRGE GENÇLİK | DEMİR SPOR | 0-1 |
29.01.2024 | PAZARTESİ | Y.TEPE 3 | 15.00 | B | 8 | 1 | M.AİLE VE SOSYAL | B.GAZİ BLD. SP | 3-9 |
6.HAFTA | |||||||||
TARİH | GÜN | STAD | SAAT | GRUP | K.NO | TAKIMLAR | TAKIMLAR | SKOR | |
31.01.2024 | ÇARŞAMBA | Y.TEPE 1 | 10.30 | B | 5 | 8 | ADAFI KARTAL SP | M.AİLE VE SOSYAL | 3-0 H |
31.01.2024 | ÇARŞAMBA | Y.TEPE 1 | 12.00 | B | 4 | 6 | ORDUZU SPOR | PÜTÜRGE GENÇLİK | 0-2 |
31.01.2024 | ÇARŞAMBA | Y.TEPE 1 | 13.30 | B | 2 | 1 | ALTIN KAYISI SP | B.GAZİ BLD. SP | 0-2 |
31.01.2024 | ÇARŞAMBA | Y.TEPE 1 | 15.00 | B | 3 | 7 | DEMİR SPOR | TELEKOM SPOR | 5-3 |
31.01.2024 | ÇARŞAMBA | Y.TEPE 3 | 10.30 | A | 5 | 8 | KALE G.BİRLİĞİ SP | MALATYA AİLE | 1-3 |
31.01.2024 | ÇARŞAMBA | Y.TEPE 3 | 12.00 | A | 2 | 1 | M.GALATA SPOR | M.ŞEHİR SPOR | 1-4 |
31.01.2024 | ÇARŞAMBA | Y.TEPE 3 | 13.30 | A | 4 | 6 | M.FENER SPOR | M.YEŞİLYURT BLD. | 1-1 |
31.01.2024 | ÇARŞAMBA | Y.TEPE 3 | 15.00 | A | 3 | 7 | KARAKAVAK SPOR | 1966 M. GENÇLİK | 3-3 |
7.HAFTA | |||||||||
TARİH | GÜN | STAD | SAAT | GRUP | K.NO | TAKIMLAR | TAKIMLAR | SKOR | |
2.02.2024 | CUMA | Y.TEPE 1 | 10.30 | A | 7 | 4 | 1966 M. GENÇLİK | M.FENER SPOR | 1-8 |
2.02.2024 | CUMA | Y.TEPE 1 | 12.00 | A | 1 | 3 | M.ŞEHİR SPOR | KARAKAVAK SPOR | 3-1 |
2.02.2024 | CUMA | Y.TEPE 1 | 13.30 | A | 8 | 2 | MALATYA AİLE | M.GALATA SPOR | 1-1 |
2.02.2024 | CUMA | Y.TEPE 1 | 15.00 | A | 6 | 5 | M.YEŞİLYURT BLD. | KALE G.BİRLİĞİ SP | 6-0 |
2.02.2024 | CUMA | Y.TEPE 3 | 10.30 | B | 7 | 4 | TELEKOM SPOR | ORDUZU SPOR | 1-1 |
2.02.2024 | CUMA | Y.TEPE 3 | 12.00 | B | 6 | 5 | PÜTÜRGE GENÇLİK | ADAFI KARTAL SP | 0-2 |
2.02.2024 | CUMA | Y.TEPE 3 | 13.30 | B | 1 | 3 | B.GAZİ BLD. SP | DEMİR SPOR | 1-2 |
B | 8 | 2 | M.AİLE VE SOSYAL | ALTIN KAYISI SP | 0-3 H | ||||
8.HAFTA | (2. DEVRE ) | ||||||||
TARİH | GÜN | STAD | SAAT | GRUP | K.NO | TAKIMLAR | TAKIMLAR | SKOR | |
17.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 11.30 | B | 2 | 3 | ALTIN KAYISI SP | DEMİR SPOR | 0-6 |
17.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 13.00 | B | 1 | 4 | B.GAZİ BLD. SP | ORDUZU SPOR | 1-0 |
17.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 14.30 | B | 7 | 5 | TELEKOM SPOR | ADAFI KARTAL SP | 1-4 |
17.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 11.30 | A | 2 | 3 | M.GALATA SPOR | KARAKAVAK SPOR | 2-1 |
17.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 13.00 | A | 7 | 5 | 1966 M. GENÇLİK | KALE G.BİRLİĞİ SP | 2-7 |
17.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 14.30 | A | 1 | 4 | M.ŞEHİR SPOR | M.FENER SPOR | 3-3 |
18.02.2024 | PAZAR | Y.TEPE 1 | 10.30 | A | 8 | 6 | MALATYA AİLE | M.YEŞİLYURT BLD. | 0-7 |
PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR – M.AİLE VE SOSYAL SPOR 3 – 0 HÜKMEN | |||||||||
9.HAFTA | |||||||||
TARİH | GÜN | STAD | SAAT | GRUP | K.NO | TAKIMLAR | TAKIMLAR | SKOR | |
24.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 10.00 | B | 4 | 2 | ORDUZU SPOR | ALTIN KAYISI SP | 5-1 |
24.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 14.00 | A | 5 | 1 | KALE G.BİRLİĞİ SP | M.ŞEHİR SPOR | 1-9 |
24.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 11.30 | A | 3 | 8 | KARAKAVAK SPOR | MALATYA AİLE | 0-3 |
24.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 13.00 | A | 6 | 7 | M.YEŞİLYURT BLD. | 1966 M. GENÇLİK | 14-0 |
24.02.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 14.30 | B | 5 | 1 | ADAFI KARTAL SP | B.GAZİ BLD. SP | 3-2 |
25.02.2024 | PAZAR | Y.TEPE 1 | 10.30 | B | 6 | 7 | PÜTÜRGE GENÇLİK | TELEKOM SPOR | 3-0 |
25.02.2024 | PAZAR | Y.TEPE 3 | 12.30 | A | 4 | 2 | M.FENER SPOR | M.GALATA SPOR | 2-0 |
DEMİR SPOR – M.AİLE VE SOSYAL SPOR 3 – 0 HÜKMEN | |||||||||
10.HAFTA | |||||||||
TARİH | GÜN | STAD | SAAT | GRUP | K.NO | TAKIMLAR | TAKIMLAR | SKOR | |
2.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 12.00 | A | 3 | 4 | KARAKAVAK SPOR | M.FENER SPOR | 0-6 |
2.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 13.30 | A | 2 | 5 | M.GALATA SPOR | KALE G.BİRLİĞİ SP | 0-1 |
2.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 15.00 | A | 1 | 6 | M.ŞEHİR SPOR | M.YEŞİLYURT BLD. | 3-2 |
2.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 12.00 | A | 8 | 7 | MALATYA AİLE | 1966 M. GENÇLİK | 2-1 |
2.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 13.30 | B | 3 | 4 | DEMİR SPOR | ORDUZU SPOR | 5-3 |
2.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 15.00 | B | 2 | 5 | ALTIN KAYISI SP | ADAFI KARTAL SP | 2-4 |
3.03.2024 | PAZAR | Y.TEPE 1 | 10.30 | B | 1 | 6 | B.GAZİ BLD. SP | PÜTÜRGE GENÇLİK | 3-1 |
TELEKOM SPOR – M.AİLE VE SOSYAL SPOR 3 – 0 HÜKMEN | |||||||||
11.HAFTA | |||||||||
TARİH | GÜN | STAD | SAAT | GRUP | K.NO | TAKIMLAR | TAKIMLAR | SKOR | |
9.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 14.15 | A | 7 | 1 | 1966 M. GENÇLİK | M.ŞEHİR SPOR | 1-6 |
9.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 12.00 | B | 7 | 1 | TELEKOM SPOR | B.GAZİ BLD. SP | 2-0 |
9.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 13.30 | A | 6 | 2 | M.YEŞİLYURT BLD. | M.GALATA SPOR | 5-1 |
9.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 15.00 | A | 5 | 3 | KALE G.BİRLİĞİ SP | KARAKAVAK SPOR | 0-4 |
10.03.2024 | PAZAR | Y.TEPE 1 | 11.00 | B | 6 | 2 | PÜTÜRGE GENÇLİK | ALTIN KAYISI SP | 5-0 |
10.03.2024 | PAZAR | Y.TEPE 3 | 11.30 | A | 4 | 8 | M.FENER SPOR | MALATYA AİLE | 2-1 |
10.03.2024 | PAZAR | Y.TEPE 3 | 15.00 | B | 5 | 3 | ADAFI KARTAL SP | DEMİR SPOR | 4-2 |
ORDUZU SPOR – M.AİLE VE SOSYAL SPOR 3 – 0 HÜKMEN | |||||||||
12.HAFTA | |||||||||
TARİH | GÜN | STAD | SAAT | GRUP | K.NO | TAKIMLAR | TAKIMLAR | SKOR | |
16.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 14.15 | A | 4 | 5 | M.FENER SPOR | KALE G.BİRLİĞİ SP | 5-0 |
16.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 12.00 | A | 3 | 6 | KARAKAVAK SPOR | M.YEŞİLYURT BLD. | 2-4 |
16.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 13.30 | A | 1 | 8 | M.ŞEHİR SPOR | MALATYA AİLE | 4-1 |
16.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 15.00 | A | 2 | 7 | M.GALATA SPOR | 1966 M. GENÇLİK | 1-1 |
17.03.2024 | PAZAR | Y.TEPE 1 | 12.00 | B | 2 | 7 | ALTIN KAYISI SP | TELEKOM SPOR | 1-6 |
17.03.2024 | PAZAR | Y.TEPE 1 | 15.30 | B | 3 | 6 | DEMİR SPOR | PÜTÜRGE GENÇLİK | 1-0 |
19.03.2024 | SALI | Y.TEPE 1 | 16.00 | B | 4 | 5 | ORDUZU SPOR | ADAFI KARTAL SP | 2-5 |
B.GAZİ BLD. SPOR – M.AİLE VE SOSYAL SPOR 3 – 0 HÜKMEN | |||||||||
13.HAFTA | |||||||||
TARİH | GÜN | STAD | SAAT | GRUP | K.NO | TAKIMLAR | TAKIMLAR | SKOR | |
23.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 12.00 | A | 7 | 3 | 1966 M. GENÇLİK | KARAKAVAK SPOR | 2-9 |
23.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 13.30 | A | 1 | 2 | M.ŞEHİR SPOR | M.GALATA SPOR | 4-0 |
23.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 15.00 | B | 1 | 2 | B.GAZİ BLD. SP | ALTIN KAYISI SP | 1-1 |
23.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 12.00 | B | 6 | 4 | PÜTÜRGE GENÇLİK | ORDUZU SPOR | 1-3 |
23.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 13.30 | A | 8 | 5 | MALATYA AİLE | KALE G.BİRLİĞİ SP | 2-2 |
23.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 15.00 | B | 7 | 3 | TELEKOM SPOR | DEMİR SPOR | 0-2 |
24.03.2024 | PAZAR | Y.TEPE 1 | 11.30 | A | 6 | 4 | M.YEŞİLYURT BLD. | M.FENER SPOR | 0-1 |
ADAFI KARTAL SPOR – M.AİLE VE SOSYAL SPOR 3 – 0 HÜKMEN | |||||||||
14. HAFTA | |||||||||
TARİH | GÜN | STAD | SAAT | GRUP | K.NO | TAKIMLAR | TAKIMLAR | SKOR | |
30.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 12.00 | A | 3 | 1 | KARAKAVAK SPOR | M.ŞEHİR SPOR | |
30.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 13.30 | A | 5 | 6 | KALE G.BİRLİĞİ SP | M.YEŞİLYURT BLD. | |
30.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 1 | 15.00 | B | 3 | 1 | DEMİR SPOR | B.GAZİ BLD. SP | |
30.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 12.00 | A | 4 | 7 | M.FENER SPOR | 1966 M. GENÇLİK | |
30.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 13.30 | B | 4 | 7 | ORDUZU SPOR | TELEKOM SPOR | |
30.03.2024 | C.TESİ | Y.TEPE 3 | 15.00 | A | 2 | 8 | M.GALATA SPOR | MALATYA AİLE | |
ALTIN KAYISI SP.- M.AİLE VE SOSYAL SP / ADAFI KARTAL SPOR – PÜTÜRGE GENÇLİK 3 – 0 HÜKMEN | |||||||||
TERTİP KOMİTESİ | |||||||||
Kahraman FIRAT | Erkan VAN | Gökhan İLERU | Kerem CANDAŞ | ||||||
FUTBOL İL TEM. | M.A.S.K.F. TEM. | G.SPOR İL MD.TEM. | T.F.F.H.G.D.TEM | ||||||
TERTİP KOM.BŞK. | BAŞKAN YRD. | SEKRETER | ÜYE | ||||||
Sezer İNCE | Sedat KAYIŞ | Selahattin ELMAS | Ramazan ORHAN | ||||||
TÜFAD TEM. | Kulüp Tem. | Kulüp Tem. | Kulüp Tem. | ||||||
ÜYE | ÜYE | ÜYE | ÜYE | ||||||
Not: T.F.F.Talimatları gereği oynanacak amatör müsabakalarda yedek kulübenin | |||||||||
seçim hakkı 2.takım (Misafir takım) tarafından seçilecektir. |
Anasayfa » U-15 LİGİ
Bu yıl 15 ne zaman çekilecek
şubat ayında planlanıyor