Son Haberler
Anasayfa » HAFTALIK MAÇ PROGRAMI

HAFTALIK MAÇ PROGRAMI

logo

MALATYA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU 
HAFTALIK MAÇ PROGRAMI
                   
AKİF ÇELİK U-12 LİGİ
5.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
22.06.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/A 17.00 A 5 4 M.GALATA SPOR KALE G.BİRLİĞİ SP  1-2
22.06.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/A 18.00 B 2 1 ADAFI KARTAL SP. M.FENER SPOR  2-1
22.06.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/B 17.00 A 7 2 M.YEŞİLYURT BLD.. SANAYİ SPOR  1-5
22.06.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/B 18.00 A 8 1 M.ŞEHİR SPOR DEMİR SPOR  10-0
22.06.2022 ÇARŞAMBA AMPUTE 17.00 A 6 3 TELEKOM SPOR ORDUZU SPOR  0-0
22.06.2022 ÇARŞAMBA AMPUTE 18.00 B 7 3 M.GENÇLİK HİZMET KALDIRIM GÜCÜ  2-3
BAY    / BEYDAĞI SPOR  /  KARAKAVAK SPOR  – PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR    3 – 0   HÜKMEN
                   
U-11 LİGİ
2.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
25.06.2022 C.TESİ Y.TEPE 1/A 17.00 B 5 3 KARAKAVAK SPOR KALE G.BİRLİĞİ  
25.06.2022 C.TESİ Y.TEPE 1/A 18.00 B 2 1 M.GALATA SPOR ORDUZU SPOR  
25.06.2022 C.TESİ Y.TEPE 1/B 17.00 A 5 3 DEMİR SPOR M.YEŞİLYURT BLD.  
25.06.2022 C.TESİ Y.TEPE 1/B 18.00 A 2 1 KALDIRIM GÜCÜ SANAYİ SPOR  
BAY    / M.ŞEHİR SPOR   /   M. FENER SPOR
                   
AKİF ÇELİK U-12 LİGİ
6.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
26.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/A 16.00 B 3 2 KALDIRIM GÜCÜ ADAFI KARTAL SP.  
26.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/A 17.00 A 3 7 ORDUZU SPOR M.YEŞİLYURT BLD..  
26.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/A 18.00 A 4 6 KALE G.BİRLİĞİ SP TELEKOM SPOR  
26.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/B 17.00 B 1 4 M.FENER SPOR KARAKAVAK SPOR  
26.06.2022 PAZAR Y.TEPE 1/B 18.00 B 5 7 BEYDAĞI SPOR M.GENÇLİK HİZMET  
26.06.2022 PAZAR AMPUTE 17.00 A 2 1 SANAYİ SPOR DEMİR SPOR  
26.06.2022 PAZAR AMPUTE 18.00 A 5 8 M.GALATA SPOR M.ŞEHİR SPOR  
                   
AKİF ÇELİK U-12 LİGİ
7.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
29.06.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/A 16.30 A 1 3 DEMİR SPOR ORDUZU SPOR  
29.06.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/A 17.30 A 6 5 TELEKOM SPOR M.GALATA SPOR  
29.06.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/B 16.30 A 7 4 M.YEŞİLYURT BLD.. KALE G.BİRLİĞİ SP  
29.06.2022 ÇARŞAMBA Y.TEPE 1/B 17.30 A 8 2 M.ŞEHİR SPOR SANAYİ SPOR  
29.06.2022 ÇARŞAMBA AMPUTE 16.30 B 2 5 ADAFI KARTAL SP. BEYDAĞI SPOR  
29.06.2022 ÇARŞAMBA AMPUTE 17.30 B 4 3 KARAKAVAK SPOR KALDIRIM GÜCÜ  
BAY    / M.GENÇLİK HİZMETLERİ  / M.FENER SPOR  – PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR    3 – 0   HÜKMEN

Yoruma kapalı.

Scroll To Top