Son Haberler
Anasayfa » HABERLER » 1. AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ VE U-17 LİGİ BAŞLIYOR.

1. AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ VE U-17 LİGİ BAŞLIYOR.

logo

"Çekişmeli Geçecek"

 

Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (MASKF) Başkanımız Seyfullah Özdemir, Malatya 1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi’nin hafta sonu oynanacak olan müsabakalarla başlayacağını açıkladı.

Özdemir, Malatya 1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi’nde 16 takımın mücadele edeceğini belirterek, “U-15 ve U-19 1. Küme Liglerimiz sona erdi. İki ligimizde de büyük bir heyecan yaşandı. Herhangi bir sıkıntı yaşamadan liglerimizi tamamladık. Hafta sonu Malatya 1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligimiz ile U-17 Ligimiz başlayacak” dedi.

Büyükler Ligi’nde karşılaşmaların Cumartesi ve Pazar günleri oynanacağını anımsatan Özdemir, “Malatya 1. Amatör Küme Futbol Ligimizde takımlarımız BAL Ligine çıkabilmek için mücadele edecek. Bu anlamda ligimizin bir hayli heyecanlı ve çekişmeli geçeceğini düşünüyorum. Bütün takımlarımıza başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top