Son Haberler
Anasayfa » HABERLER » AMATÖR LİGLERE DEVAM EDİLDİ..

AMATÖR LİGLERE DEVAM EDİLDİ..

logo

     1. Amatör Küme Büyükler liginde play-off 2. hafta maçlarında İnönü Üniversitesi spor, Doğanşehir Belediye spor’u yenerek  ikinci galibiyetini alarak büyük bir aventaj yakaladı. Hekimhan Belediyesi Girmana spor, 1966 Malatya Gençlik spor’u farklı yenerek ilk galibiyetini aldı.

fotoğraf 1 (3)

2. Amatör Küme Büyükler liginde 3. hafta maçları oynandı. A Grubunda 1932 Malatya gücü spor, B Grubunda M.Galata spor ve C Grubunda Karakavak spor haftayı lider tamamladı.

fotoğraf 2 (2)

U-16 liginde 4. hafta maçları iki maç eksiğiyle oynandı. A Grubunda M.Aile ve sosyal politikalar gençlik spor, B Grubunda M.Fener spor’un liderlikleri devam etti.

U-14 liginde 7. hafta maçları sonunda Kale Gençlerbirliği spor ile M.yeşilyurt spor’un liderlikleri devam etti.

fotoğraf 3 (1)

BAL liginde temsilcimiz 44 Malatya spor, İslahiye spor ile 0-0 berabere kalarak ligde kalmak için önemli aventaj yakaladı. Diğer temsilcimiz M.Yeşilyurt spor deplasmanda lider Elaziz Belediye spor’u 2-1 yenerek önemli bir galibiyete imza attı.

U-17 Türkiye şampiyonasında Diyarbakır D.S.İ. spor rakibi G.Antep Şehit Kamil Belediye spor’u 2-1 yenerek şampiyon olarak 2. Kademe müsabakalarında oynamaya hak kazandı.

fotoğraf 3 (2)

fotoğraf 4 (2)

Amatör liglerde oynanan maçlarda alınan sonuçlar ve puan durumu;

U-14  LİGİ
7.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
29.03.2016 SALI Y.TEPE 3 16.00 A 4 1 M.FENERSPOR SANAYİSPOR 2-1
02.04.2016 C.TESİ Y.TEPE 1 12.00 B 3 5 KALDIRIM GÜCÜ AKÇADAĞ SPOR 0-1
02.04.2016 C.TESİ Y.TEPE 2 12.00 B 1 2 M.YEŞİLYURT SPOR ANADOLU S. GENÇLİK 2-1
04.04.2016 PAZARTESİ Y.TEPE 3 17.00 A 1 2 SANAYİ SPOR KALE G.BİRLİĞİ  
BAY  / M.FENER  SP – TELEKOM SP.  / ADAFI KARTAL SPOR – PÜTÜRGE GENÇLİK SP.    3 – 0  HÜKMEN
U-16 LİGİ
4.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
02.04.2016 C.TESİ Y.TEPE 1 13.30 A 3 5 AKÇADAĞ SPOR DEMİRSPOR 1-0
02.04.2016 C.TESİ Y.TEPE 1 15.30 A 6 2 M.AİLE VE SOSYAL ANADOLU SELÇUKLU 5-0
02.04.2016 C.TESİ Y.TEPE 2 13.30 B 6 2 ORDUZU SPOR 44 MALATYASPOR 3-8
02.04.2016 C.TESİ Y.TEPE 2 15.30 A 1 7 TELEKOM SPOR KALE G.BİRLİĞİ SP 3-2
05.04.2016 SALI Y.TEPE 2 16.00 B 3 5 M.YEŞİLYURT SPOR SANAYİSPOR  
05.04.2016 SALI Y.TEPE 3 16.00 B 1 7 ADAFI KARTAL SP D.ŞEHİR BLD.SPOR  
BAY / B.GAZİ BLD.  SPOR  –  M.FENER  SPOR
2.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ
3.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
03.04.2016 PAZAR Y.TEPE 2 10.00 A 1 4 M.İDMANYURDU SP SANCAKTARSPOR 2-0
03.04.2016 PAZAR Y.TEPE 2 14.00 A 5 3 Y.BALABAN SPOR 1932 M.GÜCÜ SPOR 1-2
03.04.2016 PAZAR KONAK 13.00 B 1 4 ARGUVAN BLD. SP KALE G.BİRLİĞİ 2-1
03.04.2016 PAZAR KONAK 15.30 B 6 2 M.GALATA SPOR DOĞANYOL BLD. 4-2
03.04.2016 PAZAR İ.ÜNV. 13.00 C 5 3 KARAKAVAK SPOR ANADOLU SELÇUKLU 4-2
03.04.2016 PAZAR İ.ÜNV. 15.30 C 1 4 ATAKÖY SPOR M.HASANBEY SPOR 0-0
03.04.2016 PAZAR ÖREN 14.30 A 6 2 AKÇADAĞ SPOR ÇÖŞNÜK GENÇLİK 2-5
03.04.2016 PAZAR H.HAN 14.30 B 5 3 HEKİMHAN SPOR M.FENERSPOR 6-0
03.04.2016 PAZAR PÜTÜRGE 14.30 C 6 2 PÜTÜRGE BLD. SP KONAK BLD. SPOR 3-1
1. AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ
  PLAYOFF   FİKSÜRÜ
2.HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
03.04.2016 PAZAR Y.TEPE 3 13.00   3 1 1966 M. GENÇLİK H.HAN BLD GİRMANA  1-6
03.04.2016 PAZAR Y.TEPE 3 15.00   4 2 İNÖNÜ ÜNİVERSİTE D.ŞEHİR BLD.SPOR 3-0
BAL LİGİ
24. HAFTA
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
03.04.2016 PAZAR Y.TEPE 1 15.00       44 MALATYA SPOR İSLAHİYE SPOR 0-0

fotoğraf 5

1.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ
PLAY-OOF  2.HAFTA
S.NO TAKIMLAR O G B M A Y P
1 İNÖNÜ ÜNÜVERSİTESİ 2 2 0 0 4 0 6
2 H.HAN GİRMANA BLD.SP. 2 1 0 1 6 2 3
3 D.ŞEHİR BLD. SPOR 2 1 0 1 2 3 3
4 1966 MALATYA GENÇLİK  2 0 0 2 1 8 0
  ATILAN GOL SAYISI 13  
2. AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ
  A GRUBU 3. HAFTA      
S.NO TAKIMLAR O G B M A Y P
1 1932 M.GÜCÜ SPOR 3 3 0 0 11 3 9
2 AKÇADAĞ SPOR 3 2 0 1 8 6 6
3 Y.BALABAN SPOR 3 2 0 1 6 5 6
4 ÇÖŞNÜK GENÇLİK SPOR 3 1 0 2 7 7 3
5 M.İDMANYURDU SPOR 3 1 0 2 6 8 3
6 SANCAKTAR SPOR 3 0 0 3 0 9 0
  ATILAN GOL SAYISI 38  
   
  B GRUBU        
S.NO TAKIMLAR O G B M A Y P
1 M.GALATA SPOR 3 2 1 0 7 4 7
2 HEKİMHAN SPOR 3 2 0 1 10 2 6
3 ARGUVAN BLD.SPOR 3 2 0 1 5 3 6
4 KALE G.BİRLİĞİ SPOR 3 1 1 1 8 3 4
5 DOĞANYOL BLD.SPOR 3 1 0 2 5 9 3
6 M.FENER SPOR 3 0 0 3 1 15 0
  ATILAN GOL SAYISI 36  
   
  C GRUBU        
S.NO TAKIMLAR O G B M A Y P
2 KARAKAVAK SPOR 3 2 1 0 12 6 7
5 PÜTÜRGE BLD.SPOR 3 2 0 1 5 5 6
1 KONAK BLD.SPOR 3 1 1 1 13 6 4
3 M.HASANBEY SPOR 3 1 1 1 4 3 4
4 ATAKÖY SPOR 3 1 1 1 5 6 4
6 ANADOLU SELÇUKLU 3 0 0 3 4 17 0
  ATILAN GOL SAYISI 43  
   
U- 16 LİGİ
  A GRUBU 4. HAFTA      
S.NO TAKIMLAR O G B M A Y P
1 M.AİLE SOSYAL POLİTİKA 4 4 0 0 14 0 12
2 B.GAZİ BLD.SPOR 3 3 0 0 14 2 9
3 AKÇADAĞ SPOR 3 2 0 1 2 2 6
4 TELEKOM SPOR 3 1 1 1 3 3 4
5 KALE G.BİRLİĞİ SPOR 4 1 0 3 7 12 3
6 DEMİR SPOR 4 0 1 3 1 8 1
7 ANADOLU SELÇUKLU 3 0 0 3 0 14 0
  ATILAN GOL SAYISI 41  
   
  B GRUBU        
S.NO TAKIMLAR O G B M A Y P
1 M.FENER SPOR 3 2 1 0 9 1 7
2 44 MALATYA SPOR 3 2 0 1 13 6 6
3 M.YEŞİLYURT SPOR 2 1 1 0 11 0 4
4 SANAYİ SPOR 2 1 1 0 5 2 4
5 ADAFI KARTAL SPOR 2 1 1 0 2 1 4
6 D.ŞEHİR BLD.SPOR 3 1 0 2 6 11 0
7 ORDUZU SPOR 4 0 0 4 6 30 0
  ATILAN GOL SAYISI 51  
  D.ŞEHİR BLD.SPOR 3 puanı tenzil edilmiştir.
U- 14 LİGİ
  A GRUBU 7. HAFTA      
S.NO TAKIMLAR O G B M A Y P
1 KALE G.BİRLİĞİ SPOR 5 5 0 0 15 5 15
2 ADAFI KARTAL SPOR 5 3 0 2 12 7 9
3 SANAYİ SPOR 5 2 1 2 9 7 7
4 M.FENER SPOR 5 2 1 2 9 8 7
5 PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR 6 0 0 6 0 18 0
  ATILAN GOL SAYISI 45  
   
  B GRUBU        
S.NO TAKIMLAR O G B M A Y P
1 M.YEŞİLYURT SPOR 6 6 0 0 29 4 18
2 AKÇADAĞ SPOR 5 2 1 2 13 8 7
3 ANADOLU SELÇUKLU 6 2 1 3 14 22 7
4 KALDIRIM GÜCÜ SPOR 6 1 2 3 7 22 5
5 TELEKOM SPOR 5 1 0 4 3 10 3
  ATILAN GOL SAYISI 66  

fotoğraf 1 (2)

 U-17  TÜRKİYE ŞAMPİYONASI  1.KADEME MAÇ PROGRAMI
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
01.04.2016 CUMA Y.TEPE 3 14.00 A 1 4 G.ANTEP Ş.KAMİL BLD. BİNGÖL BLD. YAŞAM 2-1
01.04.2016 CUMA Y.TEPE 3 16.00 A 2 3 D.BAKIR D.S.İ. SPOR ADIYAMAN ÇINAR SP 2-0
02.04.2016 C.TESİ Y.TEPE 3 14.00 A 4 2 BİNGÖL BLD. YAŞAM D.BAKIR D.S.İ. SPOR 0-3 H
02.04.2016 C.TESİ Y.TEPE 3 16.00 A 3 1 ADIYAMAN ÇINAR SP G.ANTEP Ş.KAMİL BLD. 1-2
03.04.2016 PAZAR Y.TEPE 1 11.00 A 1 2 G.ANTEP Ş.KAMİL BLD. D.BAKIR D.S.İ. SPOR 1-2
03.04.2016 PAZAR Y.TEPE 3 11.00 A 3 4 ADIYAMAN ÇINAR SP BİNGÖL BLD. YAŞAM 1-1

fotoğraf 2 (4)

 

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top